Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Danipicur2


Danipicur2
tag

Na, ez lesz az igazi ugrás a 8. Genemhez képest, de ilyen fejlesztés mellett a 330$-s ár biztos felmegy legalább 399$-ra, szóval itthon 180k alatt nem áll meg, ha nem lesz áremelés amerikában, akkor is legalább 160 ezerre kell itthon számítani és ez a 64 giga tárhelyes Wifi only modell :))

[ Szerkesztve ]

(#2) lajos82


lajos82
tag

Tehát kiadják a 4. generációs ipad airt ipad 10 néven. Merész.

[ Szerkesztve ]

(#3) Cs.Petya


Cs.Petya
csendes újonc

Végre egy nagy upgrade ezen a cuccon is, de az a baj hogy ilyen fejlesztés mellett nem marad az ár is biztos

(#4) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

És akkor az Air szériát kivégezteti az Apple… Lesz kétfajta Pro M2-val, meg ez, azt cső… :(

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) kBika


kBika
csendes tag

mi cáfolná azt, hogy ez nem az új air? nem hinném, hogy kivezetik a legolcsóbb ipadet és/vagy kinyírják az airt

(#6) kakuk.tamas válasza kBika (#5) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Új Air-nek M2-vel lenne értelme, de a Pro-kal együtt egy olcsóbb M2-es tabot nem fog bemutatni az Apple.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) xsjado93 válasza lajos82 (#2) üzenetére


xsjado93
senior tag

Nem, mert abban nincs center stage :DDD

Your life is a lie.

(#8) viragdani01 válasza kBika (#5) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Ez lesz a termékkínálat így:

iPad Pro M2-vel (csúcskategória)
iPad Air M1-el (középkategória)
iPad 10. (belépőszint)
+ iPad Mini, akinek kicsi tab kell

Szerintem az elég cáfolat, hogy idén tavasszal volt már egy iPad Air bemutató, nem valószínű még egy modell idén. Bár anno az első Retina iPadek egymás nyakára kúsztak, de mióta Cook a vezető, nem csinál ilyet a cég. :N Plusz ha a 4. generációs iPad Air újracsomagolása lesz a 10. generációs alap iPad, azzal már jól járt a cég, minimálisat kellett fejlesztésre és gyártósor átalakításra költeni, de adhatják kicsit drágábban, mint a 9. generációt.

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#9) HawerKing


HawerKing
őstag

Ezekben amoled kijelzo van ??

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#10) moleculez válasza viragdani01 (#8) üzenetére


moleculez
veterán

Talán az Air házban jön A14-gyel... ohh wait (Air 4). Akkor Air ház A15? Abban az a ciki, hogy Az Air4 alá vág, az új belépő de ugye az már kit zavar mert kint van az Air 5, ami M1. Szóval ezt látom ésszerűnek.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) kBika válasza HawerKing (#9) üzenetére


kBika
csendes tag

nem, ips

(#12) Luck Dragon

Végre , de jó lenne ha minden teljesülne ami ide le van írva .
Négy hangszórónak nagyon örülnék , pencil 2 támogatásának még jobban .
Arról nem is beszélve , hogy ideje lenne elérni az alapmodell esetében az 5G támogatást és 4GB memóriát .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) erahurka


erahurka
félisten

Képek alapján változhat a képarány is? Mondjuk drágább is lesz. :(

(#14) Damos


Damos
tag

De jó, hogy nem vettem meg az iPad 9-et (a 3 GB RAM miatt mondtam le róla, hosszú távra tervezek).

Biztos, hogy drágább lesz, de 200k alatt mindenképpen jó ajánlat marad.

(#15) smc


smc
addikt

Nem látom hogy mekkora is ez. Mert ugye az ipad 9 10.2, az air 5 10.9 kb. Lehet ez kicsivel kisebb lesz?
Aztán meg kérdés hogy végre laminált lesz a kijelző, vagy az új designt elrontják egy légréssel.
A 4 hangszóró az Air-en is kamu, csak 4 rács van, de két hangszóró.

Így az air amiben jobb lehet az a proci és ram csak? Az úgy elég gyengus, valaminek lennie kell még.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#16) erahurka válasza smc (#15) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem inkább nagyobb várható, gondolom egy néhány generációval korábbi Pro kijelzőt kap vagy ilyesmi.

