Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spancho


Spancho
őstag

Az egész net tele van a ps4 képeivel :)
Kicsit elkésett a hír.
Az meg hogy nem tudják átváltani a dollárt euro-ra már eléggé megszokott + meg is szokták magyarázni.
(szállítás , mindenféle adók stb...)
Amúgy meg minden szempontból szimpatikusabb mint az Xbox One (eddig).

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2) MasterMark válasza Spancho (#1) üzenetére


MasterMark
titán

Ez is meg lett már beszélve, itt nem ebből élnek az emberek.

Switch Tax

(#3) ldave


ldave
félisten

"Sajnos még mindig nem megy se Redmontban, se Tokióban (se kb. egy nagyobb cégnek sem a világon) a dollárról euróra való váltás."

Nem tudom miért nem lehet megérteni, hogy a dollár ár az adók nélkül értendő, az eurós ár pedig már tartalmaz minden egyéb költséget (vám, áfa, stb.).

A Slime draws near! Command?

(#4) danikollar


danikollar
őstag

100$/€/£-val olcsóbb lesz az XBO-nál, az nem kevés.

(#5) MasterMark válasza danikollar (#4) üzenetére


MasterMark
titán

XBOX-hoz a Kinect is ott van.

Switch Tax

(#6) gianni85 válasza MasterMark (#5) üzenetére


gianni85
veterán

Az sok embert nem érdekel. Anno PS2-t lecseréltem X-re, most a 360 volt a fő platformom, de ez változni fog. Elég durván elvakult szerintem, aki összességében azt mondja, hogy az XBO a kedvezőbb választás. Egyedül a Forza miatt sír a lelkem, de majd be lesz pótolva később.

(#7) MasterMark válasza gianni85 (#6) üzenetére


MasterMark
titán

Az lehet, csak meg van az oka, hogy miért drágább. :)

Nincs olyan hogy kedvezőbb, mindenki azt választja ami neki tetszik.

Switch Tax

(#8) gianni85 válasza MasterMark (#7) üzenetére


gianni85
veterán

trollkodást félretéve, azért majd megnézem milyen lesz a használtjáték cserebere X-en, és mi lesz a stream-es/live tv-s témából Európában elérhető. Pusztán gamer szemmel szerintem jobb a PS az eddigi információk alapján, de ugye ott vannak azok a fránya exkluzív címek :)

(#9) danikollar válasza MasterMark (#5) üzenetére


danikollar
őstag

Na de ehhez meg gondolom jár a tovább fejlesztett ps eye, ami ugyan nem egy kinect, de hasonló dolog.

(#10) MasterMark válasza danikollar (#9) üzenetére


MasterMark
titán

Nem jár. Külön 60 dollár.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#11) oriic válasza Spancho (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira azert nincs elcsuszva a hir, leven alig par oraja lett vege esemenynek. Elnezesedet kerem, este fel 7tol megallas nelkul mentek ki a hirek az elozo 3 esemenyrol, tobbszor volt, hogy az orszagban nalunk kerult ki elsonek az E3as hir, de sajnos a Sony konferenciajara elfogyott az erom.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) ldave válasza oriic (#11) üzenetére


ldave
félisten

Hagyd, valakinek az a legfontosabb, hogy panaszkodjon, bármi is van :(

A Slime draws near! Command?

(#13) danikollar válasza oriic (#11) üzenetére


danikollar
őstag

Ne foglalkozz a telhetetlenekkel! Nem látják át, mennyi energiát fektettek ezekbe a dolgokba. Nekem most is tökéletes a hír, éjjel alszom, nem olvasok.

(#14) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Úgy néz ki, nálam el is dőlt a next-gen verseny. Csak ne lenne az a fránya Ryse! :)

(#15) zenwalk válasza Lacee1986 (#14) üzenetére


zenwalk
senior tag

Nem is fog megjelenni psre?

(#16) Tibi86 válasza Lacee1986 (#14) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Tuti jönni fog más platformokra is, mivel a Yerli úr mondta, hogy csak megjelenéskor lesz Xbox exkluzív!

Egyébként nekem is jobban tetszik a Sony gépe. :K

[ Szerkesztve ]

(#17) Lacee1986 válasza Tibi86 (#16) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ez aztán a jó hír. Köszi!

(#18) gianni85


gianni85
veterán

bocs, ha volt már, de ez nálam nagyot ütött :D

(#19) UnSkilleD válasza gianni85 (#18) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

sony keményen trollkodik :D

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#20) Revolit válasza oriic (#11) üzenetére


Revolit
senior tag

Spancho biztos csak bal lábbal kelt fel :)

Szerintem sokan vagyunk hálásak (én biztosan), hogy összefoglaljátok nekünk az E3-at külön cikkekben, és amikor hazaértem Microsoft konferenciára tényleg szinte azonnal kerültek ki hírek ahogy bejelentették. Aztán éjfélkor elmentem aludni, mert másnap munka, ahogyan gondolom nektek is, mégis egész éjjel írtátok a híreket, és reggelre már itt vannak halomban, szóval

:R KÖSZÖNJÜK :R

(#21) Lei559 válasza gianni85 (#18) üzenetére


Lei559
tag

:D Én könnyeztem ezután a video után. De egyébként jogos.. alázzák csak a fafej MS-t.

