Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Szép válogatás. a Kólás reklám tetszik :)
...és kellemes húsvéti ünnepeket minden gamepod-os arcnak!

(#2) Timyyy


Timyyy
őstag

Boldog nyuszit minden PH!-s kockának és egyéb geometriai alakzatnak :))

(#3) Killing


Killing
addikt

Van még néhány locsolóvers: ;]
Piros tojás,fehér nyúl,Loki-Fradi 3-0 (három-null)

Házunk előtt folyik a kanális,beleb@szlak téged meg anyád is! :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) littlelion21


littlelion21
addikt

Köszönjük, ez szép volt. :)

(#5) animoni


animoni
csendes tag

Huuuu... Arra Cocacola reklámra még emlékszem is :Y Pedig már jó ideje nem nézek TV-t.
Mindenkinek Boldog Húsvéti Ünnepeket Kívánok!

Kívánom, hogy mindenkinek hozzon a Húsvéti Nyuszi egy X-BOX-ot, csak aztán győzzétek elzavarni a gép elől :D

Az este, ahogy feküdtem az ágyamban, és bámultam a csillagokat, arra gondoltam: hova a francba lett a tető?

(#6) Quiksilver válasza animoni (#5) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ez de állat (szó szerint) ;] Ilyen nyuszi nekem ne hozzon XBOX-ot mert nyakon verem :DDD

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#7) D1Rect válasza animoni (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

:C
Boldog nyulat mindenkinek! :DDD

(#8) AMD X2


AMD X2
senior tag

Köszike !! Baró a videó és a képek is jók !!
:R

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#9) mad1 válasza animoni (#5) üzenetére


mad1
veterán

Latom azert kap 1 kis segitseget a nyuszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#11) copin


copin
őstag

Én ezt a verset Ferrarival ismerem. Ma ellőttem egyszer. :D

(#12) Prof01


Prof01
veterán

Kösz! Viszont kívánom mindenkinek! :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Viszont mindenkinek :R

(#14) Jim74


Jim74
nagyúr

A Pom-Pom mekkora mese volt :C

(#15) Typhoon47


Typhoon47
őstag

basszátok meg akkora nyulat vettem piacon kétezerééé, és hazafelé azon gondolkodtam mekkora királyság, hogy a recesszió nem hat a nyulakra.. hjaj i love hungary.
am. kellemes ünnepet mindenkinek!

"Education is important but big biceps are importanter"

(#16) Quiksilver válasza Typhoon47 (#15) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

És nyerges vontatóval mentél érte? ;]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#17) D1Rect válasza Quiksilver (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

lol ;] :DDD

(#18) nrgia válasza animoni (#5) üzenetére


nrgia
őstag

:DD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#19) mephi666


mephi666
nagyúr

jó-józanodást mindenkinek :) elég ramatyul érzem magam melóban... reggel olyan szarul voltam, hogy 2szer is meg kellett húzni a jégeres üveget, hogy el tudjak indulni... talán szabit kellett volna kivenni mára? :S messze még a délután3...

a cikkben szereplő verset hallottam hétvégén, csak más névvel :) akármit be lehet helyettesíteni...

ui: vagyis kicsit máshogy hallottam mégis: bmw-vel érkeztem/200métert fékeztem változatban :) reggel mutatták a tévében, hogy valaki lambival megborított egy szabálytalanul közlekedő kis fordot... eléggé haza lett mindkét gép vágva... a lambisnak drága volt a locsolkodás :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Quiksilver válasza mephi666 (#19) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Erre gondolsz? :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21) mephi666 válasza Quiksilver (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah... fordra emlékeztem, de tényleg fiat volt :) lambiban kicsit drágább a kár... nemtom h a biztosító állja-e? főleg, hogy német a lambi... hm... ilyen esetben hogy megy a dolog?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Typhoon47 válasza Quiksilver (#16) üzenetére


Typhoon47
őstag

nem, Opel Insigniával, de közel volt ;]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#23) Quiksilver válasza mephi666 (#21) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Hát nem hiszem hogy akkora érvágás lehet az ipsének a kár :)

Typhoon47: ja bocs... aki megteheti :)

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#24) mephi666 válasza Quiksilver (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

múlt héten enyhén ideg voltam, amikor aszony yarisának a bal hátsó oldalsó szélvédőjét kib@szta egy kavics útközben... a casco állta az egészet szerencsére... egy pártízmillás gallardo ronggyá törése nekem valószínűleg jobban fájt volna :) de lehet, hogy szerencsétlen tulajnak most 1-2hétig kommersz 911-esssel kell mászkálnia, vagy mercivel...

pozitív: elmúlt a hányingerem... most már csak enyhén szarul vagyok :) de majd otthon 1jéger meg 1-2pohár sör és teljesen képben lesz a fejem... aztán jöhet még kis sonka... edzeni kell a gyomort :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) Quiksilver válasza mephi666 (#24) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Bizony bizony marad neki a "szutyok" 911-es Porsche :DDD

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.