Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Meglepődtem, hogy a Poco F3 kimaradt a 100-150 ezres ajánlatok közül, szerintem azért az is egy jó cucc lett.

Azt hiszem ajánlott plecsnit is kapott.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Dr. 444Hertz válasza Graphics (#1) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

És én sem találom, pedig az egyik legnagyobb ütőkárya az árkategóriában.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#3) csakany2001


csakany2001
senior tag

Nem rossz a kínálat, vicces csak hogy 15 cm alatt egyedül a 12 Mini szerepel a listán...
A sok telefon közül szinte kivétel nélkül mind tégla, de nem probléma ameddig az Apple csinálja addig lesz is alternatíva annak a pár (millió) vevőnek, akiket szerintem többnyire az Android platformról érkeznek, csak gratulálni tudok a gyártónak hogy nem biztosítanak alternatívát.

Ettől eltekintve Androidosból A52S 5G alatt gyakorlatilag csak valamelyik Xiaomi játszik, amiből azért már a 9T alig kapható, eléggé szűkössé vált abban a szegmensben a kínálat.
Következő lépcsőfok talán az S20FE, Samsung jól összerakta azt is.
200 ezer felett meg azért nehéz már mellé nyúlni.
Összességében azért észrevehető a Huawei hiánya, próbálják betölteni az űrt, Samsungnak sikerült is kisebb-nagyobb sikerrel de azért nagy veszteség.
Moto is eléggé visszaesett, Sony gyakorlatilag vegetál, LG kilépett nem tetszik ez a mostani piac ezzel a kevés szereplővel...

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#4) Bog válasza Graphics (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

És már be is került, mindenre én sem tudok gondolni ezexerint :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) Graphics válasza Bog (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amennyi készülék kijött idén tőlük :D ;] .. mármint a Xiaomi-tól.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) 123xyz válasza Bog (#4) üzenetére


123xyz
tag

hogy ott hogyan lesznek olcsóbbak a cuccok és az milyen következménnyel jár, azt ebben a videóban elég részletesen kifejtettük már idén.
Szerintem itt hiányzik valamilyen link, vagy legalább egy bővebb megjegyzés, hogy melyik volt az a videó :)

Emellett a Realme C21 egymás után kétszer említve egy picit nehezen érthető, hogy egyszer kifutott, egyszer meg kapható.

[ Szerkesztve ]

(#7) csizo13


csizo13
tag

Tudom ajánlani az Iphone 12-t és minit. Pont annyira tavalyi, mint az S20 és abban az árban kapható.

(#8) Bog válasza 123xyz (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Köszönöm, intézem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) Raymond


Raymond
félisten

"a kínálat egyik legérvényesebb darabja ezúttal kivételesen egy Samsung, a Galaxy A52s bátran ajánlható, 120 Hz-es, Super AMOLED kijelzővel és 12 megapixeles ultraszéles kamerával villog úgy, hogy a szokásos Samsung ökoszisztéma és szoftverezettség minden pozitívumát képes nyújtani. "

Ez most szarkazmus/humor volt vagy arrol van szo hogy aki Samsung-rol valtana annak jo? Mert egyetertek abban hogy nagyon csabito az A52, de pont a Samsung szoftver miatt nem kerult feljebb a listaban most hogy kene valami hasonlo a csaladba.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#10) dave987 válasza Bog (#8) üzenetére


dave987
aktív tag

A 3.ik oldalon egy apró hiba: a Poco M4 Pro gyakorlatilag nem egy Note 10 5g hanem egy Note 11.

(#11) vacs


vacs
veterán

Az első oldalon a bevezető résznél csak én hiányolom a Oneplus-t?

