Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) apatyas


apatyas
Korrektor

Hátőizé.. gebedjek meg, de ami nekem a monitoromon megjelenik, azt le is fogom menteni, a jogvédők meg szerk: nyaljanak turót.
Addig okés, hogy az eredeti oldalt meg kell tekinteni hozzá, mert akkor kapnak reklámbevételt - ok ezt mondjuk már megemésztettem - de én sem vagyok köteles bekapcsolni a javát ha nem akarom. De abból nem magyarázza ki senki, hogy kára következik a tulajdonosnak abból, ha saját célra letöltöm a képet, mert tetszik és nem akarom ezerszer letölteni, minden egyes nap. Nyilván nem fogom üzleti célra felhasználni, azzal én is egyetértek.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#2) mike1334 válasza apatyas (#1) üzenetére


mike1334
veterán

Persze a játék és filmstúdiók sem esnek el bevételtől a torrent miatt :P (amúgy nem, de ez magánvélemény, csak a logikai következtetés volt helytelen szerintem).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3) zdanee


zdanee
őstag

Ha valakinek hiányozna a gomb, már van Chrome és Firefox plugin, ami visszarakja.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#4) csako


csako
veterán

Hurrá :D
Imagus (legtöbb böngésző alá telepíthető) nevű kiegészítőben attól még ott marad a "Ctrl+S" szóval különösebben nem hat meg.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#5) 0xmilan válasza zdanee (#3) üzenetére


0xmilan
addikt

Vagy ott van az Imagus bovitmeny, ami par napja frissult, szerintem pont emiatt, mert most mar tud letolteni is. Egyetlen klikk sem kell, csak raviszed a kurzort, kinagyitja neked eredeti meretre, aztan Ctrl + S.

szerk: elkestem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) apatyas válasza mike1334 (#2) üzenetére


apatyas
Korrektor

A játékok kategóriáját tekintve kb nem ellenkezem veled. Ugyanúgy, ahogy az üzleti felhasználásért illik fizetni a kép készítőjének, ők (a játékkiadók) is azért dolgoztak, hogy eladják neked a terméket - és addig vagyok nyugodt, amíg a vásárlásommal teljes értékű használati jogot kapok, ami nem korlátozható technikailag (nem függök bejelentkezéstől, szerverektől).
Persze az még mindig ott van, hogy sok dologért nem biztos, hogy kiadnék pénzt is, mert nem túl épületes. Mióta megtehetem, eredeti cuccaim vannak abból amit használok is, vagy kipróbáltam és szar volt és letöröltem.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#7) Fred23 válasza zdanee (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Várható volt. Furcsa ez a Google.

(#8) aelod


aelod
veterán

Vihar a biliben :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#9) paperboy


paperboy
senior tag

Vagy csak simán rákattintasz a képre és voálá...

Szerk.: Hmm, bár most megnézve már nem, hanem a képet tartalmazó oldalra ugrik... Tegnap direkt néztem és még úgy működött... Na mindegy :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Őket kell csuklatnom. :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) dajkopali válasza paperboy (#9) üzenetére


dajkopali
addikt

ez a Google-lal kötött szerződéstől függ: van, ahol tényleg így megy, de van, ahol kötelező jelleggel csak a bélyegkép jelenik meg

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#12) paperboy válasza dajkopali (#11) üzenetére


paperboy
senior tag

Aha, értem, köszi :)

(#13) dajkopali válasza paperboy (#12) üzenetére


dajkopali
addikt

illetve, ha nem képkereskedő vállalkozásról van szó, hanem egy "egyszerű" weboldalról, az beállítás kérdése

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#14) DigitXT


DigitXT
félisten

Nem értem a problémát. Hogyan lehet ellopni azt, amit odaadnak önként?:F
Ha valaki azt akarja, hogy a képeit ne nézzék meg, ne rakja fel az internetre.

Ha viszont közszemlére teszi, akkor pusztán a megtekintésével az ellopása
is azonnal megvalósult. Hiszen a képet a böngészőnek le kell töltenie, hogy
megnézze az, aki rákattintott. Vagy most attól lesz valami lopás, hogy ez a
(jellemzően RAM-ban) megjelenő kép lementhető a merevlemezre is? WTF?

Megjegyzem, a legkevésbé sem szabadna lopásról beszélni ilyenkor, mikor
az eredeti példány a jogos tulajdonosánál marad: maximum másolat készül.
Az, hogy az eredetivel tökéletesen megegyező? Hát, ilyen a digitális világ...

