Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rumkola


rumkola
veterán

remélem akkor még +100óra multi :)

(#2) oriic válasza rumkola (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én nem örülök neki, mert anno még az X360-as verzióval toltam sokat. És tippre ahhoz nem fog kijönni ez már. :D

Live-Die-Respawn

(#3) Norb79 válasza oriic (#2) üzenetére


Norb79
őstag

Úgyis újra akartad játszani a 4k patch után, nem? :) Én ügyesen kivártam, és mostanában kezdtem neki, azt hittem ez már a teljes élmény a 4k patch-el, de akkor megint félrerakom kicsit. :D

(#4) Hiftu


Hiftu
senior tag

Amit összehoztak mostanában, lehet hogy PC esetén már csak az Epic Storeban jelenik meg.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#5) Kokzor válasza Hiftu (#4) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Nem hiszem. Egy DLC miatt nem vennék meg a játékot, akiknek steamen megvan már.

(#6) Kokzor


Kokzor
aktív tag

A jövő havi PS Plusban Borderlands The Handsome Collection lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Azért remélhetőleg ingyenes DLC lesz, kicsit pofátlanság volna, ha összekötő DLC, de vedd már meg még így a végére.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) Kokzor válasza laceszgamer (#7) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Én simán el tudok képzelni egy 20 eurós árat neki. Pre Sequelnél csak a Baroness csomag 10 euró.
Pofátlanság volt a Gearboxtól kinyírni a Battlebornt is és mégis megtették. Azért mondjuk a mai napig haragszok rájuk. Jó játék volt, nulla marketinggel, kevés fejlesztéssel.

(#9) rottenbull


rottenbull
senior tag

Szerintem fizetos dlc lesz es siman jon egy remaster is ebbol a dlc-bol kesobb, majd egy teljes kiadas es annak a remasterje. Ha pedig lesz meg folos masfel honapjuk az uj reszig, akkor egy goty remaszter edition. Teljes aron persze. Ez utobbihoz pedig jonnek majd BL3 arany kulcs kuldik penzert.

(#10) wjbhbdux válasza Kokzor (#5) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Randyből kinézem hogy Steamen letörlik a játékot és kicserélik egy 5 kilobyteos Epic kulcs megjelenítőre :U

/s

(#11) Kokzor válasza wjbhbdux (#10) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Akkor meglincselnék az igazán nagy Borderlands rajongók. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.