Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) scyllarus


scyllarus
veterán

"a Nokia 6303i sokkal jobban felszerelt, ráadásul fémből készült burkolata jó minőséget és tartósságot kölcsönöz neki. "

Muhaha... A cégnél lévőkből fél év alatt vagy 10 ilyen járt a szervízben. Van amelyik 2 fődarab-csere után is vacakol. Lassú, fagy, nem lehet felvenni a hívást. Áldom az eszem, hogy inkábbb LG-t kértem, amikor ilyennel kínáltak meg.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2) chabusch


chabusch
tag

Nekem az e51-gyel vannak tapasztalataim. 1 év, kímélő zsebben hordás mellett a "strapabíró" a Nokia fémburkolata többet amortizálódott (festékkopás, horpadás, a gumigombokról nem is beszélve, de az most nem számít), mint a Sony Ericsson W800 2,5 év alatt. Vagy előtte az ugyancsak műanyag Nokia 6020, amit anyám 6 éve használ, és évekig még csak egy karc sem volt rajta, pedig ő simán bevágja a kulcs mellé a táskába.

(#3) superecneB válasza chabusch (#2) üzenetére


superecneB
őstag

Érdekes, nekem semmi baja az E51nek jóval több mint egy éve... Szerintem nem szabad általánosítani. Mindenkinek a környezetemben pl kikopott a 6230i középső gombja kékre. Nekem 4 év alatt nem sikerült kikoptatnom, pedig nem nagyon vigyázom a telefonjaimra, most pedig bátyámnál van 1 éve már és neki sem sikerült még kikoptatni.

[ Szerkesztve ]

(#4) Rusi válasza scyllarus (#1) üzenetére


Rusi
senior tag

Remélem sejted, hogy a fődarab-cserének és a fémháznak nem sok köze van egymáshoz. A fém maga egyértelműen tartósabb és minőségibb (itt a fórumon is egyesek tűzzel-vassal harcolnak a fémburkolat mellett), mint a műanyag (persze abból is lehet jót készíteni).

Mobilaréna (2010-2017)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.