Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Amennyiben Cupertino ezt jövőbeli tartozékoknak tartogatja (ami, jegyezzük meg, nem lenne szép dolog)

Ám tökéletesen illene az Apple-höz :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#2) PowerBuldog válasza Ezekiell (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ők sose tennének ilyet. :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Silenzio


Silenzio
addikt

18 hónappal ezelőtt az S10-emről töltöttem a Galaxisos Bucimat. Szóval ACH, DE IZGALMAS, sejj!

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#4) kakuk.tamas válasza Silenzio (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ugyanakkor P40 Pro-ról Galaxy Watch Active 2-t nem lehet tölteni, mert megszakítja a töltést... :(((

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) mbotnd válasza Ezekiell (#1) üzenetére


mbotnd
tag

Hát ja.

(#6) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Majd berakják az áruházba mint megvásárolható tétel. Mármint az engedélyezés. ;] Mindent a profitért....

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#7) scyllarus


scyllarus
veterán

Így már érthető, miért kaptak ilyen brutális méretű aksikat. ;]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#8) joey04


joey04
titán

Egyrészt szvsz haszontalan fícsör, másrészt ilyen bolhafing telepekkel teljesen értelmetlen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) szekra válasza joey04 (#8) üzenetére


szekra
őstag

Nem az, főleg ha telefont is tudsz vele tölteni. Haver S10e-je párszor megmentett amikor iszogatás alkalmával "belém pakolt" 15-20%-ot. :D

(#11) joey04 válasza szekra (#10) üzenetére


joey04
titán

nekem haszontalan, így értem. iszogatás alkalmával pláne. :DDD

de mondom, ekkora telepmérettel elég magát ellátnia. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) szekra válasza joey04 (#11) üzenetére


szekra
őstag

Nagyrészt haszontalan lenne nekem is, az iszogatás csak egy kiragadt példa volt. :) De amikor nincs nálad töltő és powerbank, jól tud jönni ha kölcsönöznek egy kis szuflát, hogy még 1-2 órát kibírd. Nagyon szar érzés telefon nélkül lenni: net, telefon, fizetés (akkor még nem volt AW-om) stb. hiánya..

(#13) moldovan


moldovan
csendes tag

volt az Apple-nek egy csodálatos battery-case megoldása, a Design csúcsa volt, elképesztő formavilág. Na azt vissza is hozhatják magsafe jelzővel

(#14) Noukoum válasza szekra (#12) üzenetére


Noukoum
veterán

Az okosóra töltése szintén nagyon hasznos, főleg úgy hogy a telefonok “nagyok” (belefér nagy aksi) de az órák nem azok így azokba csak kis telep fér. Azért ez elég nagy hátrány hogy nem tudja. Mert oké az airpods sokáig bírja, ott meg lehet magyarázni na de az aw.
Az elején nagyon tetszett a magsafe, de igazából kiderült hogy semmi értelme. És még a helyet is foglalja, elég sokat.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nem akarok az Apple mellett kardoskodni, de miért használnám powerbanknak a telefont? Hogy hamarabb elhasználódjon az akku? Szerintem agyament dolog. Kivéve ha úgyis minden évben cseréled és pénz abszolút nem számít.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.