Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Amíg a Nokia kezében volt ez a termékcsalád sokkal szebb formákkal dolgoztak. Ezek az új MS Lumiák olyan semmitmondóak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) zombinyul válasza jacis (#1) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem tetszik, de fura, hogy a 6-os széria lassan felso kategoriasnak minősül az MS palettáján. Durva mennyire terjeszkednek lefele.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#3) HawerKing


HawerKing
őstag

Nekem ez meg draga, megvarom a 100 as szeriakat ;]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4) thami válasza jacis (#1) üzenetére


thami
tag

Abszolút így van. Kicsit szappantartós...

(#5) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Ezért az árért elég komoly. Itthon 20-25-ért vennék, mint a cukrot.

(#6) hülyegyerek válasza jacis (#1) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Pont ugyanúgy néz ki, mint egy Nokia Lumia 620 vagy egy 625.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7) Fabianus válasza Baggins86 (#5) üzenetére


Fabianus
tag

Nálunk a 435 kb ennyibe kerül.

(#8) kortic válasza Fabianus (#7) üzenetére


kortic
tag

csak területi variáns, meg kb a külső más, a belső komponensek ugyanazok.

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#9) vimes


vimes
senior tag

Elmondja azt vki, hogy a Lumia 435-öt miért nem lehet azokban a régiókban forgalmazni, ahol a lumia 430-at?? Még az áfás áruk is megegyezik...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#10) moleculez


moleculez
veterán

Ennyiért jó teljesen...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Lumia 530 is ennyivel kezdett.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#12) br.rak


br.rak
őstag

Gyaníthatóan EDOF kamera, megvan a Nokia örökség :)
Nem rossz kis telefon ennyiért mind a ram mind a háttértár tekintetében bőven jó, egyedül a grafikus rész gyengébb, bár nem tudom konkrétan melyik 200-as snapi van benne, az újabbak már h265 támogatással is rendelkeznek.

(#13) Šolaire


Šolaire
veterán

Csúcstelók hol vannak? Kiváncsi lennék egy win10-es zászlóshajóra.

“Praise The Sun” \[T]/

(#14) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Ez komoly, hogy erről a fiscsi-foscsi telóról kiment a hír, de arról nem, hogy androidos telókra telepíthető ROM-ként elérhető lesz a Windows 10? Nagyszerű, megint nem kellett csalódnom az oldal WP-hez való hozzáállásában....

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#15) Šolaire válasza HaJózsi (#14) üzenetére


Šolaire
veterán

Linket dobnál róla?

“Praise The Sun” \[T]/

(#16) Beri78 válasza Baggins86 (#5) üzenetére


Beri78
őstag

25ezres kb mindenhol a 435

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17) maggi1886076 válasza Beri78 (#16) üzenetére


maggi1886076
addikt

Érted mire válaszoltál? :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#18) moleculez válasza Šolaire (#13) üzenetére


moleculez
veterán

Ahhoz először win10 kellene...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#19) Šolaire válasza moleculez (#18) üzenetére


Šolaire
veterán

Azért irtam úgy hogy kiváncsi lennék. Tudom hogy nincs win 10. De a sok alsókategóriás win teló után villantani kellene valami komolyabb vasat is.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#20) HaJózsi válasza Šolaire (#15) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Sajnos nem tudok rendesen linkelni a telómról, de tessék: http://windowscentral.com/microsoft-making-custom-rom-allows-android-smartphones-run-windows-10-phones

Remélem használható lett.

A Project MilkyWay-t és a Windows (Phone) 10 minimum követelményeit pedig még csak meg sem említettem...

Persze az android 5.0.0.x-ről rögtön kint van a hír...

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#21) br.rak


br.rak
őstag

Csak Xiaomi Mi4-re és csak Kínában érhető el a Win10 (link)
kb mintha egy "új CM" lenne

szerk: megelőztek :)

szerk kettő:
"So far, the program is limited to China and just to Xiaomi" nyilván ez változhat, de jelenleg csak Kína és csak X.

