Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Nesze neked kis káva... Meglátszik hogy nem lg, meg samsung. :D
A ruhának lenne még értelme is.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A csőmobil értéktelen.
A szenzoros póló szuper!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) nyisziati


nyisziati
veterán

Csak neki ne koccolják valaminek... Drága lenne.

(#4) Polarstar válasza nyisziati (#3) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Rá is mutattál, miért is zsákutca a karkötős telefon! :DDD :DDD :DDD
Egy-két diszkrét kocc a Demszky vibrátornak és helyre is lesz téve a kijelző meg a kaszni! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

vér ciki...

Abe due dembella

(#6) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Demózták a Motorola OneCumpute Mod-ot is. ;) Engem az jobban izgat.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) Graphics válasza kovaszoskeny (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az útkereses sosem verciki. Aztán látod egy filmben ott még úú de menő.... :U

Ami par éve film, az ma valóság.. verciki... Jah.. :U

1bites mondatokat meg mellőzd, vagy fejtsd ki, vagy ne böfögj..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) doooo válasza ghiottone (#6) üzenetére


doooo
veterán

*OneCompute ;)

Elég érdekes dolognak tűnik egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#9) 7Heads Drago válasza ghiottone (#6) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez elégé kamunak tűnik.
Vezeték nélküli usb 3.0 sztem esélytelen. Illetve a vezeték mentes képátvitel is. Főleg a mai felbontások és bitráták mellett nagy tv-re.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Atya Úr Isten! :O

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#11) ghiottone válasza 7Heads Drago (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem én találtam ki:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#12) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

A daystAR 40 fokos látószöge biztosan annyi? Mert az nagyon karcsú lenne. Ezzel a látószöggel bukó lesz.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#13) joey04


joey04
titán

[link]

Minden évben elsütik?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Suker10 válasza Graphics (#7) üzenetére


Suker10
aktív tag

Azért veszel meg valamit, mert menő? :F
Azt hittem, hogy van valami haszna is. :D

Müzli 38% gyümölccsel: "Száraz, hűvös helyen tárolandó. Az elemzés értékeit a természetes termékek biológiai variáció. Hiszen ebben a gabonafélék természetes termék tartalmazhat nukleáris alkatrészek, részek és kő shell alkatrészek is." De legalább természetes.

(#15) joey04 válasza Suker10 (#14) üzenetére


joey04
titán

Tiszta sci-fi :C

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Blizzardking válasza Suker10 (#14) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nézz utána "kovaszoskeny" fanatikus tag hozzászólásainak. Gyakorlatilag 100% háromszavas fikázás, melyre tökéletesen rímel a bekötött szemű avatar. Az összes hír első három hozzászólásában. Még a saját telójának dicsőítése is fikaköpenybe van burkolva. Rohadtul idegesítő, komolyan. Meg még páran háromszavas magasröptű turhagenerátorok. :F
Amit a Lenovo saját branddel és a Motóval csinál, az egy figyelemre méltó másképp gondolkodás, egyedi ötletek sokasága. Igen, ez nem a kitaposott kopipészt út. Igen, régóta kisérleteznek a hajlított kijelzővel. És? Da Vinci repülő szerkezete 530 évet csúszott, akkor azt is herótozzuk szét. Aki valaha valamit is akart létrehozni, nemcsak beleülni a készbe, azt halálba idegesítik a kaján f@szvakaró ellendrukkerek. Akik manapság reneszánszukat élik ebben a középkorban morálisan megrekedt pszeudo-ázsiai országban.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#17) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Szenzoros ruha:
Mennyire bírja a mosást?
Nem tudom, hogy aki napi rendszerességgel fut hány futó pólója van, és ezáltal mennyivel dobja meg a költségeket, hogy a szenzorokat is többször kell megvenni.

A teló/karpánt meg eléggé bumfordi még. Esetleg majd ha tényleg eljutunk idáig.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#18) zeon.hu válasza Blizzardking (#16) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

+1

#?*@&!

(#19) Graphics válasza Suker10 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Volt egy hangyafasznyi irónia abban , amit írtam. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) Boby8709 válasza Blizzardking (#16) üzenetére


Boby8709
csendes tag

"Akik manapság reneszánszukat élik ebben a középkorban morálisan megrekedt pszeudo-ázsiai országban."