Egyébként az agyam eldobom ezektől. Megnézhetem, de csak, ha engedik:
bármi gebasz van a szerverükkel, hirtelen nem nézhetem meg. És tolvaj, aki
lementi magának: érdekes szemlélet.:o Direkt nem beszélek arról, hogy vki
visszaél a mentett tartalommal, és mondjuk sajátként akarja eladni: az más!

[ Szerkesztve ]

(#15) elithun


elithun
őstag

Nem igazán értem a Getty Images problémáját. Úgy rémlik nem a megvásárolható méretű kép volt elérhető a keresőben, hanem a thumbnail, az is vízjelesen.

Egyúttal annyira nem vet vissza ez a változás, ha kell developer nézetből szedem ki a kép elérhetőségét, de azért kényelmesebb volt 1 gombot nyomni.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) #65675776 válasza dajkopali (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Én meg a Google helyében nem újítottam volna meg a szerződést, és a gettyimages-ről nem jelenítettem volna meg találatot. Deal.

(#17) paperboy válasza #65675776 (#16) üzenetére


paperboy
senior tag

Tökéletes megoldás. :C Lett volna...

(#18) Samott


Samott
addikt

"megkönnyíti a nagy felbontású képek ellopását" - ehh, bolondok ezek.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#19) MineFox54 válasza zdanee (#3) üzenetére


MineFox54
őstag

Hál istennek...

(#20) kilua válasza #65675776 (#16) üzenetére


kilua
senior tag

És akkor a gettyimages bepereli a googlet monopóliummal való vissza élés miatt.

(#21) dajkopali válasza #65675776 (#16) üzenetére


dajkopali
addikt

a helyzet furcsaságát még tovább bonyolítja, hogy a valóban professzionális (üzleti) célokra alkalmas, extra nagy felbontású, speciális formátumban mentett fotókhoz, képekhez ma is nagyon nehéz hozzájutni, ezekre a cégek nagyon vigyáznak
vagyis a Getty az átlagfelhasználókra meg a kisvállalkozásokra hajt rá, hogy az általuk levédett képeket pár ezer pixeles felbontásban webes használatra vegyék meg

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#22) edward2 válasza mike1334 (#2) üzenetére


edward2
addikt

"Persze a játék és filmstúdiók sem esnek el bevételtől a torrent miatt"

Többször le lett vezetve már, hogy bizony így van. A torrent nem okoz egyértelmű kárt. Azok az emberek akik letöltöttek egy filmet nem feltétlenül nézték volna meg a moziban vagy vették volna meg ha nem lenne elérhető.

(#23) zdanee válasza kilua (#20) üzenetére


zdanee
őstag

Mondjuk örülnék neki, a a Getty képei eltűnnének a google találatok közül. Baromi nehéz rendes képeket találni, hogy mindenhol ott vannak a vízjeles sz@rjaik.

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#24) ripla


ripla
őstag

Soha az éltbe nem használtam azt az opciót, nálam mindig a jobb egér -> kép megnyitása új lapon játszott.

(#25) #78693120 válasza zdanee (#23) üzenetére


#78693120
törölt tag

+1

(#26) .mf válasza DigitXT (#14) üzenetére


.mf
veterán

"Nem értem a problémát. Hogyan lehet ellopni azt, amit odaadnak önként?:F
Ha valaki azt akarja, hogy a képeit ne nézzék meg, ne rakja fel az internetre.
"

Nem értem a problémát. Hogyan lehet ellopni azt, amit a kertbe kiraknak önként?:F
Ha valaki azt akarja, hogy a tárgyait ne lopják el, ne rakja ki a kertbe.

Van egy olyan dolog, hogy szerzői jog. Gondolom nyilvánvaló, egy fotó is munka eredménye. Sok év tapasztalata, tanulás és gyakorlás óráinak ezrei, plusz a felszerelésre költött milliós kiadások. Én ugyan csak hobbiból csinálom, de egy hivatásos fotós hogyan máshogy szerezzen munkát, ha a képei nincsenek kint a neten?
S lehet, hogy te csak megnézed, de jön Gipsz Jakab, vagy Cseng CsingPing, aki letölti, és saját terméke eladására fogja használni, esetleg magát a képet adja el, tehát a munkámból neki lesz haszna, nekem pedig egy kanyi vasat sem ad.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#27) mike1334 válasza edward2 (#22) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor máskor olvassad végig amit írtam, mielőtt hiányosan beidézed, amit írok..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28) elithun válasza .mf (#26) üzenetére


elithun
őstag

Az első hasonlat nem helytálló. Az internet az publikus zóna.

A másodikra: ha a képed mellett feltünteted, hogy csak a te engedélyeddel/megfizetéseddel lehet pénzt csinálni a képből, akkor szépen utánamehetsz jogilag annak, aki engedély/fizetés nélkül felhasználta.

