Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Ennyi pénzért rengeteg jobb választás van. :) Pláne ha belevesszük, hogy mire hazánkba ér ez lesz lazán 35-40 ezer forint...

[ Szerkesztve ]

(#2) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Nagyon szép ez a telefon!

(#3) mike1334 válasza rdt89 (#1) üzenetére


mike1334
veterán

Hát tényleg megint érdekes ez a teló...előnye a kis méret, de azon túl...akkor már ott az LG Leon vagy Spirit, esetleg "budget-ebb" kategóriában a Lenovo A2010.
De így is sok esélye van hiszen:
Samsung (legtöbb ember erre gondol ha okostelefonról van szó)
szolgáltatónál 10e ft körül lehet az ára 2 év rablánccal...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4) konczy3


konczy3
senior tag

Ez kB a 4-5 éves S2 szintje :)

Never Settle

(#5) rdt89 válasza mike1334 (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Én is így látom, hogy ezt a készüléket is a neve fogja eladni, nem a specifikációja...

(#4) konczy3:
A kamera meg kb az S1-é. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) mike1334 válasza rdt89 (#5) üzenetére


mike1334
veterán

Ja igen a neve..sejtem, hogy nevezhették el..év végén odaadták a 2015. évben 100. készüléktípust a kreatívoknak, hogy ott maradt a doboz alján kell hozzá vmi marketing szöveg, és mikor meglátták felkiáltottak, hogy jééé egy Samsung :D jövőre meg majd jön a jééé még egy Samsung (Samsung J+1 :D )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7) rdt89 válasza mike1334 (#6) üzenetére


rdt89
addikt

Ez nagyon jó ( :D ) de sajnos egyben igaz is.

(#8) erahurka


erahurka
félisten

Elsőre fura hogy felül fekete az előlap, de jól néz ki. Lehet hasonló lesz az S7 is?

(#9) atosan


atosan
addikt

Hiány pótló készülék

Maine coon

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Kinézetre jó, a spec elmegy. Azért a 8 giga flash már a belépőhöz is illene járnia. Pláne a LoLlihoz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) icp1970


icp1970
senior tag

Jól néz ki.Nekem tetszik.

(#12) parkr válasza mike1334 (#6) üzenetére


parkr
őstag

és természetesen minden dolgozójuk beszéli a csodás magyar nyelvet :o

(#13) mike1334 válasza parkr (#12) üzenetére


mike1334
veterán

és persze nincs humorérzékük :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#14) janaman01


janaman01
addikt

Ez most komoly?? Mintha visszafele haladnánk az időben....ehh

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#15) janeszgol válasza mike1334 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Jó volt a kis poén. Nem tudni, miért a J kategória lett a polikarbonátos, míg az A a fémházas csoport.
Az viszont igaz, hogy mivel jól szerepelt az A3, az A5 és a J1 is a pénztáraknál (mindhárom sikeres lett több portál szerint is, vitték az emberek na), ezért a marketingeseknek nem kellett sok munkát adni a következő évben (2016-os szám odabiggyesztése).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) mike1334 válasza janeszgol (#15) üzenetére


mike1334
veterán

Nem 2016...2015S :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ha nem lenne az alja olyan gányos és giccses akkor gyönyörű lenne :o Így se rossz kezdés :)

Finn the human

(#18) gerii


gerii
addikt

Ocsmány, drága és gagyi.

(#19) TeeBee73 válasza gerii (#18) üzenetére


TeeBee73
addikt

+1.
Soha többé nem veszek J szériás Samut. De inkább semilyet sem. Borzalmasan túl vannak árazva. :(

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#20) RaveForce válasza gerii (#18) üzenetére


RaveForce
veterán

egyél másik szőlőt mert ez nyilvanvaloan neked savanyú... :U

dögös ez az előlap, nem egy erőbajnok, de valszeg ez is eladásban eléggé ott lesz mint az eddigiek :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Érdekes az előlap.Nem mondanám,hogy tetszik,de legalább nem unalmas,mint évekig volt.
Nem lenne rossz ennyiért nálunk sem.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#22) csongi


csongi
veterán

Ennek a kilepo kategorianak kellene most mar lenni, nem pedig a beleponek. :).
Valahogy nem akar ez a samsung paletta egyszerubbe letisztultabba valni, pedig nagy volt a fogatkozas. :).
Nem baj, a feltorekvoben levo gyartoknak kedveznek vele.

(#23) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Egy újabb ipari hulladék... 4gb háttér??? Arra lassan az os sem fér el... Nevetséges... Ezért pénzt nem szabadna kérni.

[ Szerkesztve ]

(#24) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Furcsa, hogy nem egyforma színű alul és felül.

(#25) HarleyCustom válasza SkyLine3000 (#23) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De jó lenne bepillantani a kulisszák mögé ilyenkor. :)
Kiváncsi lennék,hogy ki az,aki kitalálja és utasít az efféle készülékek piacra dobására. :) Mi a magyarázat erre?
Működni fog normálisan ilyen hardverrel?Mert tapasztalataim alapján csak a nyűg van ezekkel az alsó kategóriás telefonokkal,legalábbis Samuéknál.Anyámnak is ilyesmi van és visszakéri a nyomógombos Nokiát. :) Állandóan panaszkodik,hogy lassú,nem reagál időben semmire,fagyogat. :) Samsung valami van neki.Valamelyik több ezredik tipusból. :)
Szóval mi a cél?Az emberek bosszantása? Meg hogy eladják a raktárból a sok megmaradt alkatrészt?Egy ami jó ebben,hogy a dogozóiknak legalább van munkájuk.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#26) jacis válasza HarleyCustom (#25) üzenetére


jacis
nagyúr

Teljesen igazat adok Neked. Én sem értem. Szerintem ezzel a szinttel csak a márkát lehet megszégyeníteni.
A csúcs telefonjaik sem simák szoftveresen ott is a Google fogja majd ha minden igaz gatyába rázni a dolgot akkor ezekkel a telefonokkal mit akarnak?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) HarleyCustom válasza jacis (#26) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Igen.
Például az S6 széria...abból is hányféle van?Vagy 5. Olyan,mintha nem nagyon érdekelné őket ,hogy milyenek a készülékeik csak adják ki ész nélkül.(nekünk ez jön le).
Nem baj ha buknak csak legyen ezer féle a piacon az Ő márkájukból,hogy berögződjön az emberekbe a Samsung név és lefedjék a piacot.(szvsz így gondolkodnak)
Személyes tapasztalataim alapján,amikor megkérdezik "Tőlem",milyen telefont vegyenek (mert szoktak a kollégáim néha tanácsot kérni),akkor mindig a Samsungot hozzák fel,hogy az jó-e és nem mást.Én meg csak hümmögök és érveket,ellenérveket hozok fel,próbálok tanácsot adni.
Tehát lehet ,hogy ez a stratégia,sőt...biztos.Hatásos,mert többet hallom én átlagosan a Samsung nevet,mint más márkát.Az iPhone-t is emlegetik,de egyből kapcsolják hozzá,hogy drága,úgyhogy inkább Samu,mert abból van ezer fajta és olcsó.
Szóval üzletileg ezt az utat választották,amivel olyan "gagyi" hatást keltenek.Legalábbis nekem már azok.Tőlem jöhetnek akármivel,teljesen kiábrándultam belőlük.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.