(^)(>.<)(^)

(#12) Dr. 444Hertz válasza vacs (#11) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Gondolom, a felsorolt kategória egyikéhez sem tartozik igazán, ezért maradt ki...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#13) axioma válasza Bog (#8) üzenetére


axioma
veterán

Oneplus Nord N10 5G szerepel az 50-100 es a 100-150 kategoriaban is.

szerk typo a rog phone 5-nel: szuper-érintérérzékeny

[ Szerkesztve ]

(#14) Graphics válasza axioma (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És tényleg. :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Sinesol


Sinesol
veterán

Ha nem számit annyira a pénz, vagy legalabbis ugy gondolkodik az ember, hogy 2-3 évre lebontva igazából nem is drága egy csucstelefon, azert amit cserébe ad, akkor én továbbra is azt mondom, hogy utánajárás, időpazarlás helyett csak vegye meg az aktuális/ mult évi Apple telót. Őszintén szólva a teljes csomagot nézve szerintem nincs is komolyan vehető vetélytárs a felsőkategóriában. Max akkor, ha valakinek hajlithatós teló kell, mert olyat még az Apple nem gyárt. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) jacis


jacis
nagyúr

A cikkben meg van említve az galaxy családból az S20-as széria mint esetleges lehetőség. Én több mint egy évig használtam egy S20+ telefonot. Ritka elcseszett széria. Senkinek nem ajánlom. Itt pihen a fiókban már csak navigációnak használom annyira hulladék a proci ami benne van.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17) Bog válasza Raymond (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Más a véleményünk a Samsung szoftverről.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) azbest


azbest
félisten

Lehet az is megér egy misét, hogy melyik gyártó ígér több android verzió lépést / biztonsági frissítés éveket.

Azt hiszem samsung és one+ esetén is van már ilyen, de más gyártóknál is lehet.

Egyébként én is a52s -re tettem a voksomat... szokni kell az androd one felület után :D

[ Szerkesztve ]

(#19) DjFlanker válasza csakany2001 (#3) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

"Nem rossz a kínálat, vicces csak hogy 15 cm alatt egyedül a 12 Mini szerepel a listán..."

Nekem is nagy bánatom ez, de sajnos az androidos piac úgy tűnik nem igényel kisebbet.. (és az Apple piacot se a felsoroltak hasítják) :(( :(

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#20) axioma válasza DjFlanker (#19) üzenetére


axioma
veterán

Tenyleg, ezt kifelejtettem a reakciokbol, szerencsere nem igaz: [link] 148mm (itt van a kezemben, en is a meret miatt vettem ezt).

(#21) csorbajeno válasza Graphics (#1) üzenetére


csorbajeno
veterán

Pedig ott van az :DDD

(#22) Bog válasza csorbajeno (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

már, pótoltam.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) csorbajeno válasza Raymond (#9) üzenetére


csorbajeno
veterán

Pedig a Samsung-féle One UI nagyon jól működik. :K

(#24) thomas92 válasza Raymond (#9) üzenetére


thomas92
aktív tag

A One UI egy jól összerakott felület, széleskörű funkcionalitással. Persze ízlések és pofonok, de biztos, hogy ez már nem a Touchwiz meg hasonlók.

(#25) Cecevok


Cecevok
tag

Elég lett volna csak ár szerint megadni a kategóriákat.
Attól, hogy mondjuk egy telefon jelen árazással lejjebb csúszik egy ársávot, még nem lesz "gyengébb" a tudása.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#26) SkiDev


SkiDev
senior tag

Köszönjük az összefoglalót, igaz nem tervezek most semmit venni, de szeretem évente végigolvasni. :D

Sajnálom, hogy a Redmi Note 11 Pro már nem ért ide a karácsonyi szezonig, mert szerintem 150-ig toronymagasan ver mindent.

Az S20 FE szerintem sem lenne egy rossz telefon, de valahogy nem tudok elmenni amellett, hogy kifizetek 170k körüli összeget egy telefonért, ami 2022-re fordulva még mindig csak 25W-ot tud max felvenni (mint az iPhone 300+ ért). Hallottam, olvastam már ellenérvet, hogy ráér éjszaka tölteni, illetve nem siet sehova, de meg tudja az ember életvitelét változtatni, hogy bármikor számíthat a telefonjára pl. indulás előtt. (Nekem rengetegszer volt az, hogy el szerettem volna valahova menni, mire észrevettem, hogy le fogok merülni, kellemetlen... :) )