A fotós pedig szerintem többet keres azon, ha eseményekre van hívva és fotóz, mintsem a netes képletötések után járó díjakon. Ez utóbbi azért szvsz.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#29) nonsen5e válasza zdanee (#3) üzenetére


nonsen5e
addikt

Van sima Javascript verzióban is, amit Grease/Tamper/egyéb userscript managerbe lehet tenni.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30) TomMusic


TomMusic
őstag

Az én felfogásommal nem összeegyeztethető ez a lépés. Egyrészt, aki kirak publikus netre bármilyen képet, az mit vinnyog utána? Másrészt, +2 kattintásba fog bekerülni leszedni..
Kajak ennyire sarokba szorították a Google-t? Valamit tudhatnak...
Kezd egyre gázabb lenni az Internet, úgy érzem sokszor, mint ha visszafelé lépkednénk. A végén majd csak egy parancssoros felület lesz csak, és kizárólag a bullshit reklámokat lehet olvasni, nyilván csak szöveges formátumban.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#31) .mf válasza elithun (#28) üzenetére


.mf
veterán

"ha a képed mellett feltünteted, hogy csak a te engedélyeddel/megfizetéseddel lehet pénzt csinálni a képből"

Nem. Az összes jog a szerzőé/készítőé by default.

"akkor szépen utánamehetsz jogilag annak, aki engedély/fizetés nélkül felhasználta"

Ha egyáltalán tudomást szerzel róla. És ha nem Kínában van, mert velük szemben az amerikaiak is tehetetlenek, ott a szerzői jog semmibe vétele, lopás, másolás nemzeti sport.

"A fotós pedig szerintem többet keres azon, ha eseményekre van hívva és fotóz, mintsem a netes képletötések után járó díjakon. Ez utóbbi azért szvsz."

Van olyan terület, ahol igen, van olyan, ahol nem (mert nincs is esemény, pl. stock-fotós, város- és tájképek, természetfotók, madárfotók, asztrofotó, stb). Sőt, itt volt még ez a botrány is nem is olyan rég egy kamu háborús-fotósról, aki mások képeit lopta és vágás-tükrözés, esetenként egy kis photoshop után sajátjaként adta el...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#32) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Komolyan azért pampognak, hogy vízjelezett képeket töltögetnek le az emberek? Egyébként nem igazán értem, miért nincs olyan opció, hogy a stock fotós, vízjelezet képeket ne jelenítse meg, mert őszintén szólva engem is idegesít, hogy keresek valamit és a 75% nem releváns.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#33) #42098752


#42098752
törölt tag

Ha valaki barmilyen indittatasbol kirakja a fotojat a netre, az bizony felhivas keringore, ezen nem kell csodalkozni, kopkodni pedig meg kevesbe.
Maskeppen: aki kurvanak all, ne sirjon, ha megbasszak.

(#34) Braddock


Braddock
őstag

Na bumm. Mostantól jobb klikk és kép megnyitása új lapon.

(#35) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Kurva anyad getci imidzs es akkor meg direkt finoman fogalmaztam. Remelem rajuk rohad meg a teto is.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#36) -Skylake- válasza Braddock (#34) üzenetére


-Skylake-
addikt

Probald meg...

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#37) elithun válasza .mf (#31) üzenetére


elithun
őstag

De, mert úgy értem képed = kép, ahol te vagy a készítő.

Kínát belesodorni meddő vitát eredményez, mert jogi szürkezóna. Viszont alapesetben (azaz mikor mondjuk egy EU-s cég él vissza a képeddel) úgy vélem, hogy ez olyasmi, mintha lenne egy bejegyzett védjegyed. Magát nem fogja elindítani a per, muszáj neked utánajárnod, hogy visszaélnek-e a szellemi termékeddel.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#38) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Eddig nem úgy volt, hogy megjelenített egy kisebb képet, aztán a "Kép megtekintése" gombra a teljes képet?
Mert most meg eleve a teljes képet jeleníti meg a google csak átméretezve a böngészőben, és FF-ban a jobb gomb, "Kép megjelenítése" opcióval megint csak megvan a teljes kép :C
Chrome-ban ugyanez a helyzet :DDD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39) paperboy válasza -=RelakS=- (#38) üzenetére


paperboy
senior tag

És tényleg, lehet tegnap én is ezt néztem, csak rosszul írtam korábbi hozzászólásomban. És oda van minden kép alá biggyesztve, hogy a képet lehet hogy szerzői jog védi, vagy ez eddig is ott volt?

