Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Met


Met
nagyúr

Árat nem írtál:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2) Akos96


Akos96
senior tag

Ez a Morpheus betűtípus totál nem illik a Witcher 2/3 betűtípusokhoz. Az első játék logója alá még jó lenne. Emiatt elég rondán néz ki azon a borítón is.

Nem teljesen látom a kinyomtatás értelmét. Nem lesz valami szép csomag, úgy meg minek? Gyűjteménybe érdemes lenne rendelni néhány rendes képregényt (akár angolul is), ez kicsit olyan lenne, mintha a játékgyűjteménybe beillesztenél néhány másolt DVD-t...

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#3) S1M0N válasza Met (#1) üzenetére


S1M0N
senior tag

Gondoltam hátha valaki csupán jószívűségből segítene...

(De esetleg 1-2 Steam-es játékot tudok adni, bundle címek: Star Wars pl.)

Akos96

Igazad van, még én is gondolkozom, hogy maradjon-e, de azzal később is tudnék foglalkozni.

Ezt a "nem lesz valami szép csomag"-ot nem értem. Több ingyenes, rövidebb Mass Effect képregényt is kinyomtattam már, amikhez készült magyarítás, nekem tetszik, ahogy lefűztem őket. Emellett beszereztem már angol nyelven a Mass Effect Library Edition Volume 2-t, de mivel próbálom itthonról beszerezni az elsőt, az még várat magára.
Másrészt ezt a Witcher-es képregényt nem árulják nyomtatott formában, szóval nem értem, miért probléma, ha ki szeretném nyomtatni...
A másolt DVD-s hasonlatod szerintem nem túl találó.

[ Szerkesztve ]

(#4) Akos96 válasza S1M0N (#3) üzenetére


Akos96
senior tag

Problémának nem probléma, csak én nem raknék oda a képzeletbeli Witcher-oltáramra egy kinyomtatott-lefűzött képregényt. De ha nagyon kell minden a gyűjteménybe, és nyomtatott formában nem jelent meg, akkor felőlem.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#5) harry3 válasza S1M0N (#3) üzenetére


harry3
őstag

Az a baj, hogy ez még jószívűségnek is sok, nem pár perces munka, több óra. Eléggé aprólékosan, pepecselősen lehetne a vonalakat kiretusálni. A többiről nem is beszélve, mert ahogy látom eléggé változatos a textúra, nem pedig egyszerűbb homogén háttérről van szó. De lehet, hogy valaki szereti az ilyeneket, vagy gyakorolni akar, sosem lehet tudni.

(#6) 0xmilan


0xmilan
addikt

Erről kb. 1 perc volt leszedni a vonalakat, de mondjuk szabadidőmben nem szórakoznék ilyenekkel, mert így is rengeteg dolgom van.

A Spot Healing Brush Tool többnyire jó munkát végez, tulajdonképpen egy majmot is meg lehetne tanítani a használatára, mert iszonyat egyszerű.

Nézz YouTubeon néhány videót, utána magad is meg tudod csinálni.

A GameStarnak meg írj egy emailt, hogy rúgják ki a grafikust, de előtte vágják le a kezét a comic sans miatt.

(#7) Met válasza 0xmilan (#6) üzenetére


Met
nagyúr

Az oldalszámozást is le kell szedni. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8) the_blu36 válasza Met (#7) üzenetére


the_blu36
tag

Content aware fill, healing brush tool, spot healing brush, néha egy kis minta a környező elemekből.Nagyobb felbontásúnál még szebb lehet.

"Téged a szenvedély vezérel, vagy egy H97 chipset?"

(#9) S1M0N válasza 0xmilan (#6) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nincs Photoshopom, egy trial verzió is megteszi esetleg?

A Gimpet használom inkább ahhoz a pár képszerkesztéshez, amit néha szoktam csinálni.

Az oldalszámozás meghagyása nem probléma, ez így nekem tökéletes lenne.

(#10) 0xmilan válasza S1M0N (#9) üzenetére


0xmilan
addikt

A trial verzió azt hiszem 30 napig teljes értékűen használható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.