Ezért hiányoltam a felsorolásból a OnePlus 9-et. Tény, hogy látatlanul beszélek róla csupán tesztek alapján, de életképes alternatíva véleményem szerint annak ellenére, hogy nincs zoom benne, de minőségi 120 Hz-es lapos kijelzős, 65W/15W töltéssel, a kategória egyik legjobb széleslátószögű kamerájával, egész jó támogatással, csúcshardverrel, 5G-vel és - nem mindenkinek fontos - 3.1-es Type-C csatlakozóval (buta TV-re kötéshez). Most Firstphoneban pl. 200k alatt van, de Emagnál is 230.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#27) joey04


joey04
titán

Mint tavaly: csúcskategóriában Apple iPhone 13 Pro Max, Samsung S21 ultra, Xiaomi Mi 11 ultra. Alattuk biztos valamit Xiaomit vennék. A többiek max rétegigényt szolgálnak ki. Tabletből valamelyik iPad, ez nem kérdés, ha valaki droidot akar mégis, akkor felsőkategória Tab S7 plus, vagy alatta (mi) pad 5. Okosóra nem kérdés, aw vagy samu, karperec meg xiaomi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) yuing


yuing
őstag

Sajnálom, hogy a kategóriánként ezúttal sem szavaztattátok meg az olvasókat. Szerintem a felhasználók imádnák az effajta interakciót.

(#29) beastars


beastars
tag

Nagyon szépen köszönöm a munkátokat ,hasznos volt olvasni

(#30) doooo válasza Raymond (#9) üzenetére


doooo
veterán

És ha már egyértelmű kisebbségként ennyire erős a negatív véleményed róla... egész pontosan mi az benne, ami annyira rossz, vagy még inkább, ami annyival rosszabb, mint más gyártók rendszerei? Melyik részei/összetevői azok, amik nálad ennyire kiverik a biztosítékot?

(#31) janeszgol


janeszgol
félisten

Általában ilyenkor még direkt kerülni szoktam az ünnepi felhajtást, mert ha elkezdem, akkor szépen elillan addigra, amikor már pont maga az ünnep jön. Viszont a MA karácsonyi ajánlóját mindig elolvasom, és nem is szoktam későbbre tenni. Hoz egy kis ünnepi hangulatot (vele kezdem meg). Elöljáróban annyit, hogy tableteknél az iPad, telefonoknál az iPhone minden kategóriában jó vétel. Kicsit a SE2020-on gondolkodom ezen kijelentésemkor, de még ideveszem. Viszont 100 ezerért az i7, meg 150 ezerért az i8 nem jó vétel. Tableteknél a Xiaomi Pad 5 ami tök jó ajánlat, illetve feljebb a Tab S7 és társai. 100k alatt csak kettőt tudok említeni, amik a cikkben is benne vannak: Galaxy A7 2020 és a Nokia T20. A többit nem ajánlom senkinek.

És akkor a telefonok. Drágultak. Agusztusban, szeptemberben kb 20%-al olcsóbbak voltak, mint most. 50k alatt az OP Nord N100 jó vétel volt (jó SoC, UFS, ami még az 50-100k kategóriában is nagyon ritka), de 50k felett mára idejétmúlt lett. A kamerái max. közepesek.
A Nokia 3.4 és 5.4 is így járt: 50k felett már nem jó vásárok.
Aki használtan venne, az az S20 családot megcélozhatja. Mára sokat javult a telefonok teljesítménye, a Samsung tett róla. Érdemes elgondolkodni rajta.

Okosóra. Én a nővéremnek ezt vettem. Első okoskarperece lesz. Ha tetszik neki, akkor a következőt ő veszi, ha nem, akkor kuka. Kb 1.5 hónapja egyáltalán nem kapható a Galaxy Fit2, de szerencsére a múlthéten belefutottam egy bontatlanba, így megvettem azt. Néztem még a Honor Band 6-ot (Bog, a Honor Band is a hatosnál jár már), újonnan 12 ezer volt az Emagnál BF-kor, de féltem megvenni, mert ha lekapcsol, és nem kapcsolódik vissza ez se, akkor széttöröm a fenébe.

