Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Praktikus, és letisztult, pont ezt várom a WP8-tól :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) Uchimata


Uchimata
tag

Igen, nagyon szurkolok a WP platformnak, a legjobb mobiltelefonos koncepció, még ha gyermekbetegségektől nem is mentes. Kb. 1 év, és a leghasználhatóbb rendszer lesz. Jelenleg az elterjedtsége a legnagyobb hátránya, sok más tekintetben már most ő a nyerő. Köv. telóm még nem ilyen lesz (android), bár a WP-t nagyon szeretném már.

(#3) BDave


BDave
őstag

Hát, az biztos, hogy egyedinek mondható a rendszer.

(#4) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Elég pofásra sikeredett az új lockscreen. Bár nekem a régivel sem volt bajom, de pl a bing random képeit kifejezetten szeretem. Az eseményhez kötött frissítés meg gondolom Magyarországon nem sokat fog érni (ha nem vagy baseball, NFL vagy NBA rajongó :D ).

[ Szerkesztve ]

Laci

(#5) Воланд válasza Gusztáv (#4) üzenetére


Воланд
titán

"Az eseményhez kötött frissítés meg gondolom Magyarországon nem sokat fog érni."

miert? az is esemeny, ha pl megjelenik egy uj hir es azt kipakolja az alkalmazas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) Kashim


Kashim
őstag

Váú, ez bitang jónak tűnik, ha nem kamu képekről van szó. (felröppentek ilyen pletykák is)
Ha minden igaz, ma úgyis kiderül a bemutatón.

(#7) Integrale válasza Воланд (#5) üzenetére


Integrale
veterán

Valoszinuleg ez is csak US vagy UK regios regisztracioval lesz elerheto, mint a zenek eloadoja!

"Bad reklám is reklám too"

(#8) Воланд válasza Integrale (#7) üzenetére


Воланд
titán

itt az alkalmazasok pakolhatnak ki tartalmat a lock screen-re, nem egy regiotol fuggo szolgaltatas. a usa today pl magyar reggel elerheto alkalmazas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) ramrit


ramrit
tag

Na ez az ami kell nekem, letisztult, minimalista style. Ha lesz 4-4,3" körüli wp8 normális fotómasinával,megfizethetö áron, már dobom is el a droidot. :-)

felecsd'el

(#10) Ádám16


Ádám16
addikt

Szerintem az óra nagyon rossz helyre került, ráadásul nem is olyan szép, mint volt. Ezen kívül nagyon jól ki van találva a dolog. :K

(#11) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szupcsi :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) negyedes válasza ramrit (#9) üzenetére


negyedes
addikt

htc 8s, csak nem tudjuk milyen a kameraja. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13) Gusztáv válasza Воланд (#8) üzenetére


Gusztáv
addikt

Persze, csak mondjuk az a magyar emberek viszonylag kis százalékát érdekli. Ez olyan mint a Win 8-ban a hírek alkalmazás, ahol max Angol, Német esetleg Francia tartalom van pillanatnyilag. De pl most hallottam a Petőfin az M1 híradó reklámját, csináltak app-ot és legnagyobb megdöbbenésemre iOS/Android mellett lesz WP-re is :Y .

Laci

(#14) Воланд válasza Gusztáv (#13) üzenetére


Воланд
titán

ez igaz, de nem hiszem, hogy ez csak az alkalmazasok kis resze szamara lenne elerheto. ergo egy sima rss reader is kepes lehet majd kipakolni az uj hireket a lock screen-re. de majd nemsokara kiderul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) crey válasza Gusztáv (#13) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ahogy woland írta, úgy tűnik hogy az SDK engedi, hogy 3rd party appok belenyúljanak a lockscreenbe. Gondolj bele, a met.hu csinál appot, és ha riasztást kap pushon keresztül a készülék, megváltoztatja a lockscreent (akár a helyzeted alapján, hogy a veszély jelzéses régióban vagy-e vagy nem), és kikerül egy bazi nagy kép várható jégesőről (csak egy ötlet) - vagy épp viharriasztást küld.

Misály: December közepe, karácsony előttre tippelnék.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16) Misály


Misály
addikt

Ha tippelni kellene szerintetek mikorra erne a 920 ide a T-hez?

Crey: ne szivass:) nov 22-vel jar le a szerzodesem:D

[ Szerkesztve ]

(#17) Gusztáv válasza crey (#15) üzenetére


Gusztáv
addikt

Én most szigorúan a gyári megoldásról beszéltem. De igen, szerintem is sok lehetőség rejtőzik benne, remélem lesz jó sok magyar fejlesztésű app.

Laci

(#18) nicu71 válasza Gusztáv (#13) üzenetére


nicu71
addikt

Ez azért már nem olyan meglepő!van ám jópár multiplatform magyar alkalmazás,amelyből a wp-t sem hagyták ki! :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#19) RaveForce


RaveForce
veterán

hm.. efölött átsiklottam amikor probálgattam a rendszert, bár sztem én maradok a konstans fekete alapon ezüst álca logonál :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) Gusztáv válasza nicu71 (#18) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igen, szerencsére egyre több app-nak jön ki WP verziója, az M1-nél az lepett meg igazán, hogy külön hangsúlyozták a Win 8-at is, így remélhetőleg lesz WP8 verzió.

Laci

(#21) nicu71 válasza Gusztáv (#20) üzenetére


nicu71
addikt

az úgy van,hogy a wp7 es alkalmazások kompatibilisek lesznek a 8-al,de fordítva nem. :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#22) gerilee


gerilee
aktív tag

A kép aláírása NOKIAINNOVATION. Akkor ezek szerint ez nem is MS ötlet, hanem Nokia fejlesztés? Kezd beindulni az együttműködés?

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#23) RaveForce válasza gerilee (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

lehet ezért nem találkoztam én ezzel az Ativ-S-ben? :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#24) Воланд válasza gerilee (#22) üzenetére


Воланд
titán

[link]

(#23) RaveForce: vagy lehet, hogy azert nem talakoztal vele, mert a samu megint tesz a wp vonalra, csak kiadnak egy keszuleket, hogy legyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) RaveForce válasza Воланд (#24) üzenetére


RaveForce
veterán

egyébként nem néztem teljesen végig, szal még az is lehet h benne van csak elkerülte a figyelmemet, meg nem is a végleges build volt rajta

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#26) MPM válasza Misály (#16) üzenetére


MPM
tag

Ha lejár a szerződésed, attól még a telefonod megmarad, nem? vagy nem akarsz ideiglenes díjcsomagot?

(#27) Misály válasza MPM (#26) üzenetére


Misály
addikt

Megmarad, de váltani szeretnék mert kissé leharcoltam a készülékemet.

(#29) MPM válasza Misály (#27) üzenetére


MPM
tag

Az ok, csak azt nem értettem, hogy 1 hónapot még nem bírsz ki vele?

[ Szerkesztve ]

(#30) Misály válasza MPM (#29) üzenetére


Misály
addikt

Muszáj lesz. De látnád hogy néz ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.