Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hroberto


hroberto
veterán

Nocsak, lassan csak lesz ebből is valami. Kíváncsi leszek a karácsonyi szezonra.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Öcsím! Mára is beállítottak híreket! Köszi!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3) Marton Pí


Marton Pí
csendes tag

Nem csoda, szerintem elég jó telefonok lettek. :K

Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ - /Sony Xperia Z1 Compact/

(#4) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Örvendetes.

A 40 ezres ársávban is le tud rakni egy gyors és stabil telefont, míg az Android nem. Ez elég nagy fegyvertény.
A felső házban a 930 áll helyt elég szépen. 180-ról beesett 140-150 ezerre az ára és így már komoly alternatíva egy Samsung, HTC vagy Apple telefonnal szemben.

A család is 730-930 kombóra vált karácsony közeledtével.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#5) Teo.


Teo.
aktív tag

Csak így tovább. Szerintem ha többet költenek reklámokra, akkor európában növelni tudnák eladásaikat.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#6) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Örülök neki, hogy lassan a WP is kezd piaci tényező lenni, mert a rendszer nagyon jó, és egyre jobb lesz.
Szerintem jövőre még jobban feljönnek. :K

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#7) kolosanyi


kolosanyi
veterán

A Microsoftnak vége, jobb ha lehúzzák a rolót, itt a csőd, a lumiNák se fogynak, a csempe is sz@r... Kihagytam valamit? Ja, fúj backdoor, NSA, kékhalál. Azt hiszem, most már teljes a lista.

Na, akkor ideje lenne nyitni a szolgáltatásokkal Európa felé is. Szép és jó, hogy veszik a hardvert, de ne szívózzanak a userekkel.

(#8) hue2000


hue2000
tag

:C

Az élet mindig drága

(#9) Rula


Rula
tag

"A wp halott, fogjátok fel hogy senkinek se kell, úgy is csodbe fog menni" - valami ilyesmit olvashattam pár honapja az egyik cikk hozzászolásai között.

(#10) Razuel válasza kolosanyi (#7) üzenetére


Razuel
aktív tag

Úgy úgy, kezdetnek egy Xbox Music jó lenne. :D

(#11) WinPho


WinPho
senior tag

Remek hír! :K Bár a x20-as széria szvsz jobb volt. Csak az a nyavalyás Bing(pl a rewards) és Xbox (Music, Video), ha nem is szent anyanyelünkön, de elérhető legyen már teljes egészében! :(((

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#13) razzorr


razzorr
őstag

Egyre kelendőbb,azaz egyre több ember tér észhez.
Egyik ismerősöm a minap mondta,hogy "windózod van?Az halott,az összes Nokia s.ar meg azt már senki sem veszi..." Iszonyat elvakult droid fan.
Mondja nekem,hogy milyen gyors most már ez meg az a droidos mobil,erre befagyott a status bar és meg sem mozdult neki. Én meg kiröhögtem, hogy "na latod,ezért jó a wp" de ő ezt agyilag nem fogta fel és csak mormolta,hogy a wp-t senki sem veszi :D Oké haver,akkor szenvedj. Ha valaki szereti magát szivatni,akkor tegye, én belefáradtam. Hajrá wp.

(#14) daniel909 válasza Thaaleum (#6) üzenetére


daniel909
addikt

Eleg lassan. :))

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15) Thome válasza Rula (#9) üzenetére


Thome
addikt

Pár napja is ez volt a téma a Lumia 830 topikban. :U

(#16) vicze


vicze
félisten

"végre a táblagépek forgalmazása is profitot generált."
Csak tudnám, hogy a The Verge melyik kisujjából szopta már ezt, mert az MS hivatalos közlemény csak a bevételt említi, és ez az érték 100%, hogy még veszteséges, ahogy a telefon részleg is.

(#17) Polllen


Polllen
nagyúr

Örvendetes, windows 10-re talán a külső appok is elérik a többi platform színvonalát. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) fityesz9 válasza Thome (#15) üzenetére


fityesz9
tag

Pont ezt akartam írni, hogy az ne mpár hónapja volt, inkább napja. :)
De úgy értetted, hogy a halott a wp topikban, ami vmiért a 830 tesztjéhez volt kapcsolva nem? ;]
Eddig se féltettem őket, de ezek a számok szépek már. És igen, nem az nadroidhoz viszonyítva,
de most nem is arról van szó.

Garrus, am I your dirty little secret?

(#19) Flind


Flind
senior tag

Örülök neki. :)

(#20) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ez nagyszerű és még hátravan a karácsonyi negyedév, reméljük az még jobb lesz :))

[ Szerkesztve ]

(#21) Thome válasza fityesz9 (#18) üzenetére


Thome
addikt

Pontosan. :K
meg hát amúgyis a Wp halott meg a 830 túlárazott f*s. ;]

(#22) Dtomka


Dtomka
veterán

Én most cseréltem le a Sony Ericsson K810i-met egy Lumia 635-re.
Otthon is windows 8.1 -et használok, így tudtam ~ mire számíthatok. Egy jól optimalizált operációs rendszerre :). Eleinte 930 szerettem, volna, de most anyagilag nem tehetem sajnos meg, mind1 beérem ezzel is.