Elolvastam a cikket az első betűtől az utolsóig, szerintem tök jó. Aki nem ért a telefonokhoz, az ebből az ajánlóból ki tudja a választani a megfelelőket. Karácsonykor nem számolok nagy kedvezményekkel (pláne hogy minden drágult az elmúlt kettő hónapban), így nem érdemes halogatni a vásárlást. A maradékból már kellemetlen választani. Pláne ajándéknak.
Amiket ki lehetne emelni: Realme 8i, Galaxy S52s (bár az összeszerelési minőségnél olvastam érdekességet), ezekkel nem lehet mellé nyúlni. 50k alatt viszont nem tudok ajánlani már semmit.

[ Szerkesztve ]

(#32) Cecevok


Cecevok
tag

Lehet érdemes lenne átláthatóbbá, érthetőbbé tenni a különböző készülékek főbb tulajdonságait a kevésbé hozzáértők számára.
Van modell amire 2-3 szót szenteltek, másikra pedig 2-3 mondatot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#33) Luck Dragon

De vártam már , köszönöm . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) Juhaszatti válasza janeszgol (#31) üzenetére


Juhaszatti
addikt

100k alatt csak kettőt tudok említeni, amik a cikkben is benne vannak: Galaxy A7 2020 és a Nokia T20. A többit nem ajánlom senkinek.

Esetleg még a Lenovo Tab M10 Plust érdemes lehet megemlíteni.

(#35) chess001


chess001
aktív tag

Nagyon jó cikk, a PH-sokat át kéne küldeni a sok értelmetlen reklám helyett produkáljanak inkább ilyet ők is! :K

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#36) janeszgol válasza chess001 (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

(#37) evilskati válasza doooo (#30) üzenetére


evilskati
aktív tag

Egy Galaxy A40-et használok Dual Simmel, nekem a kedvencem az volt mikor egy frissítés után a Samsung tárcsázó appjából kivették a két külön virtuális hívásindító gombot (Hívásindítás SIM1-ről az egyik gomb, Hívásindítás SIM2-ről a másik gomb) a tárcsázóból. Azt hiszem ezzel egy időben, a névjegyzék appból is kivették ezt a feature-t. Régebben, ha rányomtál egy névjegyre, akkor lenyílt egy menüsor a két hívásindító gombbal, üzenetküldéssel stb. A frissítés után már ez sincs, csak egy hívásindító gomb, ami a main SIM-ről indít hívást.
SMS küldő app is így járt, régebben beírtad az üzenetet, majd tetszőleges SIM-ről elküldted. Ma gépelés előtt kell kiválasztanod, mert ha már egy betűt is beírsz, eltűnik a virtuális gomb a váltásra :)

Nyilván rétegigény az enyém, de én azt érzem az egész OneUI-val kapcsolatban, hogy minden, amit meg lehetne oldani két érintésből, az itt legalább 4.
Ezeken a problémákon sikerült túllendülni Lawnchair 2, Textra és True Phone appokkal szerencsére. Most már csak az általános lassúsága idegesít, ezen az újraindítás és cache törlések segítenek ideig-óráig.

Majdnem elcsábultam egy iPhone SE 2020-ra, az legalább gördülékeny, de a gyári appok ott is nehézkesen kezelik a Dual SIM felhasználást, tehát ott is keresnem kellene külső megoldást. Ha jól tudom a gyári SMS küldő app nem is cserélhető, ráadásul a tesztem során valahogy a GBoard sem úgy működött rajta, mint Androidon, arról pedig nem szívesen mondanék le.

Bocs, ez kikívánkozott.

