Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Maxtreme válasza Czementhy (#49) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nálam meg ráragasztották az alaplapra :DD :D
Egyébként elég hasznos dolog tud lenni, a régi lapomon is volt, és 1x-2x elég pontos és használható infót adott :)

(#52) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Iphone x alaplap. :D Digitális kijelzővel kiírja, hány százalékos az akksi állapota. :DD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#53) joghurt válasza GodGamer5 (#52) üzenetére


joghurt
addikt

Másodpercenként számol vissza 99-től? ;]

Szerintem egyébként a bal alsó IC hibás. Digitális áramkörökben a 0-kon és 1-eseken kívül nem fordulhat elő 2-es. :P

A tej élet, erő, egészség.

(#54) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mivel itt nincs spoiler gomb, akit érdekel az eredeti kép, itt megnézheti: [link] :)

Valószínűleg elküldöm majd a Szegedi sz. történeti múzeumba. Mondjuk van 2 darab dupla nyákos SD ramom egyenként 512MB kapacitással, lehet azokat is elküldöm, mert olyat se láttam többet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#55) Oldman2 válasza CPT.Pirk (#54) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

(#56) #16939776


#16939776
törölt tag

(#54) CPT.Pirk:

Régen nem volt gyakori jelenség, hogy legalább csipogásig/post-ig nem ért volna oda az alaplap..
Ezt összeszerelés utáni élesztésre használhatták, hogy ilyen állapotban van a csatlakozó és körbe van rágva a pcb. Jobb alul az az ST-M tok tuti rendszerváltás után került bele.

Szóval aki ezt használta, az megutálhatta a számítógépeket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57) CPT.Pirk válasza #16939776 (#56) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, ismerem ezt a technikát, az első gépeimben még volt ISA csati. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#58) #16939776 válasza CPT.Pirk (#57) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ami a 440BX chipset és azelőtt jelent meg abban volt ISA-bus, úgy 20 évvel ezelőttig.

[ Szerkesztve ]

(#59) E.Kaufmann válasza #16939776 (#58) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Szerintem még a későbbieknben is. Rémlik nekem P4-es ISA csatolóval, de asszem a semaitikus ábrákon is szerepelt, csak pár alaplapi cucc használta már (BIOS/CMOS chippek) és nem vezették ki csatlakozóra.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#60) e-newsee


e-newsee
addikt

Azt hittem a Szuperszabotőr Vállalat 8D-96-os Maximuszkli Szuperszabotőr bombája. :)
[link]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#61) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

A Videoton gyártotta vagy használta? Asszem ők már építettek IBM PC kompatibilis gépeket a végnapokon.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#62) hcl válasza bbrain (#8) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Eh kivételesen egy olyan, amit tudtam volna :D Építettem is ilyet :)
De van ilyesmi pl. USB-re is talán.

@E.Kaufmann : Valamilyen szinten fyártottak/ átcímkéztek, ja

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#63) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ilyesmiket is lehetne ide hozni....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#64) #16939776 válasza Fryskitt (#63) üzenetére


#16939776
törölt tag

Kulturális alapokkal és rendeletesével is meg kellene ismertetni, ahhoz a közönséget, hogy méltóan értékelhető legyen egy ilyen berendezés.

Szerintem nem vagyunk felkészülve rá.

[ Szerkesztve ]

(#65) Fryskitt válasza #16939776 (#64) üzenetére


Fryskitt
addikt

Igaz, de milyen király cuccok voltak anno.. és milyen technika mögötte. Sose gondoltam volna, hogy van kazettás váltó. :Y

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#66) #16939776 válasza Fryskitt (#65) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ezekkel a kezelőkkel és mechanikával ez egy bródkaszt-jellegű berendezés, amivel egy "egy fős" kisvárosi rádió össze rakhatott ~1 órás zenés élő-műsort, némi előkészítés után, külön technikai személyzet nélkül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.