Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Kávé szünet!

Hozzászólások

(#1) barca4ever


barca4ever
tag

Várom az első önként jelentkezőket :DD

[ Szerkesztve ]

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#2) barca4ever


barca4ever
tag

emberek hát el vagyok keseredve :( Közelegnek az ünnepek és hát azt kell hogy mondjam nem tudom hogy fogok a fizetésemből az ünnepi hangulatot megteremteni (értsd: fenyő díszek stb) illetve az ajándékokat letudni mert ha mindenkinek valami apróságot veszek oda a fizu és valamiből enni is kell :F
kár volt ezt a szakmát választani :((
ti hogy vagytok ezzel ? vagy csak nálam ilyen elkeserítő a helyzet :DD

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#3) Klaus Duran válasza barca4ever (#2) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Annyit keresel amennyiért el tudod magad adni. :(

Nem mintha én jól keresnék, de ez van.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) barca4ever válasza Klaus Duran (#3) üzenetére


barca4ever
tag

ez igaz de nevetséges :( bezzeg elvárás protokoll , meg továbbképzés az van ! meg persze hatalmas elvárás
és ahelyett hogy kipihenném amiket látok ehelyett görgetem ezeket magam előtt

de sebaj én főztem magamnak :))

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#5) Klaus Duran válasza barca4ever (#4) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Milyen szakma?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) barca4ever válasza Klaus Duran (#5) üzenetére


barca4ever
tag

Mentő szakápoló :K
és te miben dolgozol ? :) persze ha csak nem vagyok indiszkrét :K

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#7) Klaus Duran válasza barca4ever (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Hálátlan munkát választottál. Sok alkesz meg a harcias állat ápolása. :(

Én a fémiparban tolom. CNC forgácsoló.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) Chaser válasza barca4ever (#2) üzenetére


Chaser
titán

Mindig jön valami, pontlesz@rom:) Nehéz melód van, nem irigyellek.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) barca4ever válasza Klaus Duran (#7) üzenetére


barca4ever
tag

Ahogy Mondod és egyre hálátlanabb semmi tisztelet (értsd: egy köszönöm egy jó szó , ) és egyre több a támadás mára már az embernek azt kell figyelnie mikor húzza ki a zsebéből a kést és támad rád :(

az viszont jövedelmező munka szerintem , és ha jól tudom jól megfizetik Ausztriában, Németországban a CNC -s szakembereket :K legalább is én így hallottam :)

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#10) barca4ever válasza Chaser (#8) üzenetére


barca4ever
tag

Igazad van most már kezdek én is hozzáállni :K
Hát köszönöm ha lehet így mondani :) ha újrakezdhetém fejbevágnám pályakezdő önmagamat :C

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#11) Klaus Duran válasza barca4ever (#9) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

De én nem akarok elmenni. Vagy ha el is mennék akkor inkább északra.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#12) Depression válasza barca4ever (#2) üzenetére


Depression
veterán

Kicsit késő már. Kezd el januárban a karácsonyi ajándékok megvételét a Tescoban a leértékelt áruk osztályán. 75-90%-os akciókkal nagyon ki lehet fogni.
Nekem tele így a kisszoba ajándékokkal, pénzt meg alig adtam érte. Van barbie ház, festőállvány, tegnap vettem pl. 12k Forintos fűszegélynyírót 2876,-ért, kipróbálva brutál jó.
Azért érdemes folyamatosan oda menni, és mindig venni valamit, mert sose az van ott, ami kell, de mindig van valami, ami egyszer jól jöhet.

Ismerősöm is mentős, de ő állandóan tele van pénzzel.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#13) Chaser válasza barca4ever (#10) üzenetére


Chaser
titán

Nem gondolkoztál abban hogy kinézel máshova? Itthon eü-ben csak orvosnak érdemes lenni, azok zsebét tömik, amit ők persze szigorúan leadóznak :K múltkor privát fogdokinak még rosszul esett, hogy merészeltem számlára rákérdezni, olyan szépen rakta el a tízezrest hogy öröm volt nézni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) f(x)=exp(x) válasza Chaser (#13) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Miért, mire számítottál? Majd pont egy privát fogorvos fog neked számlát adni! :U

(#15) Chaser válasza f(x)=exp(x) (#14) üzenetére


Chaser
titán

Mondjuk úgy kifejezetten előnyös neki ha ad:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16) f(x)=exp(x) válasza Chaser (#15) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Bocs! E nem az én napom... :R

