Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Ki gondolta volna a márka nevét olvasva. :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) ROBOTER


ROBOTER
addikt

A fotón biztos az említett készülék van? Nekem kicsinek tűnik.
A 83''-os TV egy minimális kávával 185 cm x 105 cm

A Beolab 28-asok 140cm magasak. Annak a TV-nek a teteje meg az állvánnyal arányosítva 185cm magasan van kb.

(#3) #72042496 válasza ROBOTER (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én is azt néztem, hogy a képen levő inkább csak 65"-os (bekapcsolva 142 centi magas) lehet. Egy 83"-os tévé ennél sokkal nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#4) Samott


Samott
addikt

Nem tudom miert eroltetik ezt, aruljak azt amihez ertenek: hangrendszert a TV-hez. 16 ezer euros soundbar... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#5) Karolac


Karolac
csendes tag

Látványos? Értelmetlen! Legalább is a demo alapján még csúnya is :W https://youtu.be/16ZYt3MC4OE

(#6) ROBOTER válasza #72042496 (#3) üzenetére


ROBOTER
addikt

Igen, 65''-os van a képen.

[ Szerkesztve ]

(#7) Duree


Duree
veterán

Bolond aki ennyi pénzt ad érte. Semmi extrát nem nyűjt amiért megérné. A név ma már kevés.

duree54

(#8) alaves


alaves
addikt

A Bang & Olufsen nem csak 'dizájn', hanem 'osztályon felüli' minőségű alkatrészekkel készül, magas minőségellenőrzéssel. Az csak a külső, hogy módosított G2-ről van szó.
Persze nem nekünk szánták :B

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#9) #72042496 válasza alaves (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

A G2 épp a belseje. A körítés a más. Egy BeoOne távot viszont még szerzek a végén, szerintem simán menne az LG G2-vel. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Semplar válasza Duree (#7) üzenetére


Semplar
őstag

Dubai -ban ez annyi, mint nekünk egy AKAI. A krémje meg sem venné ilyen snassz külsővel. Semmi gyémánt, arany. ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#11) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Én örülök neki, mert így nem csak szimplán sokat, hanem kegyetlen sokat spórolok meg, amikor nem veszem meg.

(#12) dabadab válasza Karolac (#5) üzenetére


dabadab
titán

Nem csúnya ez egyáltalán.

TV-ként lehet, hogy sok, lakberendezési tárgyként ott, ahová szánják, egyáltalán nem vészes.

DRM is theft

(#13) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsit furán van írva a cikk. Inkább a tévé alá nyílik, nem elé. Mert amikor előtte van, akkor van kikapcsolva kvázi.
Az viszont szerintem nem túl esztétikus, hogy amikor szétnyílik, a két fél között egy elég ronda, és még csak nem is párhuzamos rés marad.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) h-yle


h-yle
addikt

TV azoknak, akik leszarják milyen TV-jük van, de van 2 zsák pénzük.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15) Duree válasza Semplar (#10) üzenetére


Duree
veterán

Ebben maximálisan igazad van.

duree54

(#16) -FreaK- válasza .LnB (#13) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ez már nem fért bele az árba sajnos, hogy pontos legyen ott az illeszkedés. Az még +2000EUR lett volna.

(#17) waverider válasza .LnB (#13) üzenetére


waverider
senior tag

ez a hir is ugyanolyan hanyag mint a tobbseguk itt az oldalon, a tisztelt olvasoknak kell utannajarni mindennek. a videolinket is masnak kellett idemasolni. :R
lelkiismeretes munkavegzes nuku :(((

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#18) ROBOTER válasza waverider (#17) üzenetére


ROBOTER
addikt

A videolink 3 éves és ugyanúgy nem a cikkben szereplő TV van rajta.

Jelenleg azt se tudjuk, hogy az új, 83''-os TV megegyezik-e alapjaiban a kisebb méretű társaival, ugyanis a képeken is 65''-os modell van.

(#19) waverider válasza ROBOTER (#18) üzenetére


waverider
senior tag

eppen azert, akkor meg annak kellett volna utannajarni, nem? :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#20) #72042496 válasza waverider (#19) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egy hírhez teljesen fölösleges, úgyis elsüllyed pár nap alatt. Elég korrektül lehozni a sajtóanyagot vagy egy megjelölt forrás szövegét.

***

Közben fölkerült a honlapra, ezek a méretei (mind centiben van, csak szuperigényes gyártóéknál sem sikerült konzisztensen kiírni):

83" floor standing:
121,8 h x 34 d x 208,5 w (closed)
165 h x 34 d x 208,5 w (open)

83" wall bracket:
120,8 h x 25 d x 208,5 w cm (closed)
164 h x 25 d x 208,5 w (open)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.