[ Szerkesztve ]

(#22) Šolaire válasza HaJózsi (#20) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszönöm nézem:)
b.rak:neked is:)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#23) Fabianus válasza kortic (#8) üzenetére


Fabianus
tag

Tudom, csak arra írtam válaszként, hogy vinnék mint a cokrot.

(#24) HaJózsi válasza br.rak (#21) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Nope. Forrás a WinCentral.

'It looks like that program is set for a wider rollout, according to a report on TechCrunch'

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#25) margithid válasza HaJózsi (#20) üzenetére


margithid
veterán

Ez bizony jól hangzik, meg a xiaomi win10-es telóinak híre is!
No meg a warez win7 frissíthetőség is:D

(#26) Seangaijin válasza Šolaire (#13) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Majd a WP10-zel fog jönni, nyárig nem igen jelentenek be új zászlóshajót.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#27) Šolaire válasza Seangaijin (#26) üzenetére


Šolaire
veterán

Gondoltam hogy addig nem fog jönni :) látom tiszaújvárosi vagy mert én is.

“Praise The Sun” \[T]/

(#28) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

:)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#29) legiaap válasza Šolaire (#13) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha most jönne ki már el lenne késve. Mire kijön már senkit sem fog érdekelni. Ebben az iparágban ennyi időt elb...ni ilyen sz@rok kiadásával és hanyagolni a felső szegmenst egyenlő az öngyilkossággal.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#30) Šolaire válasza legiaap (#29) üzenetére


Šolaire
veterán

Én is erre céloztam csak sokan nem értették. Kijött rengeteg csúcstelefon az ms meg csak ilyenekkel dobálózik. Ha várnak nyár közepéig a win10 megjelenéséig akkor gondba lesznek.
Plazmacucci:😊

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#31) gyurkikrisz válasza legiaap (#29) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

A szigoruan high-end telefonokat kiado Apple is hogy uralja a piacot, nemde? :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#32) WinPho


WinPho
senior tag

lyuhé, n+1. alsókategóriás csodamasina. Ezzel mit akar a MS? Tudom, hogy a csúcskészülék jelenleg nem adható ki kész rendszer hiányában, de attól még miért kell ilyen projektekbe pénzt ölni?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#33) jacis válasza gyurkikrisz (#31) üzenetére


jacis
nagyúr

A mobilipar nyereségének több mint 90%-a náluk van. Így ha 5.-ek lennének akkor is bőven jó lenne nekik. Még így is másodikak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#34) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ennyi pénzért a kétmagos 1,2GHz-es Snapdragon 200 teljesen jó, az 1Gb RAM és 8Gb belső tár pedig nem jellemző Android vonalon, leginkább a fele szokott lenni. A Lumia 530-ban is csak 512Mb RAM van, és többe is kerül. Ennyiért a Huawei, Lenovo, Navon csodákban sincs 1Gb RAM és 8Gb belső tár. Cserébe a kamera gyengébb, de igazából sem az, sem az IGP nem releváns ebben az árkategóriában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) tomkom1969


tomkom1969
tag

2 megás kamera??? most ez komoly??? inkább hagyták volna ki belőle! :((

(#36) maggi1886076 válasza WinPho (#32) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ez kell. Alsó kategóriába WP fronton nem rossz ár-hardver páros. Lesz piaca.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#37) Šolaire válasza gyurkikrisz (#31) üzenetére


Šolaire
veterán

Az Apple megteheti ezt mert viszik mint a cukrot hiába van túlárazva. Ugyanez nem mondható el az ms-ről.

“Praise The Sun” \[T]/

(#38) gyurkikrisz válasza jacis (#33) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

A profit és a piaci részesedés egymással nem állnak kapcsolatban. Az, meg hogy egy tulajdonképpen kétszereplős piacon második se olyan nagy eredmény.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#39) dfdfdf


dfdfdf
őstag

A párom 5x0es nokiája hiába olcsó de elég gyors és használható denimmel. Amire neki kell jó csörög és kicsi bigyókkal el is tud játszani amíg buszocskázik. Nekem anno egy omnia 7esem volt telón még a csempe is bejön csak anno sokat arckönyveltem és abban gyenge volt és a netes (flash) gamekhez se volt használható így cserélni kellett...

