Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#571) azbest válasza b.kov (#570) üzenetére


azbest
félisten

hát, az, hogy neked melyik bolt jön ki olcsóbbra attól is függ szerintem, hogy van-e helyben adott bolt.

Az edigitalban például 1490 a 16os pakk és 2590 a 30 darabos [link], 10 ezer felett ingyen házhozszállítás (postapont is lehet).

A tescoban 1499 most a 16os [link]. A tesco extra üzletekben többféle van, a kisebbekben 4-5 félét láttam.

A hivatalos magyar oldalon is 1567 körül van a 16os, a géphez kapott füzetben lévő kóddal elsőre valamennyi kedvezményt adnak, de csak 15 ezer felett ingyenes a szállítás, ha jól emlékszem.

Meg itt az elmúlt napokban is volt szó seftelőkről, akiktől esetleg olcsóbban kapni, de szállítási költséggel együtt már nem biztos, hogy jobb, mint valamelyik nagyobb bolt.

Egyébként a német amazonon szokott lenni jó áron (átszámolva 1300 alatt), csak ahogy látom amazon prime tagság kell hozzá. Ha valakinek egyébként is van amazonos előfizetése, akkor megérheti (éveset egyben fizetve 6euro alatt van havonta, ami filmet zenét és ingyen szállítást is tartalmaz), bár nem tudom magyar címre lehet-e egyáltalán vagy csak németeknek lehet.

Egyébként a kapszulák közt is van ami csak instant por, érdemes megnézned, az összetevőket.

Egyébként múltkor volt szó poharakról. A szegedi extra tescoban 670-ért vettem 4 darabos Bormioli Rocco Ypsilon Cappuccino poharakat. A 220 ml grande pont színültig tölti.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.