Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Nekem ne mondják, hogy ehhez a nyolc bites grafika megrajzoláshoz, három ember kell és egy rakás pénz.

(#2) #09819904 válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


#09819904
törölt tag

Négy aki betekeri az égőt!

(#3) Geller72


Geller72
veterán

Emlékszem valami régi gammára, ahol szintén fényképezni kellett, de nem jut eszembe a neve... :U

(#4) kirukris


kirukris
tag

Ez a játék...
Kövezzetek meg, de nekem kv@ra nem tetszik, két percig lehet élvezetes max.

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

Egész estés szórakozás?! Az alapötlet bámulatos :)

(#6) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Jah , hogy ezt még tovább akarják fejleszteni? Nem kell, kár bele pénzt ölni ez így is tökéletes. ! ;] :P

(#7) 0xmilan válasza Geller72 (#3) üzenetére


0xmilan
addikt

Volt régen egy olyan flash játék, hogy biciklisek mentek balról jobbra a képen és neked csak kattintani kellett, aztán a végén megmutatta, hogy miket sikerült lőni. :D

(#8) Geller72 válasza 0xmilan (#7) üzenetére


Geller72
veterán

Neem, ez sokkal régebbi lehet emlékeim szerint. :K Egy csaj volt azt hiszem a szereplő, és vele kellett "menni" és képeket készíteni. Hogy most ez egy point'n klikk game volt e, avagy sem, nem tudnám megmondani.

(#9) Chp


Chp
őstag

Mik vannak... :DDD

(#10) foka válasza Geller72 (#8) üzenetére


foka
aktív tag

Nem a Lula: The Sexy Empire-re gondolsz? Meg volt a Lula Inside (tamagochi) is.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#11) wolfman


wolfman
veterán

Az a játék sokkal jobb volt, amikor egy Cowboy-t kellett eltalálni a kocsmában a pult előtt. Ha ez a játék már nem tetszik, akkor attól felrobbannátok, ugyanis a scriptnek köszönhetően nem lehetett eltalálni a cowboyt, mert iszonyat gyors. Szétlőheted a kocsmát, a cowboy meg mint a maszk a filmben, jobbra balra hőzza magát, felugrik, legugol, de így a mp töredéke alatt! :D agyzsibbasztó. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12) raziel01 válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


raziel01
veterán

Szokásos Kickstarter lehúzás. Jól benyelik a pénzt a semmire. Az ilyen játékokra pénzt sem érdemes adni.
Kickstarteren egyedül a Giana Sisters volt ami azt mondom nem lett olyan rossz.Bár nehéz, régimódi de legalább értelmes.

Oculus Rift-et is sokan támogatták. Aztán pedig megvette a facebook. A támogatott pénzt meg senki nem kapja vissza.

[ Szerkesztve ]

(#13) gyantaszuz válasza Geller72 (#3) üzenetére


gyantaszuz
tag

Jól emlékszel, volt egy ilyen kezdeményezés, ráadásul magyar fejlesztés lett volna, ha jól rémlik.

(#14) Hintalow


Hintalow
senior tag

Valahogy nem tudom megtalálni ebben a kezdeményezésben azt, hogy miért jó :F
Szerintem már rövidtávon is unalmassá válik. (valószínüleg az sem segíti a dolgot, hogy rühellem a reflexjátékokat :D )

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15) Geller72 válasza foka (#10) üzenetére


Geller72
veterán

Azt hiszem, neked van igazad. Lula lehetett..:D. :R

(#16) Alg válasza Geller72 (#3) üzenetére


Alg
veterán

Beyond Good and Evil?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#17) Geller72 válasza Alg (#16) üzenetére


Geller72
veterán

Nah, most megfogtál.. :C :Y :R

(#18) Nikla


Nikla
tag

Ez hogy lett főoldalas hír?!?
Szinvonal elment nyaralásra? :W

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#19) foka válasza Geller72 (#15) üzenetére


foka
aktív tag

A Lula Inside-al még a volt feleségem is szeretett játszani :DDD

Üdv: Fóka

(#20) #09819904 válasza foka (#19) üzenetére


#09819904
törölt tag

Te pedig addig nyomtad a Leisure Suit Larry-t! ;]

(#21) foka válasza #09819904 (#20) üzenetére


foka
aktív tag

Na azt soha, egy gépem volt, én akkoriban X-Wing Alliance-ot, Quake-eket, Medal of Honorokat, Battlefieldeket toltam.

Üdv: Fóka

(#22) kkf


kkf
aktív tag

oké az alapgondolat nem rossz, de azért a vizualitásnak is van egy alsó határa, a 8 bites "óriáspixelek" pedig ezt bőven alulmúlják.
valahogy én sem tudom, mire kell a pénz. ha 3 ember neki fekszik szabadidejében, sztem max. 2 hónap alatt összerakják, ebből a grafikai elemek egy délután :D

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#23) kkf


kkf
aktív tag

ja, látom már, network engineer-re kell a sok pénz, meg szerver bérletre. háááát....ezzel az a gond, hogy ez nem fog 100.000-es darabszámban elkelni, és akkor 2-3 éven belül el fog fogyni a pénz, és akkor mi lesz...
inkább androidos játékot kellene csinálni belőle, és 2 USD-ért árulni a Playstore-on, a szerver bérletet meg el kell felejteni. ott még elmegy, de ezt hogy rakja ki az ember a 24"-os monitorjára? :D

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#24) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Na, a Lula. De beteg egy játék volt. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.