Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cintula187


cintula187
addikt

Szépen néz ki az a zsanér, de az ára szvsz túlontúl magas.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2) pzstm


pzstm
titán

typo:
Bloetooth

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3) Luck Dragon

Nagyon szép , de a 13,3"-os 3200x1800 pixeles az durva. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A Lenovónál úgy látszik megint sportot űznek a "hogyan b@sszuk el a billentyűzetet" témából :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5) Polllen


Polllen
nagyúr

Durva gép, durva árral. Persze ettől még elfogadnám. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) Duree


Duree
veterán

Mindenben hibátlan,jól is néz ki,de azért lehetne olcsóbb is.Durván túlárazták.

duree54

(#7) rudi válasza kraftxld (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát, lehet annak a "szakértőnek" a keze munkáját látjuk, akit inkább elkergettek a ThinkPad csapatból, miután megcsinálta a 2014-es X1 Carbon "nagyszerű" billentyűzetét és a 40-es sorozat "még nagyszerűbb" érintőgombos pöcökegerét, amiket azóta szépen kukáztak is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) MadOnion válasza cintula187 (#1) üzenetére


MadOnion
csendes tag

Tetszetős, bár a Yoga 2 Pro -mat (i7, 8GB, 256GB SSD) nem fogom lecserélni erre. A billentyűzet és a teljesítmény nem lett az igazi számomra. A zsanér pedig biztos nagyon innovatív és jópofa, de kicsit piacosnak érzem. Szeretem a visszafogott, kevésbé hivalkodó megoldásokat.

Egy gondolat az árhoz: Ez nem a belépő szint, nem csodálkozom rajta, csak meg kell lesni a konkurencia árazását hasonló küllemmel, minőséggel, és paraméterekkel rendelkező gépeknél.

[ Szerkesztve ]

Nem minden arany ami fém is.

(#9) cintula187 válasza MadOnion (#8) üzenetére


cintula187
addikt

Megértem. A tiednek meg ennek is bármilyen ponton fixen beáll a kivánt szögben? NEm lötyög? agy majd tutira idővel?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10) MadOnion válasza cintula187 (#9) üzenetére


MadOnion
csendes tag

Nem lötyög egyáltalán, semmilyen holtjátékot nem tapasztaltam.

Nem minden arany ami fém is.

(#11) MadOnion válasza cintula187 (#9) üzenetére


MadOnion
csendes tag

Szerkesztési időn túl.. Mondjuk annyiban mindenképp van létjogosultsága az új zsanérnak, hogy a korábbi megoldás esetén többen panaszkodtak, hogy a zsanér mellett elkezdett repedni a kijelző :Y
Ez mondjuk annak is betudható, hogy a sarkánál fogva nyitották ki tudja milyen lendülettel. Ez pedig a visszajelzések alapján nem garanciális probléma. Ilyenkor joggal teszi fel az ember a kérdést, hogy akkor ennyi pénzért erre miért nem tudtak figyelni a tervezés során.
Kialakításából adódóan ennél ilyen probléma nem hiszem hogy előfordul, ezért jár a piros, hogy ezt is sikerült megoldani.

[ Szerkesztve ]

Nem minden arany ami fém is.

(#12) alevan


alevan
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy a Windows 10 esetén átvált-e tablet módra ha sátor vagy tablet módban használjuk?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#13) Lacok


Lacok
őstag

Jó kis masina de ebből sem lesz tucat termék.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szép, kivéve a gép belső borítása ami egy gumis lábtörlőre hajaz.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) Juliuska válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


Juliuska
senior tag

és ez a nagyon szép kijelző fényes GG üveggel párosítva még lenyűgözőbb "élményt" adhat :D :N

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#16) nap


nap
addikt

Magasra tette a macbook a lécet... és most próbálják verni...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#17) Crytek


Crytek
veterán

Számomra érthetetlen ,hogy az intel fillérekért dobálja a By Trailes tableteket/ gépeket (gondolom a Cherry Trailer is hasonlóan olcsó lesz) ezt a Core M-et meg a többszöröséért szórja holott szerintem annyival nem jobb/gyorsabb.