[ Szerkesztve ]

(#38) pècsimunkás válasza evilskati (#37) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Amit írtál, a dual sim kezeléssel kapcsolatban, az engem is dühít, az öcsémet is, és sok mindenki mást is!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#39) janeszgol válasza pècsimunkás (#38) üzenetére


janeszgol
félisten

Az valóban egy idiótaság. Nem tudom ki találta ki, de népszerű az, hogy van egy fő sim, amiről alapértelmezett a hívás. Miért? Akkor legyen választható, akarok-e alapértelmezett simet vagy sem, de teljesen kidobni az eddigit, majd betenni ezt az butaság.

(#40) <Adamsky> válasza DjFlanker (#19) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... sajnos az androidos piac úgy tűnik nem igényel kisebbet ... "
Félre ne érts, de ez marhaság. Tudom, hogy minden topic-ban ahol ez előjön, a többség - akinek kb. mindegy, hogy mekkora és milyen nehéz egy telefon (mert úgyis megszokja) - ezt próbálja elhitetni, de aztán mikor szökő-évente megjelenik egy ilyen készülék, akkor azért akad érdeklődő szépen. A számokon lehetne vitatkozni, hogy miből fogy több, de egyfelől ami nincs, azt nehéz mérni, másfelől ha kevesebb is fogyna a kisebb készülékekből, de szerintem igenis lenne rá kereslet (ezt a nagyobb mobilos oldalakon időről időre megjelenő "közvéleménykutatások" is alátámasztják).
No, és ott van az Apple, kiknek valahogy mégis megéri a kisebb (és még kisebb) méretet forgalomban tartani. Hülyék lennének? Nem valószínű ...
Az előbbiekből adódóan én a 2021-es évet jóformán végig ásítoztam. Láttam nagy, még nagyobb, nehéz és sár-nehéz telefonokat. Az egyiknek jobb oldalon, a másiknak középen, a harmadik bal oldalon volt kilyukasztva a kijelzője. A vékony kávát, amiben még éppen elfér egy önimádó kamera, mindenki elfelejtette (pedig egyik-másik készülék kávájában vidáman elfért volna ...). Ugyanerre a sorsra jutott a motoros megoldás. Tudom, ma már mindenki telefonnal búvárkodik ...
Nem tudom, hogy mi várható 2022-ben, de a trendet elnézve szkeptikus vagyok. :(((

#37 evilskati
Ez az, amikor a szoftver - némi képzavarral élve - visszafejlesztik. Szégyen! A másik, hogy ilyesmire egyik tesztben sem hívják fel a figyelmet, mert ma már a tesztelők gyk. 100% meg sem nézi, hogy hogyan működik a szoftver, hanem csak futtat rajta pár szintetikus tesztet, elindít pár játékot, aztán az idő 80%-ban fényképez és videókat készít, mert ma már kb. másra se jó egy mobil.

[ Szerkesztve ]

(#41) persil


persil
nagyúr

Nagyon jo kis irkalmany es ugye teljesen aktualis is, en viszont kicsit hianyoltam a megnevezett szereplok mellol egy kijelzomeretet. Nyilvan ra lehet kattintgatni a linkekre, nem mondom, hogy nem, de amilyen aberralt a nevezektan manapsag, gyakorlatilag az osszes gyartonal, ember legyen a talpan, aki meg tudja mondani, hogy melyik mekkora. A kiszemelt arsavban meg vegignezni minden linkelt teszt elso/masodik oldalat minden, csak nem kenyelmes.

Ne ertsetek felre, nem panasz, de maga a cikk osszerakasa sem kis munka, szoval ehhez kepest mar csak apro mozzanat lett volna odairni azt az egy szamot a keszulekek melle.

A cikkhez szorosabban: atomgaz, hogy nincs kis meretu telefon, csak a 12mini. Engem ugyan nem zavar, imadom a tepsiket, de sokan karjukat adnak egy kisebb meretu, de jol hasznalhato keszulekert. Parom konkretan nem tud telefont venni e miatt. A masik szivfajdalmam, hogy amilyen gyorsan bejott a motoros szelfikamera, ugy el is tunt. Mi9 t pro-m van es egyszeruen semmire nem lehet lecserelni. :F Sokak szerint az egyetlen ertelmes es valoban esztetikus megoldas a retardalt lyukak, meg notch-ok helyett es nincs ilyen keszulek. Igazabol borzalom az egesz mobilpiac ugy, ahogy van. De legalabb felmillaert van valasztek. Taps.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42) thomas92 válasza evilskati (#37) üzenetére


thomas92
aktív tag

"Régebben, ha rányomtál egy névjegyre, akkor lenyílt egy menüsor a két hívásindító gombbal, üzenetküldéssel stb. A frissítés után már ez sincs, csak egy hívásindító gomb, ami a main SIM-ről indít hívást."

