Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nagyon jó játék lesz, ez vitathatatlan. A sárkánnyal való harc brutálisnak tűnik, remélem kellőképpen fel tudjuk majd a karaktereinket fejleszteni, mikorra oda érkezünk.

Amire nagyon kíváncsi vagyok, az a party tagjainak egymáshoz fűződő viszonya lesz, azaz hogy - ahogy a Baldur's Gate-ben is lehetett - itt is lehetőségünk lesz-e közelebbi ismertséget - vagy utálatot :D - kialakítanunk velük? Aminek a hatására elhagyják a csapatunkat, vagy mindenképpen kitartanak mellettünk, esetleg egy korábban nemes lelkű karakterből is faraghatunk gonoszt? Izgalmas lenne. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ezta játékot énis várom már :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Jo kis sarkany hentelos jatek lesz.

(#4) plus44


plus44
veterán

Nem csúnya az már biztos. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) D_r_u válasza twollah (#3) üzenetére


D_r_u
tag

Azért remélhetőleg nem csak erről fog szólni a játék.:)

Kíváncsi vagyok, hogy a BioWare komolyan gondolja-e ezt a BG-s gyökerekhez való visszatérést. Nagyon remélem, hogy igen, és nem megint egy egyszerűsített játékmenetű cuccot tesznek le az asztalra, mint ami az utolsó játékaikra (Jade Empire, Mass Effect) volt jellemző.
A csapattagok közti szoros kapcsolatokat én is nagyon-nagyon szívesen látnám, valamint egy 6 fős partyt is. Kár, hogy utóbbira nem sok esély van a videók alapján, de azért még reménykedem.:)

(#6) Nunder


Nunder
őstag

Kimondottan tetszetős. Kíváncsi leszek rá, hogy beváltja e a hozzá fűzött reményeket.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) athomi


athomi
veterán

Várandós, várandós. :K

Sárkányokkal utoljára a Vagrant Story-ban küzdöttem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.