(#17) barca4ever


barca4ever
tag

Klaus Duran: Igazad van ebben én is egyet értek ha nem muszáj nem mennék én sem hiába kecsegtető külföld :) északra abban is nagy igazság a nyugat már nem annyira jövedelmező mint volt
Depression: igen ez a bajom nekem is :( ez tényleg nem semmi hogy tényleg milyen fillérekért vásároltál be komolyan ha máshol olvasnám el sem hinném és nem is lenne baj sőt szerintem megfogadom a tanácsot csak a családunkban vannak gyermekek is akiknek fényét veszti a karácsony ajándék nélkül szóval nekik mindenképp kell :K de akkor így legalább egy nagy gonddal kevesebb :DD

Chaser: persze hogy megfordult nem is egyszer :K csak ugye itt két nagy gond van személy szerint én szeretem ha valami ismeretségem van kint de sajnos ilyen szerencsém nincs :( a másik gond hogy ezzel a bizivel asszem csak segédápolónak vagy még annak sem lennék jó kint mert nem elfogadott hiába vagyun sokkal magasabban képzettek mint a külföldi Mentők, ápolók :K
hát igen orvosnak jövedelmező bárhol a világon csak hát oda is protekció kell (mármint egyetem..stb) és hiába jut be oda az ember ha nem szimpatikus a docenseknek az ember arca és nincs "ismeretség" akkor sajnos veszett fejsze :( hidd el volt részem benne ez sajnos manapság így működik kicsiny hazánkban :(

[ Szerkesztve ]

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#18) Chaser válasza barca4ever (#17) üzenetére


Chaser
titán

Nem is szakmádban gondoltam, hanem bármi egyébben. 1-2 havi tartalék kell, ha valaki nem talál munkát legalább megpróbálta. Kinn ilyesmi szakmával magánápolónak lazán felvesznek.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19) barca4ever válasza Chaser (#18) üzenetére


barca4ever
tag

értem ez nem is rossz ötlet de sajnos nekem a nyelvtudásom a némettel kimerül :/ és őszintém a mostani helyzetben nem szívesen mennék ki német honba még akkor sem ha lenne kint most jó ismerős fene ebbe a mig......mindegy politikában nem szeretnék belemenni :)) :))

[ Szerkesztve ]

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#20) barca4ever


barca4ever
tag

Felháborító! itt tart az ország :( :[link]
csak akkor lennék kíváncsi a véleményére ha érte sietnének a kollégák ! :K

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#21) barca4ever


barca4ever
tag

Valaki valami Új téma ? :)
kissé megült a topic :Y

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#22) f(x)=exp(x) válasza barca4ever (#20) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szabolcsi vagy?

(#23) barca4ever válasza f(x)=exp(x) (#22) üzenetére


barca4ever
tag

Nem Békéscsabai :)) Gondolom Te odavalósi vagy :)

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#24) f(x)=exp(x) válasza barca4ever (#23) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:K

(#25) barca4ever válasza f(x)=exp(x) (#24) üzenetére


barca4ever
tag

ááá a jó emberek vidékiek :R :R :C :C

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#26) Klaus Duran válasza barca4ever (#25) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

De a legjobbak a Jaminaiak. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#27) barca4ever válasza Klaus Duran (#26) üzenetére


barca4ever
tag

Ohóóóó akkor szomszéd vagy !!! :C :C jamina rules !! :DD :DD

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#28) looser válasza Klaus Duran (#26) üzenetére


looser
addikt

Meg a Jamaikaiak! Micsoda bobcsapatuk van, el sem hiszed... :D

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#29) Klaus Duran válasza looser (#28) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Addig oké hogy nyelvtanilag hibásan írtam, de Jamaica? :F

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#30) looser válasza Klaus Duran (#29) üzenetére


looser
addikt

Egyáltalán nem bántásból írtam, ne haragudj, ez a tudatlanságom. Rákerestem a település nevére, mielőtt írtam, de hangzásra pont illett ide, csak vicc volt :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#31) barca4ever válasza looser (#30) üzenetére


barca4ever
tag

pfff ez hatalmas volt :DD :DD :DD

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#32) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Ez igen:

(#33) barca4ever válasza f(x)=exp(x) (#32) üzenetére


barca4ever
tag

Még jó hogy nagyobb baja nem történt :DD :DD :DD

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#34) barca4ever válasza f(x)=exp(x) (#32) üzenetére


barca4ever
tag

de azért ezt sem lehetett egyszerű összehozni : :DD

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#35) barca4ever


barca4ever
tag

katt rá! :)) :DD :C

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#36) Klaus Duran válasza barca4ever (#35) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mi a véleményed a Jaminai körforgalomról?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#37) Depression válasza Klaus Duran (#36) üzenetére


Depression
veterán

Sosem láttam ott sem balesetet, sem tórlódást.
igaz, nem is jártam arra

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#38) Klaus Duran válasza Depression (#37) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

3 kollégám járt arra, mind3 szerint hülyén sikerült. Szerintem is. :O

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#39) Depression válasza Klaus Duran (#38) üzenetére


Depression
veterán

Miskolc felől Sajószentpéter előtt van egy körforgalom, aminek 2!!! be- ill. kijárata van.