Mindegy , legalább tudom nyugtázni, hogy Core M-es tabletem sem lesz soha büdös életbe!

Next PC Upgrade: 2022

(#18) lajthabalazs


lajthabalazs
senior tag

Nagyon szép és ötletes zsanér, egy irodaában jól is működik, de otthoni környezetben, ahol hajszálak vannak meg állatszőr, morzsák, takarók, hamar bedarál ezt-azt. Ölben nyitva epillálás - durvább dologra nem is merek gondolni - lehet a vége.

[ Szerkesztve ]

(#19) Peter13


Peter13
senior tag

+1 a billenytűzetet kifogásolóknak. Egyszerűen nem értem hogy egy ennyire egyszerű dolgot hogy lehet ennyire elcs*szni :(
Amit szintén nem értke, hogy minek ebbe ekkora felbontás. OK, marketing, de most tényleg: egy sima "gagyi" fullHD IPS biztos jóval olcsóbb, és bőven megetnné (nekem a 15,6-os notbeookon is soknak tűnik néha, de kevésnek még biztos hogy nem éreztem)
A tapipad tök jó hogy össze lett nyomva (ráadásul clickpad, amit külön utálok, a mostanin is, de mondjuk ez ízlés dolga, biztos van aki ezt szereti), pedig van hely. :(
A zsanér meg lötyög...egy olyan gépen amit éppen a hajtogathatóságával akarnak eladni?

Szerintem ezek nem apróságok, hanem a mindennapio használatot komolyan befolyásoló tényezők...és (különösen ennyiért) ez már nem fér bele, főleg ha be akarják fenyíteni a konkurenciát...

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#20) zdanee


zdanee
őstag

Basszus ez a billentyűzet... Ez valami nemzeti sport arrafelé? Érmeket kapnak érte? Lehetne mindjárt megtoldani egy Dvorak kiosztással... Az pedig félelemmel tölt el, hogy a PenTile kihalás helyett megjelent egy notebook kijelzőjében. Ilyenkor én fejben 4-el osztom a felbontást és elkönyvelem élsimítási trükknek a dolgot, szóval ez egy 1600x900. Ami amúgy nem rossz, de egy hagyományos RGB FullHD kijelző csak jobb lenne.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#21) berVi


berVi
senior tag

Na alljunk meg, nem ugy volt, hogy ebben nincs venti?

(#22) doooo


doooo
veterán

Na igen.. itt egy hatalmas plusz pont a prohardver csapatának.. itt a példa, hogy egy plecsnit, az ártól (amely itt elég borsos) függetlenül is lehet adni egy termékre! :K

(#23) Borosz


Borosz
senior tag

Elképzelem, ahogy a szöszöket meg a koszokat a tulajdonos rendszeresen tépkedi kifele a csoda-zsanérból, mert hogy úgy gondolom lesz ott ilyen cucc rendesen. :C

(#24) Alchemist


Alchemist
addikt

Netbook utódnak drága (netbookénál elbarmoltabb klaviatúrával), komoly munkára kevés, de nyilván nagyon trendin lehet rajta fészbukozni... ;]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#25) martonx


martonx
veterán

Miért kell 13,3 colra 3200-as felbontás? Szvsz még egy fullhd is lehet hogy sok lenne oda.
Már megint a marketinges farok csóválja a kutyát.
A Pro nélküli sima verzió, normális (értsd maximum full hd) képernyővel, normális árral, akár még piacképesebb is lehet, mint ez.

Én kérek elnézést!

(#26) DarkByte válasza MadOnion (#8) üzenetére


DarkByte
addikt

Én Black Friday akció keretében vettem egy nem Pro Yoga2-t, ugyanilyen hardver paraméterekkel. Ezzel is teljesen ki vagyok békülve teljesítmény szempontjából :)

martonx: ezt én is így gondolom. 13"-on 1366x768 után a Full HD eszméletlen részletes, ugyanakkor a Windows skálázódását kikapcsolva szemerőszakoló (a Windows skálázását sajnos nem szeretem).

