Hirdetés

2017. július 25., kedd

Gyorskeresés

(#1) cinemazealot

cinemazealot
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Valahányszor kitalálok valamilyen frappáns becenevet, terméknevet, cégnevet (esetleg logót, emblémát) stb., állandóan azon kapom magam, hogy el kell vetnem és tovább kell agyalnom, mert a talált nevet, grafikát már valaki vagy valami használja. Néha nem is témába vágóan (lásd fagyi vs. fórum motor), de ez akkor is annyira idegesítő. :D

(#2) CJ4567

CJ4567
(PH! kedvence)

Legalább finom a fagyi.

(#3) svensson

svensson
(PH! félisten)

[link] :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Itt az nem jó, ha lefagy, de az sem, ha (le)olvad. :D

Finn the human --> Huawei G8

(#5) kemotox válasza svensson (#3) üzenetére

kemotox
(őstag)
LOGOUT blog

Óhh :D Ez is egész finom volt amúgy. Pennys diós fagyi + tescós csokifagyi + sparos tejszínhab jó kis kombót alkotott :D

Mondjuk a te postod elnézve, azóta volt már egy dizájn váltás. Már értem mire ment el a prémium pénz... ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) svensson válasza kemotox (#5) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Jó helyre ment. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ha nem megy, lehet nyalokázni... :DD
Szoktam is, mikor éjszakás vagyok és karbantartás van. :W Prohardver függő vagyok, de vállalom!

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#8) SunyaMacs

SunyaMacs
(fanatikus tag)

A varázslók is emberek ;]

•_•

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.