(#40) rbertkrl válasza Šolaire (#30) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Szerintem meg a win10 abszolút pozitív fogadtatása másik op.rendszert használók felől nem ezt fogja mutatni. Viszont én sem értem miért nem raknak ki másik csúcsot, ha mindegyik frissíthető 10-re.

[ Szerkesztve ]

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#41) rbertkrl válasza maggi1886076 (#36) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Az ashakat is lehet, hogy (a gombosokat remélem nem adják ki wp-vel) el akarja nyomni MS.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#42) legiaap válasza rbertkrl (#40) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen ezt én sem értem. Simán jöhetne felsős mobil amit később lehetne frissíteni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#43) Šolaire válasza rbertkrl (#40) üzenetére


Šolaire
veterán

Arra céloztam hogy sok idő telt el hogy az ms zászlóshajót mutatott volna be ami nem helyes ilyen erős konkurenciánál. A rendszerrel semmi bajom wp-t használok. Mivel minden teló frissithető lesz win10-re ezért nem értem min ülnek Ennyit.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#44) gyurkikrisz válasza legiaap (#42) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Két éves hardverrel, aztán meg azon csámcsognál...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#45) legiaap válasza gyurkikrisz (#44) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem értem öregem miről beszélsz. Mit írtam? Hogy simán jöhetne felsős. Akkor az hogy lenne már két éves? Vagy szerinted 2 éves hardvert tennének bele? Okos lenne.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46) Garada válasza jacis (#1) üzenetére


Garada
őstag

Egy vastag valami semmi több.

(#47) geleati válasza legiaap (#45) üzenetére


geleati
tag

Azért nem jött még telefon Windows 10 (for phone)-nal, mert még nincs kész :)

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#48) Dave1984


Dave1984
őstag

Remélem kapható lesz kishazánkban is!Munkastelefonnak jobb mint a jelenlegi L90em(Épp hogy elfér a zsebemben)bArrol lehet tudni mennyi az akku kapacitása?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#49) rbertkrl válasza Šolaire (#43) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Igaz, legiaap válaszára is:

Valószínű, hogy mivel a win10-el válik kompatibilissé(bár kétlem, hogy egy sima update 2-vel nem tudnák megoldani)egy csomó új SoC. Hardveresen talán a kamera az amiben tudnának javulni, újítani. Így meg tényleg értelmetlen. De ha a másik szemszögből szeretnénk a dolgok mögé látni, simán ki lehetne hozni egy csúcsmobilt egy lumia "white" update-el, hogy ezzel mennyi minden elérhetővé válik és felkészülés a win 10 bemutatására. De MS-ék nem akarnak szerintem most külön utakra szegődni... Csinálják gőzerővel a 10-et és csak reménykedni tudunk, hogy jó lesz. Addig meg itt van a 930 meg az 1520. Talán 830, de az SoC miatt inkább középkategóriás telefon, felsőközepes áron. Lenne hova pozícionálni a készülékeket és szvsz inkább folytatni kellett volna azt a hozzáállást ami a 20-as szériában volt. Megmaradhattak volna a számozások szerinti kategóriák, picit újragondolva hardverileg és feature szempontból. Nem pedig kivenni olyan alapvető dolgokat a telefonokból, mint pl. a közelség,fényérzékelő(alias:630), vagy a glance(730,930<---asszem erre már elérhető, de kezdetben nem volt), amit szerettek a népek. Na mindegy. Én maradok windows phone-nál, ameddig kitartanak az általában jónak nevezhető árazások.

[ Szerkesztve ]

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#50) Šolaire válasza rbertkrl (#49) üzenetére


Šolaire
veterán

Én is maradok wp-nél😊 mivel szívemen viselem a platform sorsát Félek le fognak maradni ilyen erős konkurencia mellett. Remélem nagyot fognak villantani a win10 megjelenésekor.

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.