Szerintem, sokan a windos 8.1 miatt inkább android telefont vesznek, aztán idővel miután váltottak, akkor belátják, hogy jobb a wp :).

(#23) vandeminek


vandeminek
tag

Pár hete két 630-al növeltük az eladásokat. Nagyon jó tapasztalataim vannak. Anyu is rögtön tudta kezelni, annak ellenére, hogy gyakorlatilag nem mondtam el neki semmit a rendszerről.

(#24) wortz


wortz
tag

Szerintem most, hogy ingyenessé tették a WP-t magát, Kínában is fog nőni a WP részesedése, mert sok noname brand, aki eddig csak Andridot használt, most elkezdett WP-s telókat is gyártani. Az egekbe nem fognak felszökni az eladások, de a helyzet javulhat.

Ami a táblagépeket illeti, ott viszont szerintem hatalmas robbanásra lehet számítani. Ha a Win10 ténylegesen faxa lesz, és kijönnek a Core M-es, illetve az új szériás Atom procik, akkor bizony komolyan meg fognak lódulni az eladások. Szerintem az Apple kezdhet rinyálni, mert 1-2 év múlva az iPad eladások erősen a nulla felé fognak közelíteni.

[ Szerkesztve ]

(#25) Rula válasza Thome (#15) üzenetére


Rula
tag

Most benéztem és hát... igazatok van :D
Alig volt valami szó a telefonról. Pár hónapja volt az a cikk hogy mennyire alacsony a WP-részesedése és azt hittem hogy azóta nem voltak ilyen cikkek ahol ilyen durván ment volna az "ócsárolás" (nem tudom kifejezni magam rendesen).... Tévedtem :DD

(#26) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Nekem még mindíg nagyon pre alpha az egész win mobile :(

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#27) fityesz9 válasza SkyS1gn (#26) üzenetére


fityesz9
tag

Azért a pre-alpha kicsit erős. Én már a 7.8cal is nagyon jól el vagyok, csak akkor cserélem, ha szegény Lumia 800asom kifekszik. Pedig fasorban nicsn a 8.1hez képest, és ha még ilyen telókat is raknak alá mit na 830...
Elcsábulsá lesz a vége. :)
Azt aláírom, hogy teljesen más, mint android pl, de ez soha nem is fog változni drasztikusan.

Garrus, am I your dirty little secret?

(#28) Paul119 válasza razzorr (#13) üzenetére


Paul119
addikt

"Egyre kelendőbb,azaz egyre több ember tér észhez." Jót nevettem :D Köszi Made my day :))
WinPho: kb csuda snapi 200al és 512mb rammal:D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29) WinPho válasza wortz (#24) üzenetére


WinPho
senior tag

Szerintem az Apple kezdhet rinyálni, mert 1-2 év múlva az iPad eladások erősen a nulla felé fognak közelíteni.

Az nem egy-két év múlva lesz, hanem úgy kb soha. :U Nőhet a Windows részesedés, de az Androidot és iOS-t nem fogja lenyomni. Pláne, ha ipari hulladékok fognak jönni noname gyártóktól...

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#30) SkyS1gn válasza fityesz9 (#27) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hát igen a rendszer felépítésére gondolok, rosszul fogalmaztam...

Linus nemrég megint kifejtette véleményét...volt egy régebbi többrészes 30napos átállása is.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#31) Thome válasza SkyS1gn (#30) üzenetére


Thome
addikt

Hát ez minden csak nem prealpha. :F
Mire gondolsz pontosan a prealpha alatt, csak hogy tisztázzuk? Egy teljesen logikusan felépített rendszer, ami nem android/ios, szóval nem prealpha hanem egy másik rendszer. ;)

(#32) Polllen válasza Thome (#31) üzenetére


Polllen
nagyúr

A beállítások menüpontjainak sorrendje a leglogikusabb;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#33) Thome válasza Polllen (#32) üzenetére


Thome
addikt

Mondjuk az speciel egy érdekes darab szerintem, ott ténylegesen meg kell tanulni mi hol van. :DDD

(#34) razzorr válasza Paul119 (#28) üzenetére


razzorr
őstag

Örülök,hogy jót nevettél. Én is azt szoktam tenni,amikor jön a sok droidos megmondóember és osztja az észt ész nélkül. De ne Tegyük tönkre a topic kellemes hangulatát.

(#35) Aprósólyom válasza Polllen (#32) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Igazatok van hogy a beállítások menü a legkevésbé logikusabb, de azért valljuk már be önmagunknak, hogy ez mekkora fájdalmat okoz a gyakorlatban. A legfontosabb kapcsolók külön app-val gyorsan elérhető, most már status barral is. Havonta maximum 5 alkalommal használom ezt a menüt. Én androidról váltottam, és a sok pozitívum mellett az ilyen apróságok eltörpülnek.

