Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Én tegnap óta vagyok egy ilyen masina tulajdonosa (a 65”-os fajtából ) . Egyelőre ámulok és bámulok , hogy az IPS-es LG SJ810V TV után milyen a minőségbeli ugrás . Nálam főleg game fut rajta , es azt kell mondjam ezt látni kell . Akkor látja igazán az ember a fejlődést , mikor a Suzuki -ból átül az ember a Mercibe. Az Ori második részénél az államat kerestem olyan gyönyörű a játék . Az LG-n sem volt épp csúnya , de az OLED -en az amúgy se csúnya játék képes volt szintet ugrani .
Kicsit féltem az Android TV-től , mert a gyerek TV-je is egy régebbi Philips (igaz nem okosTV) , és annál már a média lejátszás is nyögvenyelős . De kellemesen csalódtam . A menüt még finomhangolni kell , de flottul megy minden . Az LG-n az HBO mióta Max lett elég lassan töltött be , itt betölt pillanatok alatt . Minden teszi a dolgát ahogy kell .
Úgyhogy nálam nagyon betalált a Philips OLED . Csodálatos a képe , teszi a dolgát ahogy kell . És nem utolsó sorban (hála az Alzának) egy bő 100-assal olcsóbb volt mint az LG hasonszőrű TV-je.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.