Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) CPT.Pirk válasza UnA (#12) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De egy klímára tehetsz légterelőt, 5..10e forint Kínából ilyen felragasztós, vagy akár építesz rá magad félbevágott műanyag csőből vagy akár kartonpapírból, meg lehet oldani.

Az egyik régebbi cégemnél mi kartonpapírból oldottuk meg a légterelőt, mert úgy szerelték fel a fan coil-t (ami nem klíma, de bazi hideget nyomott), hogy vagy én kaptam telibe, vagy a mellettem ülő.

Itthon is fateroméknál meg nálam is fent van a klímán a kínai légterelő, azóta nem kapja senki teli. Ha csak nem élsz méteres falak között vagy a talajszint alatt, muszáj klímázni... Főleg fateroméknál a panelban, az valami brutál esténként pedig szigetelve van.

ncc1701: nálunk sok az ablak az irodán. Ha 30 fok feletti napokon nem megy a klíma éjjel az irodában, akkor másnap ebédidőre hűl csak le az épület, mert a falak is át vannak melegedve.
Viszont múltkor valaki 21 fokra állítva felejtette ott a klímát éjjelre, na másnap reggel mikor nyitottam ki az irodát, fájt levegőt venni, míg elértem az ablakhoz h. gyorsan engedjek be egy kis emberi hőmérsékletű levegőt. :DDD

nemlehet: egyetértek.
bkercso: igen, de a papír is 2D-s, amire leírták. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.