Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Nana! Majd lehet muszáj lesz! Amikor a kezemben pont munkába menet elszállt a nexus 5x alaplapja, akkor azt kívántam menjenek csődbe! És nem egyedi eset! Soha többet nem veszek LG telefont az tuti.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2) Zvezda válasza TaylorPro (#1) üzenetére


Zvezda
junior tag

Én a Nexus 5-el jártam így :D

Xiaomi Mi A2

(#3) PowerBuldog válasza TaylorPro (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A környékemen volt G3 aminek volt kijelző cseréje, mert sárgult. Megtört a kerete. G4 volt szintén a közelben az meg bootloopos lett. Szóval nekem meg se fordult szerencsére a fejemben, hogy LG-t vegyek. :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tehát mi a tanulság?
Ne menjetek dolgozni! :DDD

Az LG-nek üzenem: soha ne mondd, hogy soha sosem.

Samsung Galaxy A54

(#5) TaylorPro


TaylorPro
addikt

TV-ben, monitorban szeretem az LG-t. Bár a TV a WebOS miatt nyerő nálam. Ha más márkában lenne benne akkor azt venném.

A nexus 5 nek meg repedezett a kerete. Vicc komolyan.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#6) ESP23 válasza TaylorPro (#1) üzenetére


ESP23
senior tag

Első telefonom egy GT540-es volt, 2x halt meg az akksija, aztán a készülékház minden irányba szètnyîlt. Adtam még egy esélyt nekik és vettem egy G4-est. A hívások megszakadtak, nem volt térerő, akadozott, ha huzamosabb ideig használtam nem hogy melegedett, forró volt, egyszer megègette a kezem. Soha többé LG, lehet nekem G7 vagy V40, akkor sem kell tőlük többé telefon.

(#7) Cifu


Cifu
nagyúr

Az interjút köszönjük szépen! :)

Viszont Ken Hong megint úgy beszélt folyamatosan, hogy semmit sem mondott.

Nem hagyjuk el a mobilpiacot, lehet, hogy több féle készülékünk lesz (de utalt arra, hogy eltérő piacokra eltérő telefonok jönnek), nem csúcskategóriás HW-vel akarnak elérhető árú jó telefont, most is együtt dolgoznak a Google-el, de nem jön még Android Go-s készülék, és természetesen nem az iPhoneX-et másolták a notchal. :U

Semmi konkrétum, semmi kézzel fogható, folyamatos mellébeszélés. :(((

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8) Permet Elek válasza Cifu (#7) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Nem a profit a lényeg, hanem, hogy olcsóbb telefonokat adjunk. Hagyjuk már. A Xiaominál elhiszem, de az LG nél. :D

(#9) sBc


sBc
aktív tag

Na, rinyál a hangos kisebbség! :))

(#10) dingdongkng


dingdongkng
tag

Nekem is volt egy LG c660-om (Optimus Pro), na az egy értékelhetetlen telefon volt. Igaz a családban van egy G4-is az viszont nagyon rendben van.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#11) SyMbioTe

Srácok, a videó az direkt "Nem nyilvánosra" van állítva? Így nem jelenik meg a Tech2 csatornán.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#12) Bog válasza SyMbioTe (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Oops, mindjárt intézem! Thx!

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) doooo válasza Permet Elek (#8) üzenetére


doooo
veterán

Xiaominál sem kell elhinned.

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Nekem regebben volt egy ceges G2-om, nem volt rossz, szodaval elment. Viszont feltunoen keves LG van az ismeroseim koreben, saccra 0 db-ot mondanek. :DDD
Pedig azert eleg nagy ceg, erdekes, hogy ennyire alulmuljak magukat mar lassan minden evben...

(#15) somogyib


somogyib
őstag

Azért csinálnak noccsos telefont, mert 10-ből 8 embernek tetszik. Mi fórumozók meg nem számítunk, mert mi úgyis csak a hangos kisebbség vagyunk. Micsoda diszkrimináció. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) judas13 válasza Cifu (#7) üzenetére


judas13
addikt

------------------
somogyib

"Azért csinálnak noccsos telefont, mert 10-ből 8 embernek tetszik."

Őőő ezt milyen felmérésekre is alapoztad? Talán megálmodtad az egyik hétvégén? Csak kérdezem ;]

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17) Cifu válasza judas13 (#16) üzenetére


Cifu
nagyúr

Őőő ezt milyen felmérésekre is alapoztad? Talán megálmodtad az egyik hétvégén?

