Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Így a képek alapján egész jól néz ki.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) oriic válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szeretnéd látni mozgásban is? :D Este tolhatok egy kis streamet. :D

Live-Die-Respawn

(#3) nonsen5e válasza oriic (#2) üzenetére


nonsen5e
addikt

Linket plííííz. :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4) Luck Dragon válasza oriic (#2) üzenetére

Ha már adott a lehetőség .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) oriic válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amint megtalálom a letöltési listámból, szólok. :( Type-0 megvan, FF15 nincs. :(

Live-Die-Respawn

(#6) oriic válasza oriic (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nos, ez nem fog összejönni. :(

"Not from what I've read. Once you delete the demo it's gone. You can't re-download it. "

Live-Die-Respawn

(#7) Luck Dragon válasza oriic (#6) üzenetére

Sebaj, addig nézem a Mirror’s Edge Catalyst videót mert nem tudom megunni :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) ldave válasza oriic (#6) üzenetére


ldave
félisten

Na, ez köcsögség.

A Slime draws near! Command?

(#9) oriic válasza ldave (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az érdekes, hogy én erről sehol nem olvastam, mert ha tudom, soha nem törlöm le HDD-ről a cuccot. :(

Live-Die-Respawn

(#10) AxBattler


AxBattler
félisten

Csak jöjjön PC-re is... :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#11) nonsen5e válasza AxBattler (#10) üzenetére


nonsen5e
addikt

Tabata-san also added that getting to sixty frames per second would be impossible on consoles. With a full open world game, with action-based combat, so many special effects and moving objects and characters, running at 1080p and 60 FPS would require a top PC.

Speaking of PC, Tabata-san mentioned that there’s no current solid plan for a PC version, and that’s because the tuning for a PC game is different from a console game.

That said, once the console version will be out, they will want to think about the next step, and they’ll consider a PC version too.

Tabata-san is also very interested in Steam, because it allows to reach a very different demographic from the one offered by consoles, so he’ll be looking at creating opportunities to use the platform in the future.

forrás: DualShockers

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12) AS válasza nonsen5e (#11) üzenetére


AS
félisten

Pc-re megint 3-4 év múlva lesz mint a FF13 széria :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) nonsen5e válasza AS (#12) üzenetére


nonsen5e
addikt

Hát a XIII az 4-5 év, a XIII-2 az 2-3, viszont a LR ha minden jól meg alig 1.5 év lesz. Reméljük azért halasztják az utóbbit, mert egy igényesebb portot akarnak kiadni, nagy volt Steam fórumokon a lincshangulat.
Aztán ott van a Type-0 HD, ami nem egész fél év. :)

Az meg egy másik dolog, hogyha olyan lesz a különbség mint a GTA V esetében, akkor dolgozzanak vele nyugodtan 4 évig, mert megéri.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#14) AS válasza nonsen5e (#13) üzenetére


AS
félisten

Kb igen .
Van egy demo gameplay
De ez hogy 4 faszival megyünk ez elég fura, sokan már gay Edisonnak csúfolják a játékot :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) nonsen5e válasza AS (#14) üzenetére


nonsen5e
addikt

Gameplay elég sok van, a Type-0 first printesek megkapták letölthető formában a demóját (Episode Duscae).

Nem mondom, hogy külön örülök neki, de van akkor egy ilyen FF is. Az utóbbi időkben eléggé a leányzók voltak többségben.
Preferencia kérdése, de XIII többségét én a Light-Vanille-Fang hármassal toltam, XIII-2-ben 95%-ban Serah-t irányítottam, majd Light is kapott egy külön játékot.
Meglátjuk mi lesz az XV-ből, azok alapján amit eddig láttam, simán nem lesz zavaró a játszható női karakter hiánya.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#16) ldave válasza AS (#14) üzenetére


ldave
félisten

Fura ötlet, de én is most nyáron értettem csak meg igazán az értelmét ennek a döntésnek. Júniusban elmentünk haverokkal Liverpool-ba egy hétvégére. Csak srácok. Teljesen más egy ilyen utazásnak a hangulata, mint amikor ott vannak a csajok is, olyan mélységbe zuhant néha a társalgás, hogy utólag el se hiszem :) Persze most nem arra gondolok, hogy az FF XV csapata is ilyen mélyre zuhanna, de szerintem teljesen más hangulatot tudnak így összehozni a készítők.

A Slime draws near! Command?

(#17) oriic válasza AS (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyáltalán nincs ezzel gond. Én többször végigtoltam a demót, simán élveztem mindig a balhézást. :)

Live-Die-Respawn

(#18) AS válasza oriic (#17) üzenetére


AS
félisten

Akkor jó :) Történet ha jol tudom a ff13 lr után játszódik , de nem vagyok benne biztos.

Bár igen hiszen azért FF

Mint eddig - szinte - minden Final Fantasy játékban, a XV-ben is a "Gaia" földanya-elmélethez köthető kristályok állnak a középpontban, melyek közül a cselekmény idejére már csak egy darab maradt épen. Ez a kő a Lucis királyság birtokában van. A vég nélküli háborúk kora lezárulni látszik azáltal, hogy Lucis békét köt legfőbb riválisával, Niflheimmel. Miközben a megegyezés ünnepe folyik, Niflheim elindítja sötét tervét: katonai offenzívát indítanak Lucis ellen a kristály megszerzése érdekében.
A történet központi karaktere, a szürke hajú Noctis herceg és baráti köre az ellenállás egyetlen reménysége.

• Noctis Lucis Caelum: Lucis trónjának örököse. Titokzatos képességgel rendelkezik: égi fény mutatja meg neki más emberek halálát. Renegát nemes, aki saját elképzelései szerint éli életét. Bár néha elég nyers, barátait mindenek felett megvédi.

• Gladiolus Amicitia: Az Amicitia ház tagja, a korona védelmezője. Noctis legjobb barátja, sőt fogadott testvére.

• Ignis Scientia: Ez az okos és intelligens srác Noctis elkötelezett követője. Megfontolt tanácsaival segíti a királypalántát.

• Prompto Argentum: Kívülállónak tartja magát a nemesi körök befolyása alól, de mégis Noctis igaz barátja ez a Playboy.

• Cor Leonis: Egy lúciai élő legenda, királyi parancsnok, a háború művészetének tudója. A csapat védelmezője.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) nonsen5e válasza AS (#18) üzenetére


nonsen5e
addikt

Elvileg egy mítoszban (Fabula Nova Crystallis) játszódik a XIII trilógia, a Type-0 és a XV, de gyakorlatilag (szinte) semmi közük sincsen egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#20) AS


AS
félisten

Egy kérdés, mos a demóban, ha életünk lemegy, 0 ra akárhányszor hívhatjuk Ramuh -ot? Kicsit op az öreg :)
Szegény Behemot, igaz másképp nem volt esélyünk :)

Gondlom véglegesben ez csak párszor lesz elérhető.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) oriic válasza AS (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. A demóban csak a végső csatánál jön az öregember, és segít nekünk. Addig ha meghalunk, game over és tölti vissza a korábbi mentést. :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.