[ Szerkesztve ]

(#27) Crytek válasza martonx (#25) üzenetére


Crytek
veterán

Már lassan a telefonoknál is a 4k lesz a menö 5.x colon akkor ide meg már kevés is lassan :C

Next PC Upgrade: 2022

(#28) MadOnion válasza DarkByte (#26) üzenetére


MadOnion
csendes tag

A cikkben is szereplő Core M procival vetted? Tudmásom szerint ez a kettes szériában még nem volt elérhető. Egyébként nincs semmi bajom ezzel sem, viszont a tesztek alapján huzamosabb terhelés során nem tud egyenletes teljesítményt nyújtani. Nem tudom hogy a valóságban mit mutat, de személy szerint használom GoPro-val felvett anyagok szerkesztésére, és csak vélelmezem, hogy nem adná azt a teljesítményt, mint a jelenlegi mobil i7.

Szerk: Egyébként döbbenentes a felbontás. Eleinte mikor csak szemezgettem vele, én is túl soknak és feleslegesnek gondoltam, aztám megnéztem rajta pár 4K videót, és egyből megláttam benne a fantáziát.
Elvileg Win 10 már jobban ki lesz hegyezve a HiDPI kínálta lehetőségekre, kíváncsian várom.

[ Szerkesztve ]

Nem minden arany ami fém is.

(#29) Borosz válasza Crytek (#27) üzenetére


Borosz
senior tag

Lassan azt sem lehet már mondani, hogy "tűéles" a kép, mert a hegyénél is kisebb lesz az a nyomorult pixel. (Bazze! Tenném még hozzá, na de uraim, kérem! :D)

(#30) DarkByte válasza MadOnion (#28) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem. Az enyémben Core i7 van 256GB SSD-val és 8GB RAM-al, ahogy abban a hsz-ben is amire reagáltam. Yoga 2-m van, nem Yoga 3 Pro-m.

[ Szerkesztve ]

(#31) Jeanne d'Arc

Nem rossz gép, sőt! De az ara... :Y

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#32) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Nagyon szép, de nem kéne. Tavaly nyár elején vettem a Yoga 2 13-at, és tökéletesen elégedett vagyok vele, holott "csak" i5, 8GB ram, FHD és Hibrid HDD, de pont emiatt vettem ezt, és nem a 30k-val drágább Pro-t, amin az a 3200-as felbontás már fájna, ráadásul az only SSD nekem nem pálya :(

Zseniálisan jó az érintőkijelző, bejön a billentyűzete, és poén, hogy 360 fokban fordítható, ráadásul az akkuja is kiváló, 3-4 órát simán elketyeg.

Ez a 420k kicsit arculcsapó, főleg emellett a billentyűzet mellett :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#33) MadOnion válasza DarkByte (#30) üzenetére


MadOnion
csendes tag

Ja, értem! Akkor gondolom te sem fogsz cserélni mostanság :)

Nem minden arany ami fém is.

(#34) bigrock


bigrock
addikt

Nekem egyedül a LAN csatlakozó hiányzik ezekről az üzleti felhasználásra szánt készülékekből. (nomeg a félárn :) )

(#35) LordX válasza MadOnion (#28) üzenetére


LordX
veterán

A Core M nem is az i7-es Haswelleket akarja leváltani, arra ott vannak az új i7-esek..

(#36) szabonagyur válasza bigrock (#34) üzenetére


szabonagyur
félisten

Van Wifi... ahogy az ODD is kikopik lassan...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#37) MadOnion válasza LordX (#35) üzenetére


MadOnion
csendes tag

Azt fogom, de ha jól látom, a Yogák már nem fognak új i7 procikat kapni a jövőben. A Core M az új irány ezeknél a típusoknál. Javíts ki ha tévedek :)

Nem minden arany ami fém is.

