Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Fall-N


Fall-N
veterán

Nincsen ezzel a TV-vel semmi gond, ebben az ársávban jó ez. Az Android TV sem rossz, a linkelt cikk már 3 éves! Azóta már a rendszer is frissült folyamatosan. Egyébként is sok múlik azon, hogy a gyártó mit csinál a szoftverrel és hogy mennyire spórol a hardveren és emiatt döcög a rendszer. A másik probléma, hogy sok user meg akarja erőszakolni a rendszert és olyan dolgokat vár el, amire nem való. Az Android TV tökéletes streaming szolgáltatásokra (Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Disney + stb.), YouTubera, IPTV-re, fájlok lejátszására bárhonnan és ott a Kodi is. Nyilván nem torrent letöltésre, játékra való.

Nekem személy szerint egy 40"-os 2015-ös Philips TV-m van (40PFH5500/88, [link] ) még Android TV 5.0-val. A közelmúltig szépen működött, frissítés is jött rá 4 évig, tavaly nyáron járt le a terméktámogatás és az utolsó frissítés. A hardver persze gyengébb, mint egy boxnál, de jól működött. Viszont tegnap óta valami miatt nem működött a Google account hozzáadás így nem lehet használni az okos részt. Vettem egy Mi Box S-t és meg van oldva a friss hardver és szoftver is. Itt megvan az elegendő hardver és a szoftver is sokkal jobb.

Én ha most kellene venni TV-t akkor nem a smart rendszer alapján venném, mert úgyis kötném rá azonnal a Mi Box S-t. Csak sajnos értelmes minőségű TV-t nem kapni már amin nincs valami smart rendszer. Egyébként inkább venném a sima TV-t, amin nincs semmilyen okosítás, HDMI-n úgyis rá lehet kötni boxot vagy PC-t.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.