Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Lassan videón is ideje lenne.

(#2) iZed


iZed
aktív tag

'kommandosok' :D

(#3) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Egy kicsit szögletesek a karakterek, meg a Predatorok kicsit karcsúak, sokkal "macisabbnak" kellene lenniük( általában ).

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#4) mephi666 válasza v!ct0y (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

lassan a gépemen is ideje lenne :P csak az izgat, hogy hogy a viharban fogom elpasszolni a 9600gt-met jóáron és beszerezni minimum egy 5850-et, hogy dx11-ben élvezhessem fullon a játékot :O

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) v!ct0y válasza mephi666 (#4) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az még másfél hónap addig hátha lemegy egy cseppet a karik ára is:)

(#6) smkb válasza ]Phobos[ (#3) üzenetére


smkb
őstag

Nem is kicsit.... nagyon masszívan. Az a kép ahol az ember fejét fogja az alien ... juj... HalfLife 1 szintű objektum, csak a textúra szebb... remélem ez scak azért van mert ezek a konzolos verzió képei... de másik képen is látszik hogy az emberek mint valami hasábok...

(#7) mephi666 válasza v!ct0y (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

már "nem sok" idő, de ahhoz képest nem sok gameplay videót nyomnak... :( az az érzésem, hogy be kell érnem még dx10 módban tesszelálás nélkül egy darabig, mert az anyagi helyzetem nem lesz sokkal jobb még akkor sem... mellesleg akkor megy le majd a dx11-es kártyák ára, ha végre a zöldek is behozzák a dx11-es megoldásukat... reálisan még vagy fél év, mire esélyes lesz egy új vga megvétele...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) boeing válasza mephi666 (#4) üzenetére


boeing
senior tag

5770 is elég lesz neki egy erös procival szerintem :K ,egyébbként jó kis gama lesz,én a hangulatra leszek kiváncsi. :D

(#9) madgie válasza boeing (#8) üzenetére


madgie
titán

"5770 is elég lesz neki egy erös procival szerintem"

Full HD-ben? Szerintem bőven kevés lesz oda az 5770 :(
(de ne legyen igazam!)

(#10) pmheros


pmheros
senior tag

Fikázás: ezek a képek már nagyon régóta elérhetőek.

Egyetlen új sincs köztük :(

nem vagyok tökéletes

(#11) D1Rect


D1Rect
félisten

Már előrendelhető az AvP itt-ott. :))

(#12) v!ct0y válasza mephi666 (#7) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem úgy lesz mint a Dirt2 be, hogy dx9 és 11 lesz benne?

(#13) csaabz válasza smkb (#6) üzenetére


csaabz
őstag

Grafika ide vagy oda, sztem jó játék lesz. A hangulata üssön! :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#14) JoolsNOS válasza ]Phobos[ (#3) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Csak az alien vs predator film óta van az az érzés hogy a predator "macis". Ha megnézed, a predator 1ben még igenis fürge arányos pattogó lény volt. Az a valódi.

v!ct0y: az összes dx11es játék tudja a 9et is. Ez az egyik lényege: a visszafele kompatibilitás. Illetve azt rakja be alapból amit tudsz max. Akár 10et is. A dirt is szerintem 9 és 10 közt is picit más volt.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#15) nemethati


nemethati
senior tag

Jelenleg ezt a játékot várom a leginkább. Remélem kompenzálja valamennyire majd az AvP-filmek okozta "sokkot" :U

(#16) boeing válasza madgie (#9) üzenetére


boeing
senior tag

Lehet hogy nem lesz 50 Fps,de a 30 az meg lesz. :U

(#17) v!ct0y válasza JoolsNOS (#14) üzenetére


v!ct0y
veterán

Dirt2 be csak 9 és 11 van ;)

(#18) madgie válasza boeing (#16) üzenetére


madgie
titán

Legyen igazad, mert sokallom az 5850 árát, viszont kéne a DisplayPort, így valszeg 5770-em lesz a közeljövőben.

(#19) PI3525 válasza madgie (#18) üzenetére


PI3525
tag

Én is azért döntöttem az 5770 melett mert az még a megfizethetőbb kategóriába esett :K Am.. nem rossz kari nekem bevált és mocskosul is lehet tuningolni. De amugy a képek már tényleg nem maiak remélem lesz ez még jobb is... :K várjuk azért sok szeretettel :D

ACER ASPIRE 5542G , XBOX 360 ELITE .....

(#20) ]Phobos[ válasza JoolsNOS (#14) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Épp ellenkezőleg, az első részben még Swarcihoz képest is vastag volt, mint egy fatuskó és magasabb. A fürge meg relatív, de az biztos hogy nem pattogott sehova. Ő vadászott, álcázva, fegyverekkel. Nem rohangált össze-vissza. Persze a méret meg a vastagság egyéni megítélés kérdése. :)

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#21) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Komolyan a predátorokat fikázzátok, hogy karcsúak és macisabbnak kellene lenni???? Találkoztatok már velük? ;]

(#22) PI3525 válasza liquidmoon (#21) üzenetére


PI3525
tag

:DDD

ACER ASPIRE 5542G , XBOX 360 ELITE .....

(#23) v!ct0y válasza ]Phobos[ (#20) üzenetére


v!ct0y
veterán

A második részbe meg elég vékonyka volt.

(#24) ]Phobos[ válasza v!ct0y (#23) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Nem is baj, mert nem kell egyformának lenniük, az nagyon gagyin hatna, viszont itt kifejezetten nyeszlettek. De mindegy, ez legyen a játékkal a legnagyobb baj( meg a szögletes modellek ugye ).

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#25) boeing válasza v!ct0y (#23) üzenetére


boeing
senior tag

Lehet hogy azért vékonykák,hogy nehezeben lehesen öket leszedni majd ólomal. :DDD

(#26) ]Phobos[ válasza boeing (#25) üzenetére


]Phobos[
senior tag

AvP-ben eddig szinte csak hőkövetővel lehetett leszedni őket, ezért ment a real fight a meccs előtt, hogy a 8-10-ből melyik 2 ember lehessen Predatorral :DDD

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#27) JoolsNOS válasza v!ct0y (#17) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nemtom, én úgy vettem észre hogy win 7 alatt szebb a tükröződés az autón (és csak dx 10et tud a kártyám) De lehet hogy bemagyráztam. :B

Phobos: hát szerintem ha összehasonlítod a p1 és az avp1 predatorait, akkor az avpsek elég sután mozognak. A könyvekről nem is beszélve, de az más tészta.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.