Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szekiszter


Szekiszter
csendes tag

:) ez biztos jó lesz :DD :DD

(#2) athomi válasza Szekiszter (#1) üzenetére


athomi
veterán

Az orkok fejét csinálhanák kidolgozottabra, félelmetesebbre is, így nem érzem a késztetést, hogy leverjem a fejüket.

[ Szerkesztve ]

(#3) Brent


Brent
aktív tag

Sztem elég gyatrán néz ki ... mellesleg keveslem a harcoló npc-ket , itt tömegeknek kéne egymásnak esniük nem 15 embernek meg 15 orknak + 2 trollnak...(hogy néz már ki a király :D gyíkosabb feje van mint egy orknak ...)

Lesz Gyűrűk Ura mmorpg is az szerintem jobb lesz...

(#4) athomi válasza Brent (#3) üzenetére


athomi
veterán

Igen, a harcmezőről én is hiányolom a tömeget.

(#5) Szekiszter


Szekiszter
csendes tag

Az igazi Lotr fanok sztem ezt is értékelni fogják ! :):)

(#6) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Hát engem a grafika nem győzött meg. A legjobb akkor is a PS2-es The Two Thrones volt, még a grafikája is remek volt. :R

(#7) Yaye válasza athomi (#2) üzenetére


Yaye
őstag

Az orkok feje szvsz teljesen rendben van. Randának randák, de nem szörnyetegek azok. Szarvak meg nyálka meg agyarak meg vílágító, vérben forgó szemek... blah, vásári, halivúdi giccsparádé. Ezért is rühelltem a filmeket...
Ami tényleg szar, az az orkok testalkata, az totál el van szúrva, meg hát sisakjuk sincs.

Azért ha azt vesszük hogy az egész trilógiában csupán három nagy csata van, a többi mind kisebb egységek csetepatéja, akkor talán nem olyan nagy gáz a tömegek hiánya. Körítés kérdése az egész.

Ami meg a késztetést illeti, ha más gamékban a szegény sorozott német kiskatonát érzel késztetést fölrobbantani, agyonlőni, akkor itt sem lesz gond :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.