Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icezozo


icezozo
addikt

Go BB Go !

Köszönjük :R

[ Szerkesztve ]

http://qwankido.hu/

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jól néz ki, sokkal jobban tetszenek a keret nélküli ikonok. Ha nem lenne már egy rahedli megvásárolt alkalmazásom Playen, komolyan elgondolkodnék egy BB-s váltáson ősszel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) bok92 válasza Csapoati (#2) üzenetére


bok92
addikt

Tudod azokat is használni. ;) Igaz nem 100%, hogy mind fog működni, de szerintem nagy része probléma nélkül menne.

[ Szerkesztve ]

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Én remélhetőleg holnap leszek egy BB Z30 tulaj:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) istnag válasza Csapoati (#2) üzenetére


istnag
addikt

Valószínű ugyanúgy működik az összes app és nem is kell újra megvenni.

(#6) California1


California1
őstag

Sokkal szebbek így az ikonok keret nélkül.

(#7) Phülöp


Phülöp
addikt

Csak azt a pirosat nem kene eroltetni...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#8) pistooli


pistooli
csendes tag

Eddig is parádésan működött a BB. Jöjjön a 10.3 és lássuk mit sikerült még csiszolni rajta... :)

(#9) sasa134


sasa134
addikt

Jól lesz... Gyerünk BB! :)

Avanti Roma

(#10) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Mindig rákívánok a BB-re ha látom valahol vagy olvasok róla.Lehet ki kellene próbálni :)

(#11) icezozo


icezozo
addikt

Lehetne már egy MA Channel is Bocha !

http://qwankido.hu/

(#12) 1697 válasza kbyte1024 (#4) üzenetére


1697
tag

Lumia-val mi lesz?

(#13) Phülöp válasza LobiDrg (#10) üzenetére


Phülöp
addikt

Magam is igy voltam sokaig. Aztan raprobaltam. Ugy is maradtam :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14) LobiDrg válasza Phülöp (#13) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Lehet ha kipróbálnám élőbe még jobban bejönne :) Hátha lesz alkalmam rá :))

(#15) Csapoati válasza bok92 (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hopp, ezt el is felejtettem. :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) macskea


macskea
őstag

Hát a zenelejátszónak remélem nem csak a külsejét birizgálják majd meg. Minden tekintetben elégedett vagyok a rendszerrel, kivéve... de azzal nagyon nem. ;)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#17) f(x)=exp(x) válasza kbyte1024 (#4) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A kis mázlista! :DD

(#18) eventus


eventus
veterán

Mennyi pozitív hozzászólás, de tényleg azok :R

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#19) C$abi


C$abi
aktív tag

Sokkal jobban tetszik ez a UI, mint a mostani BB10-es UI, igaz, annak sincs szégyenkeznivalója. A hangalapú asszisztens jó pont a BlackBerrynek, nekik is kell már egy, remélem, fog tudni olyan dolgokat, amit a konkurenseké nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) gretzky77 válasza macskea (#16) üzenetére


gretzky77
veterán

Miért mi bajod vele?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#21) Flind


Flind
senior tag

Egyre jobban szimpatizálok a BB-vel.

(#22) halkow


halkow
őstag

egyre jobb lesz :) csak hamarabb kellene kiadni nem 5-6 hónap múlva

Alcatel onetouch idol2s the king

(#23) turbulencia8


turbulencia8
őstag

A 10.2.1-ben azért ránézésre több újítás volt, mégis kisebb verziószámot ugrottak, a 10.3 szerintem inkább kevésbé látványos, "kernelszintű" fejlesztéseket tartalmazhat jórészt, amiket alaposan le kell tesztelni. Pár hónapot tudok várni, már nem fogok leaked OS-sel szórakozni.

(#24) eventus válasza turbulencia8 (#23) üzenetére


eventus
veterán

Mire megjelenik, még lehet nagyobb a lista :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#25) oszi666


oszi666
őstag

ha egy torch kiszerelésűt kihoznának, szinte biztosan váltanék

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#26) xperiasigi


xperiasigi
őstag

alakul ez..:))

Iphone 6s

(#27) azopi74 válasza xperiasigi (#26) üzenetére


azopi74
addikt

Alakul bizony, kérdés, hogy ki lesz az a gyártó, amelyik tovább viszi majd az os-t, és csatába indul az androiddal szemben. Valamelyik erős jelenlegi droid gyártó lesz, az biztos, de Samsungnak ott a tizen én a Lenovora tippelek, esetlwg huawei. Majd meglássuk.. :)

(#28) macskea válasza gretzky77 (#20) üzenetére


macskea
őstag

Pl.: hogy nem lehet egy adott előadótól több albumot véletlenszerűen keverve lejátszani. De még sok ilyen bukfenc van benne, nekem még mindig a S2P a kedvencem WM-re, egy olyan szintet elvárnék.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#29) Crafter32 válasza halkow (#22) üzenetére


Crafter32
őstag

Ígyis nagyon gyorsan jönnek a frissítések. Olvass bele bármelyik telefon vagy op rendszernek a topicjába: mennyi idő mire kiadják az új pl: android frissítést? (Ha egyáltalán kiadják) Pedig az OS10 -nek sem lenne szégyenkezni valója mégis évente mennyi frissítés jön? Nekem nincs 1éve még a Q10, de hirtelen nem tudnám megmondani hányszor jelzett már a telefon.

xperiasigi: én nem tudok ilyenről, hogy idegen telefon márka megkapná az OS10 -t, de lehet vmit nem tudok?

