Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ez egy M8 nem?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Márko88


Márko88
aktív tag

Külső teljesen M8 csak a kamera nagyobb. Szerintem nem ilyen lesz,nincs vàltozàs csak a belsőben. Bàr most nem vàltok :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#3) vicze válasza AS (#1) üzenetére


vicze
félisten

Nem, ez ronda. ;]

(#4) arminlok


arminlok
senior tag

Kamu. Ha nem akkor meg unalmas.

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én úgy emlékszem, hogy ezek a képek már tavaly is fent voltak a neten mikor az m8-at vártuk

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) roli543


roli543
őstag

Ne legyen ilyen a kamera rész. Nagyon csúnya

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#7) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Ez Fééék szerintem :O

Zolka

(#8) kbyte1024 válasza vicze (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Csak semmi fikázás, ez prémium teló ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) Bar1


Bar1
aktív tag

Ez egy korai prototípus, majdnem az M8 házában, de annyi azért itt is látszik, hogy keskenyebbek az oldalsó kávák. A végleges kinézet más lesz, elől valószínűleg kevésbé látható hangszórókkal, hátul pedig nem fog így kiállni a kamera. Remélhetőleg az elülső rész nem tiszta üveg lesz, mert az csúnya, vissza kellene hozni az M7 fém hangszórórácsait.
A kérdés, hogy marad -e ez a méret, mert állítólag a fent látható után, dec. vége féle jött ki egy újabb prototípus, aminek már 5,2 colos kijelzője volt, minimális kávával.
Legkésőbb márc. 1-én kiderül, mi mellett döntött a HTC.

(#10) hagymas7up


hagymas7up
tag

Nem tudom. Nekem tetszik a kijelző alatt az a kis fekete sáv a HTC felirattal. De ízlések és ficamok :D

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#11) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

szebb mint az m8, csúnyább mint az m7 :)

(#12) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy tényleg nem lenne nagy előre lépés design fronton. Reméljük ez egy korai prototípus :)

Megyen!

(#13) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon nem lenne szép :N

Finn the human

(#14) maximilian4


maximilian4
addikt

Szerintem igenis szépre, nem mellesleg minőségire sikerült ismét csak. Akinek unalmas a dizájn vegyen más telefont, mindenesetre ne ilyet. A hTc stílusjegyeit hordozza, mivel ez egy htc és nem pl. egy samsung vagy egy sony. Minden gyártónak megvannak a maga jegyei és szerintem így van helyén. Ha meg nem így nézne ki, akkor azzal jönnének hogy ez nem is htc, fúj de ronda, ezt kitől meg miről másolhatták stb.. Szóval egy szónak is száz a vége: ismételten szépet alkot(hat)tak.

Más: Azt az előlapi szelfikamerát csak nem a desire eye-ból kölcsönözték?

Maxi

(#15) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nem szép. :O

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#16) h3lios


h3lios
addikt

Ugyan az lesz ezzel is mint a M7-el és 8-al. Követtem a megjelenés előtti fórumokat mindkettőnél és fikázták ezerrel a formavilágot mindkettőnél (főleg a hardcore HTC-sek). Aztán amikor kijött a pletykált külsővel, akkor mindenki ráélvezett hirtelen olyan jól néz ki. Ennél is tuti ez lesz majd, de ezen már meg se fogok lepődni.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#17) enginev3.0 válasza h3lios (#16) üzenetére


enginev3.0
félisten

Amúgy ez igaz :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) Fejvadi válasza Márko88 (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nagyobb és csúnyább is.

(#19) RaveForce válasza maximilian4 (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

Ha meg nem így nézne ki, akkor azzal jönnének hogy ez nem is htc, fúj de ronda, ezt kitől meg miről másolhatták stb.. Szóval egy szónak is száz a vége: ismételten szépet alkot(hat)tak.

milyen gyorsan felejtenek az emberek.....én azért emlékszek amikor 2évvel ezelőtt jöttek az M7-ről a képek, és a nagy htc fanok fikázták, h ez tök nem htc-s és milyen randa tuti nem ez lesz, aztán kiadták és milyen szép lett ez a lopott design... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Hát ez kaka. Nekem nem igazán tetszik.
Emmhetet ápgrédeljék főfele belülről, külső maradjon és váltok M8-ról! ;]
Szerintem is ez az M8-ra hajaz, bár a sarkok kicsit szögletesebbek, mint az M8-on, nincsenek annyira lekerekítve. Nekem ez már +1 pont. :)
- 73 pont viszont hogy hátécé! Mikor csődöl már most már tényleg be?
Már több éve temetik, unom a várakozást! ;]

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#21) stilo18


stilo18
addikt

Ez egy M8, szerintem kamu!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#22) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Remélem nem ilyen lesz,az a kamera rész nem szép.....Bár ahogy a Htc-t ismerjük bemutató előtt már biztos fönt lesz a neten.. :D

(#23) Fejvadi válasza RaveForce (#19) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Amúgy megfigyelhető minden márkánál, hogy milyen sokan szaladnak megvenni az ócsárolók közül. :)

(#24) Tomi_Ohl válasza enginev3.0 (#5) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nem emlékszem rá (pedig akkoriban már aktívan böngésztem az oldalat), de igazad lehet.

