Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Furcsa lenne, ha nem így menne...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#2) nyikszi válasza MaCS_70 (#1) üzenetére


nyikszi
őstag

Sajnos :( És itt kis hazánkban is ez megy, csak nem kapnak bírságot :(

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#3) Busterftw


Busterftw
veterán

Kerdes miert akarna a tobbi kiado olcsobban adni?

(#4) Necroman_Mk2 válasza Busterftw (#3) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Nem a kiskereskedőkre és a többi viszonteladóra gondoltál?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#5) MaCS_70 válasza Busterftw (#3) üzenetére


MaCS_70
félisten

Hogy többet adjanak el. Mozgóköltségek ugye gyakorlatilag nincsenek.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6) Tigerclaw válasza nyikszi (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Van par kirakat per, ahol odadobnak par kishalat, meg olyan vallalkozot aki nem tartozik korejuk, de amugy ipari szinten tamogatjak a kartellezest, ha nekik is jut a penzbol.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az a tragikomikus, hogy az Amazonon a legtobb e-book mar dragabb mint a hagyomanyos verzioja. Mondjuk az USA-ban ma mar nagyon ritka hogy komoly kovetkezmenye legyen a piaci verseny megsertesenek, ha ilyen balnakrol van szo. Ha minden kotel szakad, apropenzbol kifizetik a birsagot, a toredeket annak amit addig nyertek a kartellezesen.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) nyikszi válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


nyikszi
őstag

Vajon ez miért van így? Én még támogatnám is, venném digitálisan a könyveket, mert már 3000+ kötetnél járunk. De ilyen árak mellett....

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#9) MaCS_70 válasza nyikszi (#8) üzenetére


MaCS_70
félisten

Teljesen átértékelődik a könyvek értékközvetítő szerepe.

Én szentként tisztelem a könyveket, de már szinte haragszom, ha ajándékba papíros könyvet kapok. (Kivéve a kivitelükben is értékes példányokat.)

Bő fél évszázad könyvtermésével nem tudok mit kezdeni. Semmit nem vagyok hajlandó kidobni, ami írott szót tartalmaz. Pedig a könyveim többsége digitálisan sem szenvedne erkölcsi veszteséget, magyarul a papír meddő érték. Ugyanakkor építkezést tervezgetünk -- és csak a könyvtáram elhelyezése dobozban tartás esetén tízmillió forintos felárat jelentene, amit nem engedhetünk meg magunknak...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10) nyikszi válasza MaCS_70 (#9) üzenetére


nyikszi
őstag

Én 5 milláért okosban megoldom :D

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.