Nem muszáj alapértelmezett számot kiválasztani, így hívás előtt rá fog kérdezni, hogy melyikről akarod a hívást indítani.

Ha van beállítva alapértelmezett szám, akkor a névjegyekhez egyedileg is hozzá tudod rendelni, hogy melyik számról hívja az adott kontaktot.

Ha van beállítva alapértelmezett szám, akkor is ki lehet választani a tárcsázóban és a híváslistában is, hogy melyikről akarod a hívást indítani.

Elvileg megjegyzi azt is, hogy melyikről kerested az adott számot utoljára. Ha van alap, akkor is rákérdez, hogy biztos, mert legutóbb nem az alapértelmezettről kerested.

Szerintem teljesen jól személyreszabható ez a része.

(#43) jbcs


jbcs
tag

A cikkben említett Note 10S-t (6/64) használom már pár hónapja, mindenre is elég, csak ajánlani tudom.

(#44) Alogonomus


Alogonomus
őstag

Az "Órák, karperecek" részből kicsit hiányoltam az Evolveo legalább említésszintű szerepeltetését. Azért a FitBand B5 még jelenleg sem rossz ajánlat 14 ezer forintért a szokásos funkciókon felül beépített GPS vevővel. Legalábbis az apámnak jobban bejött, mint a Mi Band 6. Ráadásul a sétaútvonalait is be tudja mutatni a doktornak, hogy eleget sétált, és közben a pulzusa/vérnyomása hogyan alakult. Egyedül a karperec töltése macerás.

(#45) axioma válasza <Adamsky> (#40) üzenetére


axioma
veterán

es @persil: [link] (tl;dr: zenfone 8)

(#46) kbyte1024 válasza Juhaszatti (#34) üzenetére


kbyte1024
addikt

Oneplus nord.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#47) <Adamsky> válasza axioma (#45) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A ZF8-al a legnagyobb problémám, hogy nálam leírta a típus magát (követem a topic-ját, mint egyetlen valamire való alternatíva). Az Asus-nak ki kellene állnia, és azt mondani, hogy megoldottuk azt a problémát, ami miatt véletlenszerű módon döglenek meg a ZF8-ak. De, nem, nem teszik meg, sunnyognak. Jövőre pedig szerintem nem is lesz folytatása, mert "nem is fogyott", "nincs rá igény". Ja! Így tényleg nincs. :W
A kisebb gondom (az előbbihez képest mindenképp) vele, hogy
• ez is lyukasztott kijelzős
• nincs vezetékmentes töltés
• elvileg a (túl)melegedést már megoldották, de azért ez még mindig nem egy "hűvös" mobil → szívesebben látnám ugyanezt a formát egy közepes, de modern SoC-al. Az üzemidőnek is jobbat tenne ...

[ Szerkesztve ]

(#48) persil válasza axioma (#45) üzenetére


persil
nagyúr

Koszi a tippet, de erzed te is, hogy mi a gond. Van egy komoly reteg, aki szeretne egy hasznalhato, jo keszuleket kisebb meretben es erre jon EGY ajanlat. :F

Nincs valasztek, kimondhatjuk.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#49) Juhaszatti válasza kbyte1024 (#46) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Tabletekről volt szó éppen.

(#50) janeszgol válasza persil (#48) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez tipikus. Akármikor a kisebb telefonok hiányát írjuk, rögtön jön az 1-3 darabos ajánló. Azért megnézném a lapát telók klubját, ha ők is csak ennyiből választhatnának.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.