Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon tetszik ez a telefon.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) spawn21


spawn21
veterán

Nagyon szépek

iPhone 13p

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szép mindkettő, nekem a felhasználó igényeim alapján bőven elég lenen a 'mini' is.

Aksi is szerintem elegendő.

Nincs más hátra, minthogy a Nubia családot elkezdjék végre forgalmazni. Nem lenne hülyeség szerintem egy Honor-hoz hasonló üzleti modell.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) blagolf


blagolf
senior tag

Szépek, de hogy 5 coll a mini, az már nevetséges.

Üdv, Zoli

(#5) 5423r


5423r
tag

Nagyon tetszenek, bár ezek még nem tények, de az ugyanakkora akkut nem igazán értem. :((
Remélem jön Európába, Honor féle koncepció valóban jó volna!

(#6) <Adamsky> válasza jacis (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Bocs, valahogy félre nyomtam.

(#4) blagolf
Maximálisan egyetértek, de a tendenciát figyelembe véve ezen a téren egészen biztos, hogy nem lesz változás. A "Mini" jelzőt egyébként is sikerült a gyártóknak teljesen lejáratniuk. Az ilyen típusú készülék vagy nem kicsi (ld. cikkben szereplő) vagy a "nagy testvér" light (erősen butított verziója).

[ Szerkesztve ]

(#7) Fall-N válasza Graphics (#3) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos az embereknek itt nem kell a ZTE. A régi olcsó telefonok támogatásának hiánya miatt, meg itthon nincs neve egy Samsung vagy Sony vagy LG mellett.
Mondjuk én sem vennék, semmi nem fog még bennük, és mire ideérne a Nubia az ára sem lenne versenyképes, lásd Lenovo árak.

(#8) Graphics válasza Fall-N (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért írtam amit írtam :)?

Úgy mint a Honornál :) only webshop, és nem ZTE néven.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) fornettisuti


fornettisuti
veterán

ez most komoly, hogy eljutottunk odáig, hogy az 5,5" a max az 5" pedig a mini?! :F #f*cklogic
akkor a 4"-4,7"-ig mi, piko?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10) 2ofthem válasza fornettisuti (#9) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Valóban nem normális már a helyzet, nekem S5 van és nagyon elégedetlen vagyok a méretével, szeretném is lecserélni, de egy jó darabig úgy érzem nem fogom tudni. Elképesztő hogy nincs felső kategóriás telefon 5" alatt... :(
Teljesen átestünk a ló túloldalára.

(#11) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem is néz ki rosszul.

(#12) whYz válasza fornettisuti (#9) üzenetére


whYz
addikt

Kicsit le vagy maradva par evvel, eddig is mini volt az 5"

Phablet: 6"+
Normal: 5.5"-5.7"
Mini: 4.7"-5"

4.7" alatt nem kapsz mar normalis telefont. Moto G volt az utolso de azt is megnoveltek...

Egyebkent a telefonok baromi jok. Best buy a dualsimesek kozott.

Tobb kep es info a telefonokrol: Z9 max, Z9 mini

A frissitesrol pedig: Nubia team csinalja a frissiteseket ami kulonallo a ZTE-tol. Az en Z7 minimhez olyan havonta jottek frissitesek es most keszul ra a lollipop. Sok samsungos meg sony-s orulne az ilyen gyors frissiteseknek.

[ Szerkesztve ]

(#13) 5423r válasza whYz (#12) üzenetére


5423r
tag

+1
a telefonméretekre, nem csak így van, de szerintem így is van jól. :)
Szerintem az 5 coll is maroktelefon, kis keretek kellenek, és kész. Azt meg nem tudom elhinni, hogy ha a készüléknek jó a kijelző-ház aránya, akkor bárkit is zavarhatna, ha több tartalmat lát. :DD
Persze biztos lesz jelentkező. ;]

Viszont az sajnálatos, hogy az előbb linkelt oldalak alapján nem tudják az LTE 800 MHz -et. :( Ugyan nekem nem túlzottan szükséges az a frekvencia, de nyilván másnak jogos az igénye rá.

(#14) Fall-N válasza Graphics (#8) üzenetére


Fall-N
veterán

Jó lenne, de az is ismeretlen lenne így a szolgáltatók sem törnék magukat a forgalmazásért. De jó ötlet lenne az biztos a ZTE név elég béna.

A Lenovo is sajnos méltatlanul mellőzve van ilyen téren, pedig egy jó előfizetni előfizetéses konstrukcióban vennék őket biztos. Főleg ha lenne hozzá reklám is, mint a T ahogy szokta nyomni a készülékeket.

[ Szerkesztve ]

(#15) Graphics válasza Fall-N (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Honor sincs a szolgaltatoknal es az is ismeretlen, megis csomoan vettek Honor 6-ost :)

Szoval nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Megvárom a Z11 maxot, majd arra váltok :D

(#17) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nagyon ott vannak a telok,szepek,es a soc is jó. Az árával sem lesz gond szerintem.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) whYz válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


whYz
addikt

Elvileg a Z9 mini szallitassal 80k Forint + max 10k afa es vam. Egyaltalan nem veszes.

[ Szerkesztve ]

(#19) d.mate08 válasza 2ofthem (#10) üzenetére


d.mate08
tag

5 col alatti csúcsteló van,Sony Xperia Z1,Z3.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#20) Graphics válasza Fall-N (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lenovonak keves egykartyasa van, ez is hatraltatja.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) whYz válasza d.mate08 (#19) üzenetére


whYz
addikt

Z1C es Z3C esetleg.

(#22) <Adamsky> válasza d.mate08 (#19) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

(úgy érted ... Compact)
Ja, 2db. És mindkettő Sony. Kössz!

(#23) Fejvadi válasza Graphics (#15) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:K :K

(#24) 2ofthem válasza d.mate08 (#19) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Igen, volt szerencsém z3c-hez. Specifikációk alapján többet vártam tőle. De legalább szép.

(#25) DonTTT válasza whYz (#12) üzenetére


DonTTT
újonc

Sziasztok,

nekem Lenovo Vibe P1 pro van, ami számomra nagyon bejött csak lefrissítette magát az eredeti op.ra és választhattam a kínai és az angol között, maradtam a 2-nál, nincs rajta így a Google Play, mert a sárgáknál le van tiltva, de mindent rá tudtam tenni, amire szükségem van.
5000 mAh akksi meg 3 napot is kibír, gyors töltője egy bő óra alatt fel is tölti.
Fényképezője hibátlan, tehát eddig negatívumot nem tudok róla mondani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.