Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) SkiDev


SkiDev
senior tag

Köszönjük az összefoglalót, igaz nem tervezek most semmit venni, de szeretem évente végigolvasni. :D

Sajnálom, hogy a Redmi Note 11 Pro már nem ért ide a karácsonyi szezonig, mert szerintem 150-ig toronymagasan ver mindent.

Az S20 FE szerintem sem lenne egy rossz telefon, de valahogy nem tudok elmenni amellett, hogy kifizetek 170k körüli összeget egy telefonért, ami 2022-re fordulva még mindig csak 25W-ot tud max felvenni (mint az iPhone 300+ ért). Hallottam, olvastam már ellenérvet, hogy ráér éjszaka tölteni, illetve nem siet sehova, de meg tudja az ember életvitelét változtatni, hogy bármikor számíthat a telefonjára pl. indulás előtt. (Nekem rengetegszer volt az, hogy el szerettem volna valahova menni, mire észrevettem, hogy le fogok merülni, kellemetlen... :) )

Ezért hiányoltam a felsorolásból a OnePlus 9-et. Tény, hogy látatlanul beszélek róla csupán tesztek alapján, de életképes alternatíva véleményem szerint annak ellenére, hogy nincs zoom benne, de minőségi 120 Hz-es lapos kijelzős, 65W/15W töltéssel, a kategória egyik legjobb széleslátószögű kamerájával, egész jó támogatással, csúcshardverrel, 5G-vel és - nem mindenkinek fontos - 3.1-es Type-C csatlakozóval (buta TV-re kötéshez). Most Firstphoneban pl. 200k alatt van, de Emagnál is 230.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.