Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Folytatást! :)

(#2) Tzombi válasza 7 (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

A történet "csak" ennyi. Ezt is elég nehéz volt megszülni (másfél hónap). :((
De a kijelölt időpontban (99. dec. 30) elköltöztem az új páromhoz, azóta együtt vagyunk jóban-roszban, stb. :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#3) #43960832


#43960832
törölt tag

Huhh. Hát megérte a másfél hónapos fáradozást a cikk...igazából most én nem jutok szóhoz. Nagyon át tudom érezni azokat az érzéseket, amiket leírtál _mesterien_.

Azt szeretném még kérdezni, hogy miért volt szükséges a barátoktól és az aktuális munkahelyedtől elbúcsúzni?

(#4) escie


escie
őstag

van egy szo, amit nagyon utalok, mert olyan pillanatokban kaptam meg, amikor nem kellett volna.
ez a szo jut eszembe a sztoridrol: borzaszto. :(

nem negativ kritika, meg nem is itelkezni akarok. a fene tudja, lehet, hogy magam is igy viselkedtem volna ilyen szituacioban.
az iras jo, meg erdekes, de nem tudom nem belelni magam az otthagyott csalad erzeseibe.borzaszto, tenyleg.
tudom, milyen szar otthagyva lenni.

remelem kiheverte a regi csaladod, es boldogok.

I'm back, baby!

(#5) rarri válasza #43960832 (#3) üzenetére


rarri
senior tag

Sajnállak a karácsonyod miatt, de át kellett élned a következményeit a dolgoknak. A gyermekeid felnőtté válva megértik majd, hogy mért kellett átélniük egy ilyen szomorú karácsonyt, addíg pedig nem tehetsz mást, mint érezteted velük, hogy mennyire szereted őket. Remélem az élet téged igazol majd, hogy jól döntöttél, mert különben nem lenne értelme a sok lelki szenvedésnek a családod részéről, bár én azt gondolom, hogy nem volt sok választásod, ha érted mire gondolok... :) Kíváncsian várom a folytatást! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6) kisninja


kisninja
őstag

Hát grat az iráshoz, de ez valami szörnyü mind neked mint a volt csládodnak ráadásul épp karácsonykor az már szinte kinzás. Remélem legalább a gyerekekkel tartod a kapcsolatot. :(

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#7) Tzombi válasza 7 (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Igazad van Yetike! Most, hogy már nyugodtan átolvastam ki tudja hányadszor az írásomat, tényleg olyan nincsvége lett a befejezés.
Meg fogom írni a folytatást.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#8) Tzombi válasza #43960832 (#3) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nos a dolog nem annyira egyszerű, de közel 120 km-errel odébb tettem a bázisomat. A távolság miatt kellett egyrészről, másrészről pedig akik nem a munkahelyi barátok voltak, szinte kivétel nélkül ellenem fordultak. Velük meg minek tartani a kapcsolatot.
Amúgy si elhatároztam, hogyha már sikerül kiugranom abból a mókuskerékből, amiben addig voltam, akkor egy teljesen új életet kezdek. Új életet meg csak a múlt lezárásával lehet kezdni.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#9) Tzombi válasza escie (#4) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Hát ez az! :(( Mindig az elhagyotton esik meg mindenkinek a szíve. Ne gondold, hogy nekem olyan kurva jó volt az egész. De csak annyit még, igaz hogy én hagytam el őket, de azt mindenképpen le akarom szögezni, hogy egy párkapcsolat elromlásáért nem lehet csak az egyik felet hibáztani. Ugyanúgy két ember kell ahhoz is! Tehát nem lehet az, hogy az egyik ártatlan, és a másik a bűnös.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#10) Tzombi válasza rarri (#5) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Azthiszem értem, hogy mire gondolsz. Az élet valóban engem igazolt, ha az én oldalamról nézzük a dolgot. az elhagyott családomnál már nem teljesen egyértelmű a kép.
Tényleg megírom a folytatást is.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#11) Tzombi válasza kisninja (#6) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nem vagyok egy mazohista, de most valahogy felbüffent bennem ez a történet, mégeszer megszenvedtem.
Tartom-e a kapcsolatot? Hát erre csak azt tudom válaszolni, hogy nem. De gondolhatod, hogy ennek is megvan a maga oka. Sajnos! :O