(#22) Renok


Renok
senior tag

Egyenlőre amúgy nagyon úgy néz ki a dolog, hogy a PS4 lesz az a konzol, amire a legtöbb hardcore játékos vár: nemcsak a kínálat bőséges, de az árazás is megfelelő. És a Sony hozzáállása a dolgokhoz egyre szimpatikusabb.

Itt ugyanúgy tudjuk cserélgetni a játékokat kollégákkal/spanokkal, nem kötelező online lenni, nincs kötelező (amúgy halál felesleges) kamera, stb.stb.

Ami szolgáltatásban (szintén 1 játékkonzol esetében totál feleslegesen) esetleg több is az xbox one, az nálunk amúgy sem elérhető.

Elég egyértelmű a döntés.

[ Szerkesztve ]

(#23) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Állítólag az Xbox One gyártási költsége jóval alacsonyabb, mint a PS4-é, tehát az MS egy húzással a PS4 alá lőheti az árát a konzoljának.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#24) gianni85 válasza Renok (#22) üzenetére


gianni85
veterán

egyetértek, bár én úgy mondanám, hogy USA-n kívül eső területeken nagy valószínűséggel a játékosok többségének a PS4 lesz a fő platformja.

(#23) =WiNTeR=
szerintem 400 dollárnál lejjebb ők se mennének, és a HC réteg többsége egyező árnál is a PS4et venné, kamera ide,vagy oda. Természetesen szigorúan szvsz

[ Szerkesztve ]

(#25) Dr.F.E.R.I. válasza =WiNTeR= (#23) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Eléggé hasonló a két gép, nem tartom valószínűnek, hogy "jóval" olcsóbb lenne egyik a másiknál. A PS4 árát elnézve van olyan érzésem, hogy ezt megint nyomott áron fogják adni, ami eléggé kétélű fegyver. Az az "egy húzás" sem olyan egyszerű, komoly üzletpolitikai döntés veszteségesen árulni egy terméket, a későbbi nagyobb haszon reményében.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#26) Renok válasza =WiNTeR= (#23) üzenetére


Renok
senior tag

Azonos áron is egyértelmű a választás annak, aki játszani akar a játékkonzoljával..

(#24) gianni85: jaja, USA-ban megint az xbox lesz a nyerő, MS fullra a lusta amcsiknak csinálta ezt a gépet - már a távirányítót sem kell felemelniük, csak a kezükkel legyinteni a csatornaváltáshoz..

[ Szerkesztve ]

(#27) gianni85 válasza Renok (#26) üzenetére


gianni85
veterán

Ha az MS meglépné, hogy Európában is minden helyi régióban működik a live tv meg a többi ficsőr, akkor nekem bejönne, de az egyenlőre biztosan túl nagy falat lenne nekik. Bár abban az esetben is húznám a számat a használtjáték piac miatt. Na nem azért, mert mindent használtan veszek, inkább az ellenkezője, premierkor vásárolok, és legtöbb játékot kicsit később eladok, amíg még van "értéke".

(#28) Renok válasza gianni85 (#27) üzenetére


Renok
senior tag

Nálunk kb. sosem fog ez megtörténni, és az, hogy nem lehet kölcsönadni a játékokat xbox one-on senkinek, az a legalja mindennek.

Meg komolyan nem tudom elképzelni, hogy valaki TV nézés miatt vesz konzolt - az amcsikon kivül..

[ Szerkesztve ]

(#29) MasterMark válasza Renok (#26) üzenetére


MasterMark
titán

Te nézted a Sony konferenciát? :DDD
Ugyanúgy TV-s Netflix-es Sony Unlimitedes videós zenés izét csinálnak. :D

Switch Tax

(#30) Renok válasza MasterMark (#29) üzenetére


Renok
senior tag

Nem, ez kimaradt.
De amíg nem ezen van a hangsúly, hanem a játékokon, addig nem is érdekel, ám köszi az infót! :R

(#31) keIdor válasza gianni85 (#18) üzenetére


keIdor
titán

Az igen, de így kell ezt csinálni, csak mi nyerünk vele. :C Még MS is meggondolhatná magát.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#32) Kaiku válasza Renok (#22) üzenetére


Kaiku
senior tag

A hard core játékos billentyűzet és egér kombóval játszik!

[ Szerkesztve ]

(#33) MasterMark válasza Kaiku (#32) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, persze.

Switch Tax

(#34) Renok válasza Kaiku (#32) üzenetére


Renok
senior tag

Jogos :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.