Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) HMárió válasza #76289792 (#46) üzenetére


HMárió
junior tag

Nem győztél meg. Már csak azért sem, mert rengeteg nagytudású cégnek van olyan érdekes húzása, amik felett simán átsiklanak, szerintük rendben van. És akkor jön egy egyszerű paraszt mint én és nem tudom használni a szerintük remek cuccot. Most egy példát írok. Facebook messenger. Kénytelen vagyok feltelepíteni a tabletemre, mert böngészőből eléggé használhatatlan a dolog.
Tehát adott egy tablet, fektetett módban, billentyűzettel. Jön a Facebook messenger, ami a királyok királya, a Föld leghatalmasabbja, a tótum faktum. És azt csinálja a remek program, hogy amikor meg szeretnék osztani valamit messengeren, akkor bejön a névjegyzék lista. Igen ám, csak a képernyő elfordul álló helyzetbe... Magától. Úgy, hogy a tablet az asztalon pihen fektetett nézetben és én egérrel navigálok, mint egy laptopon. És ez nem zavar senkit, mintha a Földön én használnám egyedül tableten...
Na ennyit adok a GSMA véleményére...

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.