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#12) rarri válasza Tzombi (#10) üzenetére


rarri
senior tag

Szeretném ha ezt mondanád 1O év múlva is, úgy hogy boldogan élsz, gyermekeid megbocsájtottak, a volt feleséged már nem haragszik, és minden álmod teljesült, a tűz pedig ugyanúgy ég a szívedben.... :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13) Tzombi válasza rarri (#12) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Én is ezt szeretném. Mármint a gyerekekkel kapcsolatban. Az álmaim beteljesülése meg csak rajtam múlik, eddig nem panaszkodhatom.
Hogy a volt feleségem megbocsájt-e valaha is nekem, azt nem hiszem. De őszintén mondva, ez érdekel a legkevésbé. Ha vele maradok egy alkoholista lett volna belőlem, vagy egy ideg roncs, vagy egy feleséggyilkos, vagy halott. Végül is volt előttem alternatíva.
Hogy mit művelt velem a válás után abból már adtam egy kis ízelítőt a „fogdás” történetben.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#14) rarri válasza Tzombi (#13) üzenetére


rarri
senior tag

Elolvastam a fogdás történetedet is. Hát ismerek ennél enyhébb és ennél durvább történeteket is válás során. A kétségbeesés és a sértettség olyan dolgokra sarkallnak embereket, amit ők magukról se tudtak volna elképzelni. Ezt el kell fogadni, hogy az éremnek két oldala van, nem lehet csak az egyiket megélni. Fogd fel úgy hogy ez velejárója annak, hogy a jövőd szép és boldog legyen. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15) VW_Beetle


VW_Beetle
tag

Én nem vagyok egy érzelgős ember de Chris Brown számát hallgatva a Whti You-t nagyon elérzékünyeltem, köbö én is ezt tettem a barátnőmmel így 16,5 évesen mindenki engem basztatott, de végül már a haverok is megbocsátottak és a exbarátnőmmel is jóba vagyok remélem veled is majd ez fog történi és több börtönös incidesben nem lesz részed :)

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#16) VW_Beetle


VW_Beetle
tag

Azt még hozzáfűzném ez a cikk számomra eléggé mély volt.. köszi hogy megírtad..

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#17) 7 válasza Tzombi (#7) üzenetére


7
addikt

Helyes. :K

(#18) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Molesztáltalak, hogy írd meg az esetet. Emlékszel? Akkor azt mondtad, hogy nem. Hál' Istennek meggondoltad magad, és egy igazi "Tzombis" írást olvashatunk. Arról nem is beszélve, hogy szerintem most szívedről-lelkedről legördült a ballaszt.

Hadd jöjjön az a folytatás. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) balintka


balintka
addikt

Gratulálok, nagyon tetszett a cikk!

(#20) Tzombi válasza rarri (#14) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Teljesen lezártam már az életemnek ezt a szakaszát, megbocsátottam mindenkinek, nem táplálok haragot senki ellen sem.
Elmúlt és kész. Sokkal inkább a jelennel foglalkozom. Az legalább szép, és derűs.
Kivételt képez az a sajnálatos eset, amit a címlapon is megtalálsz. [link]

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#21) Tzombi válasza VW_Beetle (#15) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nem börtön volt, "csak" fogda! :)
De szerzett azon felül is egy pár kellemetlen percet.
De mint mondtam, békesség van a szívemben.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#22) Tzombi válasza Vakegérke (#18) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Igen Vakegérke!
Nagyon is emlékszem rá. Eléggé személyesnek éreztem (most is) akkor a dolgot, azért hadakoztam ellene. Most sikerült újra és újra átélnem, borzasztó volt. A történet előzményeiről, magáról az okról, előzményekről már írtam, ha nem is teljes részletességgel, most majd a karácsony utáni részt szeretném valahogy írásba foglalni.
Ez már vidámabb lesz, ha nem is sokkal.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#23) Tzombi válasza balintka (#19) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Köszönöm! :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#24) escie válasza Tzombi (#9) üzenetére


escie
őstag

pont az akartam, hogy ne igy ertsd. :U nem sikerult, sajnos.
ertem, mirol szol az iras, ne felj.

I'm back, baby!

(#25) kisninja válasza Tzombi (#11) üzenetére


kisninja
őstag

Értem sajnálom azért.
Kicsit beleéltem magmat.... nagyon rossz volt.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#26) Tzombi válasza escie (#24) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Egy kicsit fel kaptam a vizet. Hidd el, hogy így utólag, számtalanszor beleéltem magamat az ő helyzetükbe is. Na az sem egyszerű. Volt is sokáig lelkiismeret-furdalásom miatta. Újra és újra.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#27) Tzombi válasza kisninja (#25) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ma már nem okoz lelki válságot, túltettem magamat rajta. Az elmúlt nyolc év alatt, csak egyszer, a válóperen láttam a lányokat. Pontosabban csak az egyik volt a sajátom. de szólni, beszélni nem tudtam vele. Egy párszor próbáltam telefonon, de letettem róla. Majd ha szüksége lesz rám, tudja, hogy hol találhat meg.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.