Ken Hong mondja...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18) somogyib válasza judas13 (#16) üzenetére


somogyib
őstag

Ahogy Cifu is írja, benne van a videoban. Bár az igaz, hogy Ken Hong is csak a saját tapasztalatait mondja, nem valami felmérésre hivatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#19) #16199936


#16199936
törölt tag

Valamin mindig elhasal az LG (kamera, üzemidő, notch), szinte már várom mit szúrnak el a V40 -en

(#20) gretzky77 válasza TaylorPro (#1) üzenetére


gretzky77
veterán

G3,G4,V10 kétszer is,G6 és most V30! Soha egyikkel sem volt semmi probléma és a szoftveres rész is rendben van,elég jól optimalizálják a rendszert! Csak,hogy ellenpélda is legyen! Nekem pl bizonyított az LG és én bátran vennék máskor is illetve a zenei része egyedülálló! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#21) Fred23


Fred23
nagyúr

Szimpatikus fickó Ken Hong, de szerintem hazudik, igenis adnak a hangos kisebbség véleményére, és olyan reklámarcokat választanak a termékeik eladására, akik nálunk biztosan nem a többségi stílust tükrözik. Lehet, hogy Dél-Koreában nagy divat a férfiak sminkelése, de nálunk egyelőre nem.
Szeretem az LG-t, és az LMBTQ emberekkel sincs semmi bajom, de egyszerűen taszít, ha ilyen stílusú emberek reklámoznak nekem egy terméket:

Látok egy ilyen képet, elmegy a kedvem LG mobil vásárlásától, nem tehetek róla. :DDD Pedig igen, nálunk is velük reklámozzák a telefonjaikat:

Szerintem nálunk az a réteg, aki erre a stílusra és életérzésre fogékony, jelenleg igenis kisebbségben van.

(#22) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Azt majd a vásárlók eldöntik (hosszútávon). Nem Ken Hong mondja meg meddig maradnak piacon. :U

LG mobil részlegnél néhány top manager megérett a cserére. :DDD

(#23) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Tény, hogy az LG hosszú utat járt be a mobilbizniszben, és egy időben keményen dolgoztak azért, hogy az LG-logóról többé ne a mikrohullámú sütő jusson az emberek eszébe. De az évek során elfogyott a lendület sajnos.
Továbbra is vannak jó készülékeik, és vannak olyan fícsörök LG telefonokban, amelyeket sokan látnánk viszont más gyártók készülékeiben (pl. Quad DAC, wide angle kamera). De amennyi figyelmet fordítanak pl. az audióra, annyira nyúlnak mellé manapság a kameraszoftvereikkel. A frissítéseket meg inkább meg sem említem. Az LG V20 néhány héttel ezelőtt, 2 év (!) után kapta meg az első Android verziófrissítését...
És akkor még ott van a rengeteg beégő kijelző, a bootloop, és még a bootloader-t is zárják már évek óta.
Úgyhogy 5 év után először idén Samsungot vettem (S9+), és tökre nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#24) ak76


ak76
senior tag

Sokáig nagyon szerettem az Lg telefonjait,a G széria a hármasig kiváló volt,( a kettest imádtam) aztán valami nagyon elszaródott,a G-Flex kijelzőcsere utáni kijelzőcseréje, illetve a három darab G4-es alaplapcseréje megmutatta hogy baj van a toronyban, a V10 kevesebb mint egy napos aksija egy botrány volta,a K széria az asszonyomnál vérzett el, az új G-k meg a futottak még kategóriát erősítik, azt is késve.
Nehéz lesz innen felállni,szerintem kb lehetetlen,hacsak nem gurítanak valami brutálisat,bár ahogy ezt a mostani piacot elnézem,erre nulla az esély,biztonsági játékos itt az összes consumer gyártó.

(#25) SkyLine3000 válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Évek óta G3-at használkok, ráadásul már az asszonyank is az van kb 1 éve, de szerencsére eddig semmilyen hibába nem futottunk bele. Én imádom a G3-at és nem is váltok, míg meg nem döglik. Plusz ott vannak az előd F6-ok, amik már vagy 4-5 éve (fejből nem megy) teszik a dolgukat hiba nélkül.
De ilyen alapon nem érdemes semmilyen telót venni, vagy egyáltalán műszaki cikket, mert lehet, meghibásodik... Nekem is szart be nem egy Samsung cuccom is, de azért még vettem tőlük motyókat.
Még annyit, h az összes Lg telónkon gyári droid fut atom stabilan a kezdetek óta!

[ Szerkesztve ]

(#26) Silεncε


Silεncε
őstag

Kiszállni lehet nem fognak maguktól, de ha így haladnak, a piac majd kidobja őket...

