Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Segal


Segal
veterán

Sok sikert :))
Nekünk vendéglátósoknak mintha az atomot dobták volna le...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2) Sgr_A


Sgr_A
addikt

Kitartás
sajna mi is csak félgőzzel melózunk egy csomó megrendelést csúsztatnak, az elkészült berendezéseket is csak tároljuk
attól félek majd ha elindul újra a szekér akkor kell majd mindenkinek minden azonnal, de hogy ki fogja megcsinálni az jó kérdés mert már volt egy 20% leépítés

(#3) Segal válasza Sgr_A (#2) üzenetére


Segal
veterán

Én ettől nem tartok hogy csettintésre beindul a gazdaság újra. Erősen lufi állapot volt a vírus előtt, mindenki ész nélkül vett mindent, de ha elkezd majd szorulni az embereknél a gatyaszíj (márpedig fog előbb-utóbb) akkor az idénre tervezett vásárlások (legalább egy része) halasztva lesz. Szóval addig örülj amíg "csak" 20%-os a leépítés :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Mi holnap indulunk el újra (nagy gyár, autóipari beszállító), két és fél hétig leállás volt. Csak azt nem értem, hogy minek? Megoldódott bármi ebben a két hétben? Most kell elindulni a gyártássál, amikor közeledik a vírus tetőzése?
Na mindegy, bemegyek, meglátjuk hogyan tovább...

Minden szavam magánvélemény!

(#5) moleculez


moleculez
veterán

Kereskedelmi dolgozó vagyok Londonban. 3 ember munkakörét kellett felvennem egyik napról a másikra, némelyiknek a műszakját is. Ma a hetedik napom ( heti 30 óra a szerződésem...), beadandóim alig készülnek, gyerekek, család alig lát, akkor is tanulok általában. Kicsit tele faxom a vírussal... :W

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) Segal válasza moleculez (#5) üzenetére


Segal
veterán

Na az kemény ha már ott is így semmibe veszik a munkavállalót... Az hogy itthon alapból is ez van az egy dolog de hogy a "szigeten" is.
Sajna tutira ez lesz pedig hogy ha vesznek is majd fel embert akkor is sz*rér-hugyér és ha valaki beszól valami ellen akkor meg egyből mehet a 3,14csába mert lesz millió jelentkező a helyére...
Ezért is írtam hogy az 1 dolog hogy kinyit egy gyár és elkezd termelni hogy mentse a menthetőt és jobban mutasson a statisztika, de ha a kutya sem fogja venni a termékét akkor raktározhatja vagy persze adhatná olcsóbban is de úgysem azt fogja választani...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) _flamer


_flamer
aktív tag

Kitartást nektek :R

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#8) Sgr_A válasza Segal (#3) üzenetére


Sgr_A
addikt

Mi olyan multikat újítunk fel amik most is működnek
nem visszamondva vannak a melók csak halasztva

(#9) moleculez válasza Segal (#6) üzenetére


moleculez
veterán

Amúgy azért kell sokat dolgozni, mert a UK karantén szabályozás nagyon sok dolgozót karanténba kényszerít. Én is voltam itthon két hetet, feleségem csak simán meg volt fázva, és mivel asztmás az általában úgy néz ki, mint végstádiumban lévő tüdőrákos utolsó napjai. De mivan ha ez most nem az, hanem a vírus?! -> 2 hét kari. Azt100% fizették, meg amúgy is kaptunk egy 10% instant fizetés emelést, plusz a kedvezmény kártya 10 helyett 15% emelkedik.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) Tálydi


Tálydi
senior tag

Köszönjük a munkátokat :R ilyenkor lehet csemegézni retro cikkek közül ha elfogy az új tartalom, viccesnek hat egy 6-8 éves flagshipről olvasni :))

Eeeeh, what’s up, doc?

(#11) moleculez válasza Tálydi (#10) üzenetére


moleculez
veterán

A régi MTK rendszerű sírvanevetős kínai gépszörnyek tesztjei...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) #71562240


#71562240
törölt tag

Annyi előnye van a járványnak, hogy Bog talált ürügyet felvenni a Mad Max-álarcát szerepjátékhoz.

(#13) Doki42


Doki42
őstag

Mi dolgozunk végig, ott a helyszínen nem otthonról.
Távolság köztünk az nincs, nem lehetséges, maradt a maszk. :U

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#14) moleculez válasza Doki42 (#13) üzenetére


moleculez
veterán

mentős?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Köszöjük az olvasnivalót. Alapból is szeretem az oldalt, de most kimondottan jó telefonokról, és a kütyükről olvasni, fórumozni.
Tetszik a hozzáállásotok. Nem pánikoltok, de nem is veszitek lazán. Sokan sajnos valamelyik végletet tolják.

(#16) Steve1207 válasza Tálydi (#10) üzenetére


Steve1207
veterán

Én amúgy szívesen látnék olyan összehasonlítót, pl kamera teszt 1-1 flagshipnél, ha porosodik a fiókok mélyen, hogy hogyan változtak évről évre a képek pl. Jól el lehetne vele ütni az időt is, érdekes, nosztalgia hangulat, minden meglenne :)

.