Minden mással egyetértek amit írtál, ám ez az utolsó mondat egy kicsit sántít szerintem. Herótom van attól amikor a kritika annyiban merül ki, bármilyen témában, hogy "mert Magyararországon", meg "mert a magyarok". Itt még a nap is máshogy süt és minden szar meg minden ótvarabb mint más országokban.
Voltam már jó pár európai országban de én rózsa illatú kutyaszart még egyikben sem találtam.
Egyébként amiről előtte nagyon jókat írtál, nem nemzetiségi kérdés, hanem társadalmi és már egy ideje globális társadalomban élő fajként tekint az ember saját magára.
Mindenhol vannak trollok.

[ Szerkesztve ]

(#21) bepken


bepken
veterán

Kérem, jelentkezzen az, aki a csuklóján akarja hordani a telefonját!

...hahhhóóó....senki??... érthetetlen....

egyébként vigaszként mondom, hogy csak maga a koncepció bullshit...reklámfogásnak nem rossz.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#22) Graphics válasza bepken (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudjuk merre fog tartani az igény, pár éve, amikor még csak nyomógombos telefonok voltak ,senki sem akarta a kijelzőjét nyomkodni...

Erre ma mi van manapság?

Mindig lesz egy új irány, ami rengeteg embernek nem tetszik, és pont ugyanennyi lát benne fantáziát.

Igen, ez egy marketing, viszont képesek voltak létrehozni, tehát a technológia fejlődik. Akármilyen irányba

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Hadrian


Hadrian
tag

A karkötős telefonnak a súlyára kíváncsi lennék. Másrészt meg mi a jó benne, ha beizzad alá az ember keze és baromi kényelmetlen, főleg ha pulóvert vagy kabátot kell hordani mert hidegebb van.

A póló jó ötlet, de leginkább félprofiktól felfelé van értelme. Persze nagy kereslet lenne rá, elnévze a sok futás néven bohóckodó ember felszereléseit.

(#24) cezarlacrone válasza L3zl13 (#17) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

A link halott.

(#25) -=RelakS=- válasza cezarlacrone (#24) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nem halott az, csak a http után nem ártana egy kettőspont valahogy így

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#26) Somatom


Somatom
veterán

Tetszik ez a Xiaole, csak azt nem értem, hogy hogyan tud segíteni. Elrebegem neki a problémámat. Mély intelligenciájával megállapítja, hogy a hiba oka az, hogy a Lenovo elqrta a telóm ROM -ját. Na, ha ezután gyorsban lefejleszti a hibajavítást, és rögtön elküldi OTA -n, akkor le a kalappal a rendszer előtt. Minden egyéb esetben viszont kaki lesz abban a kalapban, mert pont ugyanott tartok, mint a probléma vázolása előtt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) Béééla válasza bepken (#21) üzenetére


Béééla
őstag

Én jelentkezem!
Mert gyakorlatilag heti egyszer ha telefonálok. (akkorra mondjuk kéne egy headset mert az "oké májkül" nem menő a tömegközlekedésen)

Bélabá

(#28) Somatom válasza Béééla (#27) üzenetére


Somatom
veterán

Erre van jobb megoldás. Teló a zsebben, Huawei Talkband a karon. Számomra egy megváltás volt az a kütyü, mert nagyon sokat vezetek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) Béééla válasza Somatom (#28) üzenetére


Béééla
őstag

De az megint egy kliens csak, két eszközt etetni-felügyelni egy helyett. Igényem volna ilyenre, a gyakorlatban hulladék eszközök vannak nulla akkuval, még nullább szoftverrel, nem is vettem. Utoljára ilyen óra-telefont talán 8 éve láttam valakin mert akkor újdonság volt és az illető reménykedett hogy lehet vele puskázni.

Bélabá

(#30) TTTotya válasza -=RelakS=- (#25) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nokia terhességi teszt... :DDD

(#31) Somatom válasza Béééla (#29) üzenetére


Somatom
veterán

Na, nálam sem az "okos" funkciói számítanak, hanem az, hogy mindíg kéznél van a headset. A töltés nem probléma, mivel szinte állandóan kéznyújtásnyira ülök a töltőcsatlakozótól. Kétnaponta kb. 1 óra töltés nem probléma.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#32) Suker10 válasza Graphics (#19) üzenetére


Suker10
aktív tag

Gondoltam. :D

Müzli 38% gyümölccsel: "Száraz, hűvös helyen tárolandó. Az elemzés értékeit a természetes termékek biológiai variáció. Hiszen ebben a gabonafélék természetes termék tartalmazhat nukleáris alkatrészek, részek és kő shell alkatrészek is." De legalább természetes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.