(#23) Fejvadi bevallom, nálam is volt valami ilyen eset.. Akkor azt mondta az egyik barátom, hogy lehet, hogy akkor pár év múlva iPhone-t veszek :D Erre mondtam neki hogy álljon le :D
Már más is megmondta, hogy szar az iPhone ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#25) no more


no more
addikt

Nekem tetszik, bár ez szerintem egy sima PS-elt M8. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#26) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#24) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én a Samsung S3-al voltam így :) Eltanúltam másoktól a "csúnya szappantartó" kifejezést, aztán csak vettem egyet :) :) :)

(#27) kdennis válasza no more (#25) üzenetére


kdennis
aktív tag

Ez tuti kamu!

(#28) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Durva hangrendszerrel és kamerával jöhet a HTC One M9
[link]

(#29) Exelsior válasza Fejvadi (#28) üzenetére


Exelsior
senior tag

'A hangrendszer nagyon komoly lesz, Dolby 5.1-es'

haha ezen jót röhögtem és még nagyobbat fogok ha tényleg beleteszik. De ne legyen igazam. :)

kíváncsi vagyok már várom.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#30) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy szerintem a hangszórókat is el fogják rejteni, ahogy manapság teszik, tehát nem hinném, hogy a kép hiteles.

Megyen!

(#31) Fejvadi válasza Exelsior (#29) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Majd kiderül mi is lesz az igazság.

(#32) Jeanne d'Arc

Ha ilyen marad nem váltok m8-rol

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#33) Busterftw


Busterftw
veterán

Azt a ronda fekete kavat nem akarják már elhagyni? Káva a kávában..

(#34) jacis


jacis
nagyúr

Ez a káva megint bukó.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#35) Agony


Agony
aktív tag

Azt a nyavajás HTC logót miért nem lehet szépen felgravírozni a jobb felső sarokba a kamera mellé a fémbe. :(

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#36) monti0222w válasza Jeanne d'Arc (#32) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia. a Samsungot ejtetted, hogy Htc-d van? ;]

(#37) RaveForce válasza monti0222w (#36) üzenetére


RaveForce
veterán

a htc sznoboknak nincs más a saját kínai márkájukon kívűl, nem tűnt fel? :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#38) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Jajjj! Remélem nem ilyen lesz. Nem lenne nagy előrelépés. Ha tényleg ennyi a frissítés a designon, akkor nem ez lesz az M7 utód számomra.

[ Szerkesztve ]

(#39) akoska07 válasza Greg-77 (#38) üzenetére


akoska07
nagyúr

Csatlakozom.

Ha úgy fog kinézni,mint az M8 akkor ez nem M9,hanem M8+ :)

De még mindig bízom a HTC-ben és csinál egy M7-hez hasonlót.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#40) no more válasza RaveForce (#37) üzenetére


no more
addikt

A HTC sznoboknak nem felel meg egy lagos műanyagdarab. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#41) monti0222w válasza RaveForce (#37) üzenetére


monti0222w
addikt

Ő nem Htc-s, pláne nem sznob, szeret több telot kipróbálni,ez nem bün csak rácsodálkoztam, hogy Htc- je van. :)

(#42) h4h01


h4h01
senior tag

Biztos vagyok abban, hogy nem ilyen lesz a végleges..Ez konkrétan ugyanaz mint az m8..A hangszóró tuti, hogy a Desire Eye-hoz hasonló, kicsit rejtett lesz..(Nem olyan mint a képen, ez konkrétan az m8 előlapja)..Amúgy a hátulja is ától-cettig ugyanaz mint az m8, csak nagyobb kameralencse van belerakva (szal az a 20.7 mp az már borítékolható hátulra)..Szal tuti más lesz..

(#43) RaveForce válasza no more (#40) üzenetére


RaveForce
veterán

ez vicces mert a htc a one-on kívűl pont ilyen... ;]

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#44) Nuada herceg válasza RaveForce (#37) üzenetére


Nuada herceg
őstag

a Koreai jobb neked?

Értem a csíziót.

(#45) petrson válasza h4h01 (#42) üzenetére


petrson
senior tag

Osztom, ez biztos, hogy nem az M9.
Elég snassz lenne a HTC-től, nem egy "utopia in progress".

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#46) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem túl sok elégedett hozzáázólást olvastam eddig. A HTC-nek is olvasnia kellene ilyeneket.

(#47) akoska07 válasza Fejvadi (#46) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egy prototípus hírtől nem kell ám sokat várni. ;)

Szóval itt csak találgatunk és remélünk. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48) Fejvadi válasza akoska07 (#47) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen, még semmi nem biztos. Ha ilyen lesz mégis, akkor a nyakukon maradhat sok.

(#49) maximilian4


maximilian4
addikt

Egy a biztos: ami már megtörtént.

Maxi

(#50) Fejvadi válasza maximilian4 (#49) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

De az sem mindig :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.