(#40) nonsen5e válasza -=RelakS=- (#38) üzenetére


nonsen5e
addikt

Változó, nem mindig.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#41) -=RelakS=- válasza paperboy (#39) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Eddig az nem volt ott.

nonsen5e
Nekem ez leginkább indokolatlanul nagy méretű képekkel nem működik, pl "8k background" keresés esetén a 7680 × 4320-as képekkel. "4k background" keresésnél 3840 × 2160-as képek hiánytalanul megvannak.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42) DigitXT válasza .mf (#26) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyrészt nagyon rossz hasonlat, másrészt direkt kitértem rá, hogy az MÁS, ha
"vki visszaél a mentett tartalommal, és mondjuk sajátként akarja eladni"...:R
Csakhogy, utóbbiban egyáltalán nem védi meg a te szellemi terméked, az hogy
kerek kettő kattintással többet kell dolgozni Cseng CsingPing-nek. Ahogy írták:
tedd fel vízjelezve... Ha publikusan kirakod vízjel nélkül, akkor a jóhiszeműek se
fogják esetleg tudni, hogy az a te nagy műved. Ha meg látszik rajta, hogy fasza
fotós vagy, akkor vízjellel együtt is látszik. Szerintem.:D Visszatérve a lopásra...
Amit kiraksz a kertbe, és ellopják, az neked már nem marad meg. Az a lopás...

Tudom, hogy motorbubus vagy, ezért faragok a példádon: kirakod a mocidat, de
nem a kertbe, hanem az utcára, hogy bárki megbámulhassa. Majd amikor vki a
mociról fényképet készít le akarod csukatni, mert ellopta a motort: normális?:DDD
(Azért írok fényképet, mert még nincs kattintással motorkerékpárt másoló gép.)

Ha már szellemi termék, meg szerzői jog, és kertbe kirakás, akkor úgy tudnám
elképzelni, hogy a mocidon egyedi felfüggesztést gyártottál, ami ugye titkos.:D
Kirakod mutogatni a gépet, de az a hátsó villa szépen le van takarva. Ettől még
megnézheti mindenki, de a letakart rész tiltott zóna. Ez a védelem a terméken:
de a Google szvsz eddig sem azt ajánlotta fel, hogy leveszi neked a vízjelet.:F

Ha viszont kirakod a géped, kitakarás nélkül, akkor 99% csak csodálkozni fog,
még az is, aki lefényképezi magának... A maradék viszont Gipsz Jakab/Cseng
lemásolja, és ezzel megkárosít, mert nem fizet a tervrajzaidért. Tiszta sor.:R
Kérdés, hogy elég-e kirakni mellé egy táblát, hogy "tilos lefényképezni"? Illetve
ha ez elég, de valaki mégis megszegi, az szükségképpen tolvaj-e? Nem biztos.

(#43) mike1334 válasza DigitXT (#42) üzenetére


mike1334
veterán

A szerzői jogról szóló törvény azért elég egyértelmű :P
Bár annyiban igazad van, hogy nem büntetőjogi kategória elsősorban, hanem polgári jogi.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#44) .mf válasza elithun (#37) üzenetére


.mf
veterán

Úgy érzem félreérted. Az összes jog a készítőt illeti meg, ezt nem kell kiírni sem. Ahol ki van írva, az csak nyomatékosítás.

Kínát azért kevertem bele, mert itt a fórumon is volt olyan fotós, aki egy kínai webshopban látta viszont képeit, tudta és engedélye nélkül használták, és nem tudott semmit se csinálni velük.

"Magát nem fogja elindítani a per, muszáj neked utánajárnod, hogy visszaélnek-e a szellemi termékeddel."

Éppen ez a fogós a dologban, hogy ezek töredéke derül csak ki.

TomMusic, betalokk: ld amit fentebb írtam. Ha fotósként nem vagy a képeiddel a neten, akkor nem vagy szem előtt sem. Nem felhívás keringőre, az lopás, ha kérdés-kérés nélkül, főleg profitszerzés céljából felhasználják.

Az erős vízjelezés ronda, de saját magam is tapasztaltam, ha csak egy diszkrét vízjelet teszek a sarokba, azt le szokták vágni...
A még szomorúbb pedig, ami a hsz-eiteken is átjön, hogy ez mélyen beleivódott az emberekbe, hogy ami digitális, az kvázi ingyen van, fel se merül, hogy emögött más ember munkája, pénze és ideje van. A legritkább esetben kérdezik csak meg, hogy használhatják-e, vagy ha kirakják, akkor legalább egy annyi, hogy "köszönet a fotóért xy".

