Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Remélem nem fényes az Elite előlapja

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Számomra egyik sem jön be - ráadásul szerintem az ár sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#3) Killer01


Killer01
őstag

Háát....a 334-es nekem tucatterméknek tűnik, Asus/Giga stb árul ilyeneket oem-eknek (ez önmagában nem probléma, bővül a választék :D ) a másik a tipikus "hogy b@...uk el az előlapot, hogy Gémer legyen" mutatvány, nem tetszik :(

(#4) vince válasza Killer01 (#3) üzenetére


vince
őstag

jaja, ismét optimus prime néz ránk az előlapról, felejtős :D

A második mitől gémer? :F

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5) wolfman válasza Killer01 (#3) üzenetére


wolfman
veterán

A "gamer" ház kifejezés és a ronda kinézet annyira "elvárt" dolog, mint szétszabdalni egy játékot és DLC-kként külön eladni a részeit.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) ViZion


ViZion
félisten

Sajnos a gémer design véget ért ott a fröcssöntött műanyag emblémánál... :D 2012-ben neves gyártó elforgatott HDD keret nélkül hogy adhat ki házat? Köszönjük. :O

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"Az Elite 344 jelzést viselő játékosoknak készült ház maximum microATX méretű alaplapot fogad"

Erős a játékos jelző, inkább "a nagyon hosszú VGA-d is elfér Pista", típusú házikó, ámbár egyszerű de nagyszerű :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Fáraó


Fáraó
őstag

Sztem nem ezek lettek a CM legjobb/legszebb házai...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#9) wolfman válasza Graphics (#7) üzenetére


wolfman
veterán

inkább 'egyszerű de kisszerű'

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) Graphics válasza wolfman (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én a célnak megfelel jelzőt adnám rá, de az utóbbi időben a Sharkoon Vaya volt a legjobb ár-érték arányú házikó szerintem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Cythyel


Cythyel
senior tag

Én pont 1 hete költöztettem át a gépem egy Elite 311-ből egy AeroCool Qs-200 Advance-be az egészet. Kb mint az Elite 344, csak szebb festéssel, vastagabb anyagból van, és élére állított háttértár tartóval.

(#12) Kov1024 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Kov1024
tag

Hát pedig a kép alapján sajnos elég sanszos, hogy fényes lesz...:(

(#13) Cobra.


Cobra.
őstag

Érdekesen néz ki a mATX lapon a 12cm-es processzorhűtő :)

(#14) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hát jó szarul néznek ki.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15) Lazsnak


Lazsnak
tag

nekem nagyon szimpik voltak mindig is a cm elite hazak, ha osszenezzuk a codegen es tarsaival amikkel arban egy szinten van, nagyon sok ismerosomnek ilyenekbe pakoltam, mert 10ezer alatt igenyes es porszuros hazat kapott nem kellett 20 ezret koltenie hazra mikor ugy is samit a koltsegvetes... a knight szeria nalam is kihuzza a gyufat de megis ilyenbe raktam az utolso gepet amit osszeraknam havernak mert hiaba ez volt a legjobb ar ertek amit talaltam usb 3 al elo... es kepek alapjan nem tetszett mikor megjott azt kellett mondanom magamba h tevedtem, eloben sokkal de sokkal kulturaltabb es nem tunik gagyinak, sot minoseginek ereztem mindezt 9ezerert... a masik nekem sem jon be fenyes mivolta miatt az elozo porszuros matt fekete elitjuk sokkal szebb bar ez szubjektiv

na most szeretnem leszogezni h nem azert dicsertem mert elfogult vagyok egyszer regen horribilis arat adtam ki egy antec p180 as hazra ami azota is a szerelmem es a legszebb szamomra a hazak kozott es mar a negyedik konfig lakja, nekem ez a letisztult vilag az abszolut bejovos es a hangszigeteles :R

(#16) Lazsnak


Lazsnak
tag

uhh ezer bocs a helyesirasi hibakert, de telefon meg bkv :D

(#17) Ł-IceRocK-Ł válasza Lazsnak (#16) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

meg szerkesztés.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#18) Lazsnak válasza Ł-IceRocK-Ł (#17) üzenetére


Lazsnak
tag

Igerem nem irok tobbet telefonrol :R , sok irasjel mind hosszan nyomott masodlagos funkcio, amit maceras egyik kezzel kapaszkodva hasznalni :)) . De igerem mostantol nem leszek elore megfontoltan "grammar nazi".

(#19) Logen88 válasza Fáraó (#8) üzenetére


Logen88
aktív tag

+1
Egyik sem tetszik igazán.

The Last of Us is a masterpiece.

(#20) Killer01 válasza wolfman (#5) üzenetére


Killer01
őstag

Sajnos igaz, még nem láttam gémer jelzős házat enyhe vagy erősebb hányinger nélkül. Most vagy gyenge a gyomrom, vagy elcseszett a trend. :U

(#21) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Az egyik ocsmány , a másik szimplán csak gagyi :N

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#22) T_Stark


T_Stark
őstag

Egyik sem kéne.

(#23) aSzakember


aSzakember
tag

egyik sem ér fel a szintén új HAF XB-hez, ami itt figyel mellettem és jajj de szép :))

I can do this in a hundred ways

(#24) Graphics válasza aSzakember (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Talán mert nem egy kategória :D se árban, se típusban

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) aSzakember válasza Graphics (#24) üzenetére


aSzakember
tag

hát az tény, de most csakis és kizárólag esztétikáról bszélek! :C

I can do this in a hundred ways

(#26) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egyre csúnyábbak az új Cooler Master házak. Szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27) Ł-IceRocK-Ł válasza Bjørgersson (#26) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ha lehetne lájkolni, ezt lájkolnám. :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#28) Graphics válasza Bjørgersson (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezért vettem én is egy régebbi Centurion-t :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Bjørgersson válasza Graphics (#28) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem meg még egy Elite 335 van. Egyedül a kábelmenedzsmentet hiányolom belőle, de emiatt nem szeretném és nem is fogom lecserélni. Majd ha sok pénzem lesz egy Fractal Design-ra. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30) Graphics válasza Bjørgersson (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

335-ös nekem is volt, bőven elég volt, ár-értékben nekem a Sharkoon Vaya a tuti befutó ebben az évben.
A Centurion 534-est meg belaktam, egy ideig nem bántom, a kábelmenedzsmentet meg félig megoldottam :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) darkarthur válasza Bjørgersson (#26) üzenetére


darkarthur
senior tag

Valóban lecserélhetnék a dizájn szakembereket. :(

Samsung S23 Ultra 5G

(#32) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ohh uATX, miért vagy felső tápos....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33) r-chee


r-chee
őstag

A Cooler Master Elite 344 aranyos "kis" cucc.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#34) Graphics válasza r-chee (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na én meg most fedeztem fel, hogy az a ház annyira keskeny, hogy hátul csak 92mm max ventit fogad... így viszont bukta

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) somogyib válasza darkarthur (#31) üzenetére


somogyib
őstag

Azért egy Silencio 550/650 vagy egy Pure nem csúnya ház. De az tény, hogy szebbet máig nem tudtak csinálni mint a Cosmos 1000.

Nem csúf az Elite 344, de ha Mini tower akkor inkább a 241.

A k380-ról inkább nem nyilatkozom. :)

[ Szerkesztve ]

(#36) djdaniel válasza somogyib (#35) üzenetére


djdaniel
senior tag

Cosmos 1000 valóban gyönyörű ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.