(#27) Beantech


Beantech
tag

Ahogy olvasom itt a kommenteket, lehet nekem van szerencsés kezem, de LG optimus 4x HD, LG g2 (kétszer), LG G6 mindegyik hibátlan volt.
A céges Samsung telóimmal viszont pedig csak a baj van. :) (és az edge kijelző egy borzalom)
A Huawei-ek szimpatikusak de a jack elhagyása nagy hiba volt nálam + sok márkát próbáltam már és az LG rendszere a legjobb (számomra).
Ha egy kicsit reszelnének a kamera szoftveren és nem magamnak kellene feldobni majd a Gcamot akkor még jobban tetszene egy esetleges V40.

(#28) dlaj válasza #16199936 (#19) üzenetére


dlaj
őstag

Mert a többi mindenben tökéletes! :)

(#29) kbyte1024 válasza sBc (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ez mekkora beszólás volt:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#30) hemaka válasza Fred23 (#21) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem csodalom, legalabb csajok lennenek rajta... :D A marketingre itt az EU-ban is kolthetnenek egy keveset, rajuk ferne.

(#31) Fred23 válasza hemaka (#30) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nagyon rájuk férne, mert szerintem sikeresek lehetnének simán egy másféle marketing stratégiával! Én a G6 óta követem őket, és simán vennék tőlük mobilt, rengeteg pozitív tapasztalatot olvastam LG telókról már, csak ne azzal akarják az átlag amerikait vagy európait megfogni, ami náluk menő! Sokat olvastam a G7-ről azóta, hogy megjelent, de mikor látok egy ilyen ... reklámot, kábé lefagyok.

Szerk.: inkább kivettem a reklám videót, senkinek nem akarom rombolni az estéjét!

[ Szerkesztve ]

(#32) stemplar07


stemplar07
őstag

:D én vagyok a csendes kisebbség .. pont lesz...m noch/processzort/ speedteszteket , számomra a fontos, hogy a jack csati maradjon, (G8/V40/50 stb) és a Sabre hangrendszer , audiofil emberkéknek , ez a fontos, persze bootlop nélkül :D

fura ez az üzletpolitika/PR , .. a legjobb ,szinte minőség DAP szintű hangú telefonokat csinálnak, de bizonyos dolgokat elnézünk velük eszemben, amiben a versenytársak jobbak.. vagy ott pl. a TV szegmensük, a legacakabb LED tv-t csinálják ami létezik ( fényerő kontraszt stb..) ugyanakkor a legjobb Oled TV-t is ők gyártják, a Samsung LED-ben lenyomja őket , ugyanakkor a Qled kategóriában ...csak erőlködnek , az LG Oledhez képest ..

[ Szerkesztve ]

(#33) #16199936 válasza dlaj (#28) üzenetére


#16199936
törölt tag

(Nekem) túl sok a kompromisszum, de leginkább a fényképezővel nem voltam kibékülve (se G6 -on, se V30 -on)

(#34) stemplar07 válasza #16199936 (#33) üzenetére


stemplar07
őstag

:) ne vedd magadra a szifon X-ed árából jelenleg.. 2.8 db Lg V30-at lehet venni :D látod én meg az almára rágtam be , volt idő amikor almaTV/szifon/ipad/mcbook , minden volt ,aztán ... :W úgy döntöttem , hogy Jobs elment , jött a ,,raktáros Tim Cook , na onnantól lehúzásnak tartom .. de ..ez az én véleményem , .. egyedül az IOS-t tartom nagyra, a körítést méregdrágán árult átverésnek tartom ..

[ Szerkesztve ]

(#35) #16199936 válasza stemplar07 (#34) üzenetére


#16199936
törölt tag

sokszor eszembe jut 🙃

[ Szerk ]

én is csak az iOS miatt maradok iPhone vonalon, közben azért becsúszik 1-1 Android, de még mindig nem tudom megszokni :(

[ Szerkesztve ]

(#36) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Első és utolsó LG-m egy KP500 volt :DDD Tudom ősállat az már, de többet se kell. A környezetemben sem szerette senki az LG-jét. És hát amiket itt is olvasok évek óta. Na nem a reklám szagú cikkekre gondolok, hanem a userek írásaira. Hiába tetszetős némelyik első blikkre..de ..Szóval nem...nem kell többet.

(#37) stemplar07 válasza DDA40X (#36) üzenetére


stemplar07
őstag

:DD ennek örülök, mert pont ezért lehet 119 ropiért megvenni egy 280 ezer kezdőárú telefont , és mosolyogva adtam el egy hónap után a P20 Pro-t , semmivel sem volt jobb ( csak az esti fotózásban ) sok dologban meg gyengébb . Volt barátom aki belesápadt ...amikor meglátta a V30-at ,ezen az áron.. kezében a 300-ért vett S9+-al és közben lógott ki a zsebéből a powerbank madzagja , mert egy napot nem bír ki az aksija ..

