Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) evone


evone
őstag

biztos hogy nem ilyen lesz :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#2) domi007 válasza evone (#1) üzenetére


domi007
őstag

Kínából jött a fotó...én se hiszem ezt nagyon...

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#3) Bash válasza domi007 (#2) üzenetére


Bash
őstag

Szerinted hol gyártják az iPhone-okat? :U

http://bashtravel.com/

(#4) Gallardo007


Gallardo007
tag

Majdnem mindent Kínában.De egy így tényleg elég bóvlinak néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#5) nemma válasza evone (#1) üzenetére


nemma
addikt

Remélen nem ilyen lesz, mert nem tetszik a hátulja. Pfud, de csúnya fehér :( :)

(#6) Enjoy válasza nemma (#5) üzenetére


Enjoy
addikt

Főleg ha az fényes műanyag lesz... :((
Remélem minőségi termék lesz az új iPhone - mert az nagyon tetszett benne, h nagyon minőségi volt az egész kütyü a felhasznált anyagok, valamint az összeszerelés minőségében.
Kijelzőt alig lehet megkarcolni...stb Ezeket jó lenne, ha vinné tovább az apple

► més que un club ◄

(#7) nemma válasza Enjoy (#6) üzenetére


nemma
addikt

Igazából nem is kéne szvsz, hogy sokat változzon a külseje, nagyon szép és tényleg nagyon egyben van a mostani...
Csak az a nyavalyás 3G benne lenne, meg még egy pár apróság. A Jack kimenete legyen normális meg egy jobb kamera sem ártana :U Jah, és BT :)

(#8) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

Hát ez a fényes müanyag még képen is rosszul néz ki :K
A kijelző nehezen karcolódik :Y

[ Szerkesztve ]

Golden Brown - The Stranglers

(#9) Gebriel válasza Gallardo007 (#4) üzenetére


Gebriel
veterán

Lassan már az a lesz a gagyi amit nem Kinában gyártanak :U

[ Szerkesztve ]

(#10) evone


evone
őstag

apple termekrol nem szokott kemfoto kikerulni, csak fake photosop foto. lasd: macbook air, videos ipod valamikor 2 eve, azis full valosaghu volt megis a vegen volt rola photoshop tutorial :D aztan lasd a mostani iphonet rengeteg kikerult rola. minde fake volt. uj apple termeket steve jobs kezeben fogtok latni eloszor.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#11) Szabi1987 válasza Gebriel (#9) üzenetére


Szabi1987
aktív tag

:DDD

Golden Brown - The Stranglers

(#12) infectedmann


infectedmann
őstag

:) Ebben az a vicces, hogy szerintem a cikkíró is tudta, hogy fake mikor megírta a cikket :)
Érdekes, hogy ilyen fake anyagok megjelenhetnek itt :F

(#13) James Bond™ válasza infectedmann (#12) üzenetére


James Bond™
tag

Nem az van írva, hogy ez lesz az iPhone 2., csak az, hogy van aki szerint ilyen lesz.

•> Figyelj, tanulj, hogy később rád figyeljenek és tőled tanuljanak!

(#14) James Bond™


James Bond™
tag

Ha így fog kinézni, nem sok jövője lesz. Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a dizájn. Ha csúnya, nem hiszem, hogy én vennék, mert annyi újítást nem hoz majd, hogy érdemes legyen megvenni a régi helyett. De várjuk ki a végét, igazából semmit sem lehet tudni rólla! Tényleg nem sok információ szokott kiszivárogni az Apple -től. Lehet, hogy olyan lesz, amilyennek "álmunkban sem" gondolnánk (tudás és kinézet terén). De remélem végre lesz valami olyan, amire azt mondhatom: Ez kell, más készülék ennél többet nem tud. Engem biztos nem azzal fognak megnyerni, ha raknak bele egy 10 megapixeles, autofókuszos, xenon vakuval ellátott kamerát. Fényképezőm van, de az nem tud telefonálni, és olyan telefonom meg van amelyik tud fényképezni.

•> Figyelj, tanulj, hogy később rád figyeljenek és tőled tanuljanak!

(#15) n6230i


n6230i
tag

Anno az Apple az ipod-okkal is beleesett abba a hibába, hogy rossz anyaghasználat volt, amit kijavítottak, majd később megint visszatértek rá ( [link] ). Innentől nekem nem lenne meglepő, ha második alkalommal nem lenne "hibátlan" a telefon. Bár so-so nagy baklövés lenne.

Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

(#16) macikos válasza evone (#10) üzenetére


macikos
addikt

A többi gyártó telefonjairól sem szokott kikerülni klasszikus értelemben vett "kémfotó". Ami kikerül az direkt kerül ki, csak úgy van beállítva, mintha az egyik tesztelő, tervező, stb. titokban fényképezte volna le az adott telefont. Egy ilyen hírverés többet ér, mint bármelyik reklám, mert mindenki mondja, hogy kémfotókémfotókémfotó...

Magyarán: le van beszélve az egész

(#17) S0und


S0und
csendes tag

neharagudj kedves hírpostoló arc, de megmagyaráznád nekem, hogy mi a különbség a mostani 3G iPhone híred és :

http://mobilarena.hu/hir/valoszinuleg_csak_trukk_a_fekete_iphone.html

Mert szerintem semmi. Kb. akkor hiszem el hogy lesz 3G-s iPhone ha majd normális videón működés közbe látjuk.

nem minden iPhone 3G-s aminek gloss borítása van... vagy kitudja.

Amúgy kicsit mérges vagyok, mert már kezdem unni a mizériát a 3G-s iPhone körül (világgákürtöljük hogy megtaláltuk... azt rájövünk, igen megtaláltunk egy gloss alapú több színben megvásárolható cserélhető borítást, ami jelenleg fehér).

(#18) Gebriel válasza S0und (#17) üzenetére


Gebriel
veterán

Amúgy kicsit mérges vagyok, mert már kezdem unni a mizériát a 3G-s iPhone körül..
Problémás egy emberke lehetsz :U
Neked nem mind1,hogy ki mit talál meg :P

(#19) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Ez kép egy sima átfényezett iPhone, ezt tudja aki komolyabban utánanézett már a cuccnak. Inkább hasonlít a HTC PDA-ira a jövendőbeli 3G iPhone a komolyabb képek szerint..

Mégvalami: a flash memóriák korszakában kicsit fura lenne a 40Gb és 60Gb körüli vas, lesz belőle 8,16 és 32Gb-os verzió.

Gondolom én.. :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#20) evone válasza S0und (#17) üzenetére


evone
őstag

latom te nem olvasol hireket

lesz 3g-s iphone

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#21) (Kolombusz) válasza evone (#10) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ki az a Steve Jobs? ;]

(#22) AMD Power


AMD Power
titán

Vicces semmit nem mondó képek ezek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.