[ Szerkesztve ]

(#30) jonnyjoker01 válasza macskea (#28) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Le lehet rá tölteni a PowerAmpot. :DDD

Üdv. Johnny

(#31) Taky válasza Csapoati (#2) üzenetére


Taky
senior tag

Nálam minden android-os alkalmazás működik, amit eddig felraktam z10-re.

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#32) Ricardo


Ricardo
félisten

Az olvasottak/látottak alapján tetszik a rendszer. Ha lehetőségem lesz megnyomkodni egy BB telefont akkor megnézem közelebbről.

[ Szerkesztve ]

(#33) Csapoati válasza Taky (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyon tetszik a Z10, de csak októberben jár le a hűségem. Remélem akkor is kapható lesz még (függetlenül/kártyásan nem érdekel).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) Steve1207 válasza Csapoati (#33) üzenetére


Steve1207
veterán

A Z10 nekem is nagyon bejövős, volt anno egy olyan pontom, hogy az lett volna, de szerencsére a garis szervizelés mást hozott. Azért fájó, hogy nem próbáltam ki, nagyon tetszik az UI és az egész rendszer. Az új meg pláne! Azt viszont sajnálnám, hogy pl a BBM-et nem tudnám használni, alig használja ismerős, így már egy érzéssel elmaradna az egész.

.

(#35) eventus válasza Steve1207 (#34) üzenetére


eventus
veterán

Ajánlani, mutatni kell a BBM lehetőségeit. Nővérem vett egy Samsungot, egyből feltettem rá, mondván: velem csak így tudsz pötyögni. Viber, what's up, facebook stb mentes vagyok.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#36) Csapoati válasza eventus (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem fogom 30 éves emberekre rátukmálni. Megemlítem nekik, ha tetszik, leszedik. Ha nem, akkor ott van még kismillió app erre. Az egésznek alapból csak úgy van értelme, hogy az összes ember, akivel beszélek, BBM-et használna. Ja és az ő barátaik is, mert ugye ha nem, akkor kell egy másik app is még.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) Crafter32


Crafter32
őstag

(csak van értelme a BlackBerry hírek állandó megírásának)

Csapoati: erre való a bbm -ben a csoport lehetőség

[ Szerkesztve ]

(#38) eventus válasza Csapoati (#36) üzenetére


eventus
veterán

1 perc megmutatni nekik :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#39) Csapoati válasza eventus (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Rajtam nem múlt... De hátha terjed, aztán egyre többen használják majd. Több appot viszont én sem szeretek használni egy dologra, márpedig sajnos van olyan, akivel FB Messengeren tudok csak beszélni egyelőre.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#40) eventus válasza Csapoati (#39) üzenetére


eventus
veterán

BBM, MSN, Skype, E-mail, Telefon, SMS. Ennyi a felhozatalom, egyikkel csak elkapok valakit :) Ha meg ő nem hajlandó pl mailt írogatni vagy telefonra költeni, akkor pufff.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#41) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Fejlődik az os, nagy jövöt látok benne előtte. :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#42) Csapoati válasza eventus (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem még ennyi sincs használatban a telefonon, csak BBM, FB Messenger és SMS/telefon. Igazából a FBM-től szeretnék megszabadulni, de ahhoz tényleg az ismerőseim java részének át kéne térni rá. Na de nem akarom tovább offolni a topikot. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) eventus válasza Csapoati (#42) üzenetére


eventus
veterán

MSN, Skype csak pc-n nekem. Telefonom mindig nálam van, ha valaki akar valamit :) Ha számítasz Nekik, akkor nem lesz probléma, ha megszabadulsz a fbm-től :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#44) kekkola


kekkola
senior tag

Jelenleg nincs időzítő és panorámafotó a kamera szoftverben??? :Y :(((
Nagyon tetszik, alakulgat a dolog és ami üdvözítő elég komoly lépésekben, dinamikusan fejlődik az op.rendszer... Lassan már kell :)

istnag: :W

eventus: persze, hogy fontos :)) nyilván nem az életbe vágóan fontos, de ha már simán lehetne benne, akkor miért ne??
Pl időzítőnél nem kell a 100rongyos telefonomat idegen kezébe adnom, ha kell csinálni egy csoportképet... de ne kelljen már ilyen dolgok miatt itt magyarázkodni... :(((

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#45) istnag válasza kekkola (#44) üzenetére


istnag
addikt

:N

(#46) eventus válasza kekkola (#44) üzenetére


eventus
veterán

Tényleg olyan fontosak azok? Jelenleg 16:9-es képarányban való fotózás van. De lehet zárolni a fókuszt is.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#47) tomistarkapi válasza Phülöp (#7) üzenetére


tomistarkapi
tag

szerintem a véglegesben nem marad benne, vagy pedig váltható lesz a szine

(#48) jubilleum


jubilleum
senior tag

Esetleg google maps szintű térképet nem akarnak?
Tényleg androidos appokat hogy lehet futtatni bb?

(#49) sasa134 válasza jubilleum (#48) üzenetére


sasa134
addikt

tökéletesen fut a Google Maps...

Avanti Roma

(#50) Taky válasza jubilleum (#48) üzenetére


Taky
senior tag

Bekapcsolod a harmadik féltől származó alkalmazások telepítésének lehetőséget, ezután futtatod az apk-t.

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.