Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Fred23 válasza <Lacy85> (#37) üzenetére


Fred23
nagyúr

Panelbe fektetni mostanában jobb üzlet, mint aranyba! :P
Egyébként ez lehet akár szimpla smucigság is, olyan vagyok kicsit, mint anyai nagyapám, szeretek jó üzleteket kötni. Amit pit stop javasolt, például egy általános jótanács szerintem: a tavalyi flagshipek még általában nagyon jók, de már megtörtént a durva értékvesztésük; ilyenkor simán ki lehet hozni egy olyan bizniszt is jó választással, hogy használsz egy mobilt egy évig, aztán közel 0 bukással tudod továbbadni. De janeszgolnak is igaza van azért valamennyire, mert esetemben tényleg egy árkategóriával feljebb nézelődök most, mint ami reális lenne az anyagi lehetőségeimhez képest. Így pedig fokozottabban megvisel, hogy nem nagyon látok jó üzletre lehetőséget. A baj az, hogy van néhány speciális igényem, amik miatt egyik tavalyi flagship sem jöhet szóba, és középkategóriás új modell sincs, ami megfelelne. Van néhány nagyon kompromisszumos lehetőség előttem (pl. XZ2 Compact, V30, Nokia 8 Sirocco, G7), viszont ilyenekért meg ki szeretne kiadni egy számára nagyon jelentős összeget?!

Kéne:
-szuper, nem beégős kijelző (az se baj, ha IPS)
-kompakt méret (itt a G8 mérete a maximum)
-ne legyen hajlított a kijelzője
-IP68
-3.5 jack
-erős hardver
-jó fotós és videózós képességek
-kiváló üzemidő
-Android fusson rajta

Zé.: Tegnap olvastam, hogy a V40 kijelzője már nem beégős; ebből következően talán az LG OLED-je végre megérett a tartós, akár magas fényerős használatra. Ilyen szempontból tehát legalább oké lehet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.