Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Imádom a DMC játékokat úgyhogy tuti megveszem ezt is,ugyanúgy mint PS2-3-ra is tettem :) Viszont kár hogy külön nem rakják fel a részeket,mert igazából elég lenne akár csak a 3 is,úgyis az a legjobb rész :P :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) b. válasza james001 (#1) üzenetére


b.
félisten

persze örülök neki és valószínűleg meg is veszem, de már egy új is jöhetne.... unom a remsatered részeket.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) Gebriel


Gebriel
veterán

Tuti vétel :))

(#4) djsiegfried


djsiegfried
tag

Rókabőr. Semmi extra.

(#5) james001 válasza b. (#2) üzenetére


james001
veterán

Jön az is! Be is jelentik,elvileg E3-on :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) Xarina


Xarina
aktív tag

Jo hogy jon Pc-re is, arra tudtommal csak a 3. resz jelent meg.

(#7) Kasya


Kasya
nagyúr

Emlekeim szerint pont igy nezett ki :DDD

(#8) djsiegfried


djsiegfried
tag

Szerintem a megjelenésnek az-az oka, hogy a PS3 verzió már szinte tökéletesen fut PC-n. Próbálják menteni a menthetőt.

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kár, hogy nem vették a fáradtságot egy Crash Bandicoot szintű remake-hez, de így, hogy még a texturák is maradtak ugyanolyan mosottak így erősen lehúzás szagot érzek. :(

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) rdt89


rdt89
addikt

Kedvenc játéksorozatom, és szerintem is a 3-ik rész volt a tetőpont. Bármennyire is szétnyúztam már az összes rész minden remsatered kiadását, ezt is meg fogom venni. :D

(#11) chungee


chungee
addikt

Aki lemaradt az első 3 részről (mert csak pc-je van) mint én az most örül úgy mint én :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) Xarina válasza chungee (#11) üzenetére


Xarina
aktív tag

A 3. resz megjelent pc-n is, az elso ketto meg emulatorral jatszhato volt, szoval ez eddig sem volt akadaly. Persze az uj kiadas ezektol csak jobb lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.