Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) matej013


matej013
csendes tag

Tehát ha kidobom a fogkrémemnek a dobozát, attól még nem lesz OEM? :DDD

Fel kellene rakni egy ilyen OEM Fogkrém hirdetést. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#2) buherton


buherton
őstag

Kár ezen rágódni. Ugyanez a helyzet a kalibrálással is, azt is mindenki rosszul használja (még a PH! is). :(

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3) kenwood válasza buherton (#2) üzenetére


kenwood
veterán

Valoban kar ragodni rajta,de jo kis beszedtema.
Ezert is irtam :D smileyt a cimbe.

Kalibralasrol google nelkul nekem ez ugrik be (sajat szavaimmal)
Egy eszkoz aktualis,valos parametereit a leheto legkozelebb hozni a nevleges maximumhoz, vagy elore meghatarozott, idealisnak tartott ertekhez.

Mivel szinte mindenki ebben a kontextusban hasznalja (leginkabb monitoroknal), gondolom,en is rosszul tudom a jelenteset :)

Egyebkent ezzel nincs is gond, ha az uj jelentese sokkal nagyobb teruletet fed le ,mint a valodi.
Erre konkret pelda a Mirelit.
Mindenki tudja, hogy melyhutott etelt jelent, pedig a Mirelite csak egy ceg volt,amelyik melyhutott eteleket arult.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nem lopott!

Elado oem macbok ar aron alul le kell formazni mer tkodot ker hoyg rohadjonle 300000F erdeklodni privba

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) Vakegérke válasza Mister_X (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rendesen megkéri az árát...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Mister_X válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Saját szerzemény, gyorsan rittyentettem valami értelmetlent :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) buherton válasza kenwood (#3) üzenetére


buherton
őstag

Kalibrálás -> a műszer metrológiai (nem meterológia ;] ) tulajdonságainak megmérése. Amit általában beszabályzás követ, amivel a metrológiai tulajdonságait javítják. Gyakorlatilag az utóbbit használják az előbbire.

Ezt a mirelites dolgot még nem is hallottam. Köszi!

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#8) sh4d0w válasza Mister_X (#4) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szia Ricardo, milyen volt a börtö... akarom mondani Bora-Borán?

https://www.coreinfinity.tech

(#9) Mister_X válasza sh4d0w (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

megmodtam en hogy gazdagok leszun ka rajfajzentöl
meg jobban le barnultam a hataron mar nem akartak atengedni mer bevandorlonak hittek a kesejüképü magyar kutyak!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) oriic válasza Mister_X (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hollóképű. HÁt még ezt sem tudod... ;]

Live-Die-Respawn

(#11) Mister_X válasza oriic (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

te most mit szósz be te kutya hát had vigyek már egy kis változatosságt a mondanivalómba te rákoskutya

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Eredetileg, nem a termék OEM, hanem annak a kiszerelése ami az OEM gyártók igényeinek fele meg.
Nem dobozolva, hanem kilóra mérve kérik az alkatrészeket.

Tehát OEM kiszerelésű az alkatrész.
Ez nem csak az egyedi dobozolás és dokumentáció hiányát jelenti. Más kiegészítő alkatrész is hiányozhat.
Például a processzor hűtő, kábelek, csavarok, ....

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) kenwood válasza buherton (#2) üzenetére


kenwood
veterán

Nem csak a ph.
Logitech kormanyok telepitojeben is a calibration az utolso elotti lepes.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#14) DeFranco


DeFranco
nagyúr

OEM poharat vegyenek...

(#15) kenwood válasza DeFranco (#14) üzenetére


kenwood
veterán

Az hagyjan, hogy oem,de nekem az ar is eleg masszivnak tunik.
a ketdecis 8 ft,ez meg 33.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#16) mepet válasza Hieronymus (#12) üzenetére


mepet
addikt

Így van.

Pl. hardver boltokban egy CPU lehet OEM vagy BOX.
Az OEM jelentése csak és kizárólag annyi, hogy tálcás. Nyilván nem az OEM gyártóknak szállított procik estek le a kamionról és ezeket árulják. :D
Pl: https://www.pcx.hu/processzor

(#17) kenwood válasza mepet (#16) üzenetére


kenwood
veterán

Egy random embernek meg el is lehet nezni, hogy hulyeseget mond, de egy szamtek bolt weblapjara kiirni azert eleg necces.
A tray,talcas proci az egyik legjobb pelda arra,hogy mi az ami NEM OEM :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.