DigitXT: szerző jog alapján nem annyira rossz hasonlat az :) A kép mögött is saját munkám, tudásom, felszerelésre költött pénz áll - a kertben lévő akármire is pénzt költöttem. Az igaz, hogy a kép nálam is megmarad; de ha általános a lopás, akkor ki fogja megvenni, tehát a képek értéke csökken. A vízjelet pedig ahogy írtam: ha csak diszkrétet rakok a sarokba, azt levágják (tehát itt azért már tudatában kell lenniük, hogy ez már lopás), a durva vízjelezést pedig nem szeretem. Nekem csak hobbi, szerencsére eltart a főállásom, de attól még fáj, hogy sok képem látom viszont úgy, hogy tudtom se volt róla, hogy felhasználták...

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#45) #65675776 válasza .mf (#44) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azért érdekes nézni, hogy a fotósok hogy védik a jogaikat, a fotós topicokban meg milyen előszeretettel linkelgettek egy időben (és talán most is) egy jókora scannelt könyvcsomagot. Mert mások szerzői jogai a jelek szerint nem számítanak.

(#46) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Már a vízjel sem feltétlenül nyújt elég védelmet.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#47) 0xmilan válasza -=RelakS=- (#46) üzenetére


0xmilan
addikt

Itt is volt hir. [link]

(#48) .mf válasza #65675776 (#45) üzenetére


.mf
veterán

Én linkelgettem tán? Ugye, hogy nem? Tehát ez az általánosítás-összemosás teljesen felesleges és elég rosszindulatú volt.

Másrészt: mint írtam, én hobbiból csinálom (lehettem volna hivatásos is, de jobban szeretem így, hogy azt csinálhatok, akkor és amikor, amihez nekem van kedvem), van főállásom, ami eltart; képeimért sosem kértem még pénzt, tehát rám ám igazán nem lehet sütni a profit-éhség bélyegét. Ettől függetlenül a képeim feletti jogra igényt tartok, és nem szeretem, ha kérés-kérdés, tudtom és beleegyezésem nélkül használják fel a képeimet.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#49) DigitXT válasza .mf (#44) üzenetére


DigitXT
félisten

mélyen beleivódott az emberekbe, hogy ami digitális, az kvázi ingyen van
Ha rám is céloztál, semmi ilyet nem mondtam. Azt mondom, hogy amit kiraksz
önként és dalolva, hogy meg lehet nézni teljes felbontásban vízjel nélkül.:F Azt
le is fogják menteni (ugyanilyen felállásban). Az, hogy ezután azt még másra is
felhasználják, azon kívül, hogy nézegetik, tényleg felvet szerzői jogi kérdéseket,
csak ugye ettől nem védi meg, hogy hány kattintásba kerül "ellopni": ezért nem
értem az egész hisztit. Vagy az már jogilag a számítógépes rendszer feltörése*
lesz, hogy nem a letöltés gombra kattint, hanem az eredeti oldalon kattint oda?

*: újabb BKV hekker ügy van kibontakozóban, érzem... És ha technikailag nem
tudja megvédeni, majd odaírja, hogy nem szabad ezt meg azt csinálni vele LOL.

Az összes jog a készítőt illeti meg
Ez azért függ a témától is: ha esetleg engedélye sem volt a kép készítésére...;]

ha általános a lopás, akkor ki fogja megvenni
Hobbifotósként amúgy hol árulod a képeidet? Én is szereztem pl. hobbiból zenét,
aztán a Google be is vádolt, hogy nem ismeri fel => nem lehet reklámozni vele.:DDD

Szerk: amúgy ezt rühellem leginkább. Készítek egy videót, teljesen originál, azaz
a saját "szellemi termékem" a téma, és az összes kameraállás, a vágás, minden.
Megszólal a háttérben a b*zi rádióban egy nyúlfarknyi dallam, hoppá, rávetődik a
Google, hogy a videónak nem vagy tulajdonosa, mert védett tartalom van benne!
De megoldást nem ad, csak a teljes némítást. (Kénytelen vagyok magam kivágni
az eredeti hangsávot. Aztán kevergethetek szabadon felhasználható zenékből...)
Pedig a hangulatot jobban visszaadná a gépek hangja, de hát ez van. Copyleft...

Ilyen szempontból a fotó tök hálás téma: ott nincs hangsáv, ami bezavar.:))

[ Szerkesztve ]

(#50) NGA válasza elithun (#28) üzenetére


NGA
addikt

Kinaiak kb letojják. A cégünk 30e Ft-ért készíttetett termékfotót. A kinaiak a hasonló termékükhöz simán felhasználták a weblapunkon levő fotót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.