(#38) dlaj válasza stemplar07 (#37) üzenetére


dlaj
őstag

Remélem, más tudja értelmezni amit írtál! :)

(#39) doooo válasza stemplar07 (#37) üzenetére


doooo
veterán

Bullshit. ;)

[ Szerkesztve ]

(#40) DDA40X válasza dlaj (#38) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Én még most küzdök vele. A gépem dekódolja. Azért az jó nagy kamu, hogy az S9 nem bír ki egy napot.

(#41) jacis


jacis
nagyúr

Ne is. Az LG V széria nagyon rendben van. Az LG felület is nagyon felhasználóbarát.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#42) gretzky77 válasza DDA40X (#36) üzenetére


gretzky77
veterán

Ne haragudj de a KP500 valóban egy őskövület és soha nem volt egy kategória semelyik csúcskategóriás készülékkel!
Már elnézést de azért mert nem kevés évvel ezelőtt volt egy rossz LG készüléked nem veszel tőlük telefont! Ha én így döntenék akkor nem lenne sztem telefonom,mert nem tudnék kitől venni! Ja várj,bocs tudnék az LG-től! Mint fentebb írtam volt jópár készülékem tőlük és soha semmi baja nem volt! Bocsánat volt a G4 bőr hátlapja kopott,de gariban simán cserélték illetve a G6 SIM tálcája eltört amit szintén gariban javítottak,mindezt egy GSM boltos papír alapján,mert ugye az LG ellenben más gyártókkal a GSM boltos készülékekhez is korrekt módon áll hozzá!
Ez nem egy LG védőbeszéd,de abszolút méltatlannak tartom a mobilrészleg megítélését! Valóban voltak kissé fura döntéseik amik nem biztos,hogy jók voltak viszont semmiben sem rosszabbak a konkurenciánál! Én Samuval jártam úgy,hogy folyamatosan gariztattam,de nem mondom,hogy soha nem veszek,pedig lehet! Én nem látom ,hogy az istenített Samu annyival jobb lenne, egyszerűen a csapból is az folyik!

:R Peace

Mi az ami Stemplar kolléga írásában nem érthető? Sztem teljesen normálisan írta le a véleményét

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#43) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Én egy LG Optimus 7-et nyúztam 2,5 évig. Azóta se volt olyan készülék, ami eddig bírta volna nálam csere nélkül.
Aztán sajnos abban is meghalt az alaplap. :D
Talán 2011-es kiadás volt, szóval elég régi hiba ez LG készülékeknél...

(#44) #72630400


#72630400
törölt tag

Az LG (és a HTC is) szépen lassan megy a levesbe.

(#45) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

KP500 lol...az ugyanaz a hulladék volt, mint az S5230 a Samsungtól.
Nem sokkal később jött viszont az LG Arena, az az egyik legjobb zárt szoftverű készülék volt amit valaha használtam.

(#46) janeszgol válasza Fred23 (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

De Fred, ezek a reklamok nem jutnak el hozzank szerencsere. Most is azert latom, latjuk, mert belinkelted. :D
Amugy egyetertek, ritka gusztustalan az a reklam. Nekem egy par noi mellel a levegot is el lehet adni (mondjuk egy szep lanyt meglatva altalaban levego hiannyal kuzkodok, szoval kell is). De talan van annyi eszuk a marketingeseknek, hogy nem hozzak ide a vackukat.
A Samsungnak van, mert ok nokkel reklamoznak. Trendi, szep nokkel, akikre mindket nem pozitivan reagal.

(#47) stemplar07 válasza dlaj (#38) üzenetére


stemplar07
őstag

:D magyarul , hogy értsd ... szeretek csúcskészüléket venni félévesen , harmad áron a szar PR miatt , inkább mint egy olyan csúcskészüléket venni 3x áron aminek a ,,jó,, PR-ja miatt a nem valós hypeolt árát kell kifizetnem ..pl:
szifonX ,S9+..stb .. ezzel lehet nem , és egyetérteni ... :)

(#48) Jeanne d'Arc

Jók az LG-k G7 is egy tökéletes telefon, régebbi modellekből viszont sok a panel hibás ami érthető hogy kiábrándító . Családban nálunk is volt kettő, bár a két év gyártói gar ideje alatt ezek a hibák azért kijönnek.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#49) bigrock válasza stemplar07 (#47) üzenetére


bigrock
addikt

Szerintem félévesen nemhogy harmad áron megvehetsz egy csúcskészüléket, még ők fizetnek neked, hogy leereszkedj odáig, hogy használod a terméküket. :W

(#50) judas13 válasza Cifu (#17) üzenetére


judas13
addikt

Köszi ha Ő mondja akkor minden rendben. Remélem azért ezt becsszóra mondta. Úgy nyogodtabb lennék ;]

----

somogyib

:K

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.