Jevons paradox

(#36) tomboy0013 válasza Thome (#31) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ő a Win Mobile-ról beszélt, szerencsére ez a Windows Phone ;]

(#37) ghost364


ghost364
senior tag

Látszik, hogy az MS jóval többet költ marketingre. :D Amúgy nekem az x20-as széria jobban bejött. Az újak közül egyedül a 730/735 páros bejövős.

(#38) Paul119 válasza razzorr (#34) üzenetére


Paul119
addikt

Egyrészt nem vagyok droidos, sem meg mondó ember :) csak viccesen hangzott amit írtál (tehát aki nem wp user az agyatlan?:) )

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39) wortz válasza WinPho (#29) üzenetére


wortz
tag

Az Androidos táblákat szerintem sem fogják tudni lenyomni, mivel azokat már 20-30 rugóért lehet kapni, a legolcsóbb Windows-os tablet pedig legalább a duplája ennek. Ezzel az árral a Windows nem tudod (nem is kell, szóval jobb ez így) versenyezni. Viszont nem tudom, hogy ki fog 200 rugóért egy nyomoronc kvarcjáték tabletet venni, ha ugyan ennyi pénzért egy teljes értékű asztali OS-el szerelt tablet/noti hibridet is kaphat, méghozzá elégsz jó minőségben.
Persze nyilván mindig lesz pár százezer, 1-2 millió ilyen ember, de nagyon vékony réteggé fognak válni, kb. mint a mostani iPod vevők.
Az iPadet lehet temetni, vége van mint a botnak. Ha nem akar végleg lemondani a szegmensről az Apple, kezdheti ő is portolni az OSX-et tabletre. Más esélyük nincs. De ami teljesen biztos, hogy a jelenlegi formájában az iPadnek vége.

(#40) Polllen válasza wortz (#39) üzenetére


Polllen
nagyúr

:DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#41) Ádám16 válasza SkyS1gn (#26) üzenetére


Ádám16
addikt

Örülök ezeknek az adatoknak. Van helye a mobilOS-ek közt a WP-nak.

Cris99: Egyrészt Windows Phone, másrészt fejtsd ki kérlek, hogy neked mik hiányoznak belőle. nem szarkazmusból kérdezem, tényleg érdekel.

(#42) razzorr válasza Paul119 (#38) üzenetére


razzorr
őstag

Vicces vagy nem vicces, igazságok már pedig vannak.
Szerinted bizonyos típusú (hasonló gondolkodású) emberek miért vesznek hasonló típusú termékeket?! De ez már erősen szociológiai kérdés.
Akinek nem inge...

(#43) SkyS1gn válasza Ádám16 (#41) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Linus teljesen kifejti, támogatók, egyszerűen rengeteg app dev le se xarja...

A logikátlan ui, menük, dolgok...

UI design még elmenne.

Nem támadásként mondom ezeket.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#44) hroberto válasza SkyS1gn (#43) üzenetére


hroberto
veterán

Azt aláírom, hogy kevesebb app létezik rá mint a konkurens platformokra. De, hogy logikátlan lenne, ez jó nagy baromság. Ezt olyanok állítják, akik nem használtak WP telefont. Egyszerűbb, logikusabb a felépítése, kezelése, mint az Androidnak szerintem.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#45) Paul119 válasza razzorr (#42) üzenetére


Paul119
addikt

"Szerinted bizonyos típusú (hasonló gondolkodású) emberek miért vesznek hasonló típusú termékeket?! " mert az tetszik nekik de azért mert valaki nem szereti a csempét nem azt jelenti hogy nincs esze :)
és igen vicces marad ezek szerint mindenki buta csak a wp userek nem :R

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#46) SkyS1gn válasza hroberto (#44) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem szándékozok háborút indítani szóval zárjuk le. Régebben terveztem egy lehetséges áttérést de még mindíg nem üti meg azt a szintet ami nekem kell.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47) hroberto válasza SkyS1gn (#46) üzenetére


hroberto
veterán

Nem is azért írtam. Csak mint aktív WP felhasználó, és volt Android user, van némi tapasztalatom, rálátásom mindkét rendszerre.
Ezért nem tekintem mérvadónak olyan ember (emberek) véleményét, akik jobb esetben fogtak már a kezükben WP rendszerű telefont, rosszabb esetben (ez a gyakoribb), még csak nem is láttak ilyen telefont, de "nagyon okos" dolgokat tudnak mondani ebben a témában.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#48) nfsu17 válasza Aprósólyom (#35) üzenetére


nfsu17
veterán

mik a pozitívumok?

(#49) catroot válasza wortz (#39) üzenetére


catroot
veterán

Az iPadnek miért lenne vége? :F Mert jön a Win10? Tényleg komolyan érdekel.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#50) Polllen válasza catroot (#49) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hagyd rá, komolytalan.

HardRic

A 7-s széria erősen feature phone kategória volt kb. :)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.