(#38) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hehe, ezek szerint a Lenovo nem csak a Thinkpad szériát verte agyon a full logikátlan bill. kiosztással..

Ez a gép abszolút konzumer kategória, full forrasztott RAM-ok, atyaég... Az a darálós zsanér szerintem jó, az, hogy kinek a mijét darálja be – hát használja mindenki körültekintően ;]

A kijelző felbontása is üdvözlendő, lehet hogy túlzás ekkora méretben, de végre kezdik elfelejteni azt a nonszensz 1366x768-at meg barátait. Kb 15 éve is már ehhez közelítő felbontáson néztük még a CRT monitort, valahogy ideje volt már a továbblépésnek.

A gép többi része részemről kuka, csak azért mert hajlítható ilyen szögben a kijelző ez a rakás műanyag ilyen gyenge processzorral nem ér ennyit. Ennek a teljesítménynek is van ugyan létjogosultsága, csak nem ebben az árkategóriában.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#39) Feri1977


Feri1977
senior tag

Semmi értelme nem volt ezt kihozni, ugyanaz mint a yoga 2, csak újabb vga meg proci meg nagyobb felbontás (totál elesleges ekkora), csicsa kit érdekel című zsanér stb. , a yoga 2 pro-t is még csak most kezdik venni az emberek, már aki veszi, minek a yoga 3 pro...pff

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#40) Geller72


Geller72
veterán

Szerintem nem lett ez annyira jó, cserébe nevetségesen drága. Elkezdhetnék gyártani végre a 12-13.3-14"-os tableteket 100 k környékéről indulva.

(#41) Prof


Prof
addikt

Ennyiert akkor inkabb Cindy Crawford kis idore :B Vagy egy auto.

(#42) smkb válasza Feri1977 (#39) üzenetére


smkb
őstag

Jogos! Valóban teljesen értelmetlen egy gyártónak kiadni egy új modellt, ami kb ugynazt a teljesítményt nyújtja egy újabb kb dupla akkora üzemidőt nyújtó belsővel, 20% al kisebb tömeg mellett, mint az előd... tényleg érthetetlen... nem is értem a többi notebook gyártó is miért ad ki évről évre új modelleket, csak mert kívül belül megváltoznak...

"yoga 2 pro-t is még csak most kezdik venni az emberek,"

A yoga 2 pro több, 1 éves kifutó modell, fura lenne, ha az emberek most kezdenék el venni ...

(#43) total90


total90
veterán

Nekem 2 Pro volt, előtte meg Asus Zenbook és ha a jövőben kellene venni, akkor nem az új Yogát venném ezen kategóriában...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#44) Feri1977 válasza total90 (#43) üzenetére


Feri1977
senior tag

Egyetértek!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#45) wolfman válasza smkb (#42) üzenetére


wolfman
veterán

Fogyasztó társadalom = termelés = profit
A lényege, hogy minden egyes új modell valamivel többet tudjon mint az előző modell, de sose legyen tökéletes, mert így fenntartható a folyamatos gyártás/bevétel.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#46) pusszycat válasza wolfman (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Olyan nincs,h tökéletes, a fejlődés sosem fog leállni max. más irányba terelődik ha már nem tudnak többet kihozni egy adott technológián belül. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#47) total90 válasza Prof (#41) üzenetére


total90
veterán

Cindy E-Mail....
Cindy papirra ir szoveget ceruzaval...
Cindy rohan kezbesiteni...
Cindy vesz neked egy Yoga 3 Prot ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#48) pusszycat válasza Prof (#41) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Cindy lassan az 50-et tapossa mit eszel rajta nem tudom. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#49) <MZ/X> válasza total90 (#43) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Mit vennél helyette? (Pont a Zenbookot meg Yoga-t nézegetem, jelenleg Yoga 3 11 van tervben). Én nem láttam más gyártótól hasonló 360 fokos gépet (most jön a HP Spectre).

Original's never fit - Socket 370

(#50) nap válasza pusszycat (#48) üzenetére


nap
addikt

Majd, ha te is 50 leszel megtudod. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.