(#17) Bog válasza Steve1207 (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Sajnos nem porosodnak a korábbi csúcsmodellek tonnaszám, egy Nokia 7650-et tudunk felmutatni, de azzal inkább nem kameratesztelünk... :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) Steve1207 válasza Bog (#17) üzenetére


Steve1207
veterán

Valahogy sejtettem sajnos :)
"A mit rejt a fiók" rejtvényt is elvethetjük akkor, mert már tudjuk a megoldást :DDD

.

(#19) Doki42 válasza moleculez (#14) üzenetére


Doki42
őstag

Az még régen volt..
Alumíniumipar :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#20) etsmark


etsmark
tag

Itt az ideje visszahozni a Mobilarena TV-t ? :)) :DD :B :U

(#21) axioma válasza Ricardo (#15) üzenetére


axioma
veterán

+1, es koszonet, kiemelve a forumot.

tothmaxy182: nalatok nem tudom mi van, de tobb cikk volt arrol hogy gyarak a leallas alatt fertotlenitettek (ill. a feluleteknek az ido is megoldas), mar lehet beszerezni vedofelszerelest ami korabban megoldhatatlan volt, es esetenkent a tavolsagtartast is probaljak minel jobban belevezetni az eddigi folyamatokba, sot a kozosen erintett targyakat, pl ajtokilincs kiiktatni: a nem tuzgatlo stb. celu ajtokat fixre kinyitottak, ilyesmi.
Szerencsere nalunk home office. Mas kerdes hogy en mar tulvagyok a viruson, innen mar mas a nezete a dolgoknak...

(#22) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Sajnos mi sem tudunk távolságot tartani 4 méterre mint ti.
Utcai tapasztalat, hogy igen sokan még mindig nem tanulnak ebből a helyzetből, és van aki igen paraszt módon viselkedik a neki segíteni szándékszó emberrel.

Az élet a mobil iparba szerintem nem fog a karantén után visszatérni azonnal, ha a kínai közvélemény kutatás szerint sem fognak az emberek vásárolni azon nyomban. A leendő vásárlók fele egyértelműen halaszt.
Kint ez lehet, hogy egy év felfutás.
Ez itthon minimum másfél év.

Van akiknek csak megtorpant az élete, de van akinek az egész szinte kerékbe tört.
Vegyük elő a régi mobilokat! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) janeszgol


janeszgol
félisten

Azért még mindig jó eltölteni itt egy kis időt. Kb én is annyira tartom be az előírásokat, mint ahogy leírtad/leírtátok. Szerintem ennyi kellene amúgy is, viszont ennél több ritkán.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) moleculez válasza Bog (#17) üzenetére


moleculez
veterán

Ne már, szerintem egy tesztet simán megér, hogyan használható ma egy ~20 éves flagship. A(!) telefon. Az a futurisztikus, kicsúsztatás, és szhhínesh kijelző őő, beépített kamera(!). Szerintem adjatok neki! :C

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) #95462144


#95462144
törölt tag

Nekem ez az 5. hete, hogy itthon vagyok, a munkám szerencsére változatlanul itthonról végezhető. Viszont ilyen poklot sosem éltem át, mint mostanában, azért bőven hiányzik a társasági élet. Mondjuk 5 hete BKV-n sem ültem az viszont egyáltalán nem hiányzik, főleg, hogy az utolsó emlékem, amikor a 6-os villamoson egy nő random teleköhögte az arcomat azóta fel nem szállok semmire. :DDD

(#26) Polarstar válasza #95462144 (#25) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ahogy látom, továbbra sem a villamossal és a tömegközlekedéssel van a gond, hanem a zemberekkel. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27) moleculez válasza #95462144 (#25) üzenetére


moleculez
veterán

Először azt olvastam fel nem "azóta fel nem állok semmire" :DD :C

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#28) #95462144 válasza moleculez (#27) üzenetére


#95462144
törölt tag

:DD :DDD

(#26) Polarstar

Az biztos is. :D

(#29) jmuranyi válasza axioma (#21) üzenetére


jmuranyi
tag

Jobbulást, URL is :)
Esetleg nézzél be ide is, örülnek a tapasztalatoknak.

(#30) hemaka


hemaka
nagyúr

En nem bannam, ha otthonrol is melozhatnek, de nalunk az nem megoldhato. Igy marad a muszakolas, meg az ures buszon utazas, legalabb mindig van ulohely boven. A benti nagy higienia kimerul abban, hogy van egy db kezfertotlenitos automata 6-7 focicsapatnyi emberre...
Szoval a fel hazat mar behordtam a meloba, hogy legyen mivel kezet mosni, meg fertotleniteni legalabb a cuccokat amivel dolgozom.
Kitartast mindenkinek, remelem nyar vegere azert lecseng.

(#31) #22743424


#22743424
törölt tag

Köszönjük, hogy még ilyen helyzetből is megpróbáljátok a lehető legtöbbet kihozni . Közben vigyázva egymásra. :R

(#32) elmo


elmo
aktív tag

Jó kis írás, köszönjük az összefoglalót. Kedvelem az ilyen szösszeneteket is (pl. régebben az utazási beszámolók). Ügyesek vagytok, meg kell oldani, ez van; az élet megy tovább. Hajrá, csak így tovább. A hirdetések meg majd ömleni fognak (reméljük). ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.