Rendszeresen borulnak itt a kamionok.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#40) barca4ever válasza Klaus Duran (#38) üzenetére


barca4ever
tag

Őszintén?! :F Szerintem elég bénára sikeredett nem egyszer volt hogy menet közben kék lámpával szirénázva azt figyeltük meg próbáltuk kitalálni hogy most merre is kell menni egyáltalán nem egyértelmű ! :(( :(
a másik fele hogy amióta berakták azokat a fényvisszaverő "kúpokat" vagy nem tudom minek nevezzem na az tette be az autósoknál a kulcsot !
ami az érdekessége hogy állítólag nem is csabán tervezték hanem szegeden SŐT! nem is kimondott szakember! na erre már nem tudtam gombot varrni :Y :Y :Y

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#41) barca4ever válasza Depression (#39) üzenetére


barca4ever
tag

most vagy én vagyok a hülye vagy a tudatlan !? vagy csak én nem látok ebben a körforgalomban logikát vagy egyáltalán az értelmét hogy minek kellett oda ?? :F :F

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#42) barca4ever


barca4ever
tag

Egy kis mosoly fakasztó :))

Eközben Szolnokon :U

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#43) Depression válasza barca4ever (#41) üzenetére


Depression
veterán

Biztos jó nagy támogatást vett fel rá valaki :)

Barca4ever: először nem értettem, de belenagyítva már tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#44) barca4ever válasza Depression (#43) üzenetére


barca4ever
tag

Bocsi :U mondjuk annyi eszem lehetett volna hogy kivágom és kinagyítom a lényeget :B :K
de jópofa srácok voltak :DD

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#45) Klaus Duran válasza barca4ever (#40) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

:C :W
Sose irigyeltem a mentős sofőröket. De a felújítás alatt se volt kijutniuk Jaminába. :(

Az aluljárónak örülök, de a híd + körforgalom kombó nem nyerte el a tetszésem.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#46) barca4ever válasza Klaus Duran (#45) üzenetére


barca4ever
tag

az egyszer biztos ! :((( mert persze egyszerre turtak fel mindent :W
az aluljáró nagyon jó ! az tényleg jó ötlet volt de az a felüljáró és a körforgalom ..........no comment :W
de a repülőhídat sem adták át határidőre ......... :( :(

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#47) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog


Ennyi. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#48) barca4ever válasza Klaus Duran (#47) üzenetére


barca4ever
tag

És ennyi :C :DD :DD

Hatalmas! :C könnyezek a röhögéstől :DDD :DD :DD :))

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#49) barca4ever


barca4ever
tag

Szeretnék Mindenkinek Kellemes Karácsonyi ünnepeket és Sikerekben Gazdag Boldog Újévet Kívánni ! ;)
Találkozunk 2016.-ban is :C

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#50) barca4ever


barca4ever
tag

Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok! :C

[ Szerkesztve ]

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#51) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#52) barca4ever válasza Klaus Duran (#51) üzenetére


barca4ever
tag

:DD :DD :DD :DD :DD
ez nagyon Komoly ! Nem tudom honnan szerzed de komoly :D

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#53) barca4ever


barca4ever
tag

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD azért 75-ben ott volt a szeren :P

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#54) barca4ever válasza Klaus Duran (#51) üzenetére


barca4ever
tag

azért 75-ben ott volt a szeren :D :)) :))

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#55) Klaus Duran válasza barca4ever (#54) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

15 éves volt APÁM ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#56) barca4ever válasza Klaus Duran (#55) üzenetére


barca4ever
tag

akkor Ő még fiatalon színvonalas focit nézhetett :DD :K Mázlista :P

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#57) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Jaminai zene [link] Azok a régi szép idők, mikor még ilyeneket hallgattunk általánosban és nem a nézését meg a járását. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#58) barca4ever válasza Klaus Duran (#57) üzenetére


barca4ever
tag

ezek még zenék voltak :DD Most meg ezek az "énekesek" a trágyalapátoláshoz nem értenek nem hogy a zenéléshez szánalom :C

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#59) barca4ever


barca4ever
tag

Újra aktív a topic! :C
Nagy visszatérést újjászületést a következő kérdéssel nyitnám! :U
Szerintetek melyik lap a jobb (AM3+) ?
Asus Sabertoot 990FX vagy Asus crosshair formula V-Z ? :F

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Kávé szünet!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.