(#17) hegedus001 válasza Damos (#14) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Én pont ezen agyalok. Nekem a 8-is elég, csak a háttértár a kevés. Biztonság ked véért az apple event előtt veszek egy 9-est online mondjuk a MM-ból, és ha jó deal lesz a 10. gen es iPad akkor azt visszaviszem, és rendelek egy 10-es :D Az sem zavar, ha enm lesz nagy gurítás, akkor majd upgradelek a 9th-re, csak a háttértár kevés. Jegyzetelésre kell oktatásokkor, meg multimédiára. Kb ennyi dolga van az ipadnek nálam.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#18) smc válasza erahurka (#16) üzenetére


smc
addikt

Ha nagyobb lesz akkor az air 5 kijelzőt kapja meg. A pro egy hangyapöcsnyit nagyobb és 120hz-es, amit biztos nem kap meg.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#19) Danipicur2 válasza kBika (#5) üzenetére


Danipicur2
tag

Ha úgy vesszük, akkor a 8. Generációs iPad is az akkor 1 éves Air 3 újracsomagolása volt felezett tárhellyel és 5.0 helyett 4.2-s Bluetooth-l :))

(#20) Damos válasza hegedus001 (#17) üzenetére


Damos
tag

Az iPad 10 tuti nagy gurítás lesz. A 4 GB RAM és az A14 borítékolható, a dizájnváltás sem elhanyagolható.

(#21) antim


antim
tag

Nem véletlen nem tart sajtóparádét, ez csak ráncfelvarrás...

(#22) Damos válasza antim (#21) üzenetére


Damos
tag

Ez sokkal több, mint ráncfelvarrás.

(#23) hegedus001


hegedus001
aktív tag

Megjött gyerekek

https://www.youtube.com/watch?v=yUKRkPKg5_U&ab_channel=Apple

Árak:

https://www.apple.com/hu/ipad/

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#24) kBika válasza hegedus001 (#23) üzenetére


kBika
csendes tag

Rettenetes ez az áremelés 🤕

(#25) Luck Dragon válasza kBika (#24) üzenetére

Ahhoz képest hogy mire tippeltem , ez bőven sokszorosa . :o

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) hegedus001 válasza kBika (#24) üzenetére


hegedus001
aktív tag

most rendeltem még régi áron a media marktban. Majdnem le estem a székről. Az új alap ipad kint is drágult 25%-ot, nálunk a duplája lett 130->260.000 Ft Az eszem megáll. Az első generációs apple pencil is 20.000-et drágult.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#27) hegedus001 válasza Luck Dragon (#25) üzenetére


hegedus001
aktív tag

igen, azt hittem 170-be megáll az új ipad. Ehhez képest.... 3-szor annyit drágult mint amiről kb mindenki beszélt.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#28) kBika válasza hegedus001 (#27) üzenetére


kBika
csendes tag

Uj ipad pro m2 chippel 470rol indul :U

(#29) Luck Dragon válasza hegedus001 (#27) üzenetére

:O :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) hegedus001 válasza kBika (#28) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Minden eltolódot egy szinttel fentebb és a pro teremtett egy új kategóriát. (árazásban)

Még mindig lesokkol ha belegondolok. (az asszony új frizuráját észre sem vettem, annyira megütött az árazás :DD )

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#31) erahurka válasza hegedus001 (#30) üzenetére


erahurka
félisten

Euro árfolyammal ugye tisztában vagytok a nagy hőzöngés közepette? Azért nem 25%-kal drágább nálunk is, nem az Apple kapzsi.

(#32) hegedus001 válasza erahurka (#31) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Egy percig nem az applet okoltam. “Kinek mit intézett a kormánya…” :U

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#33) Energie X


Energie X
őstag

Ebben vajon hány GB ram van?

Árképzés: USD to EUR + Árfolyamkockázat, majd EUR to HUF + Árfolyamkockázat
(idéztem Tamás Zsolt (aka Legendd) egyik videójából tán az iphone 14 pro bemutatójából)
Szóval ezért jóval drágább az Apple itthon.

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.