Hirdetés

2022. szeptember 26., hétfő

Gyorskeresés

(#1) tthom

tthom
senior tag

Hi!

Egy FullHD-s Asphaltot néznél rajta, ha van pár perced? Csak hogy mennyire bírják ezek az S905ösök a játékot. Youtubeon vannak videók, de ott eléggé darabosnak tűnik néha.

Thx,
Tomka

(#2) pprod94

pprod94
aktív tag

Jópofa kis cucc, a vas is elég filmezni, PC helyett is kényelmesnek tűnik. Engem a Browser IE ikonja fogott meg igazán. :D

(#3) kaosz86 válasza tthom (#1) üzenetére

kaosz86
aktív tag

Kipròbàltam, jò hír hogy billentyűzettel irànyìtható. Rosszabb az hogy közepes vagy alacsony settingen kell futtatni ahhoz hogy élvezhető legyen

(#4) tthom válasza kaosz86 (#3) üzenetére

tthom
senior tag

Nagyon köszönöm! :R
Ettől féltem, hogy nem lenne elegendő..

(#5) kaosz86

kaosz86
aktív tag

Hát igen már az antutu 3d tesztjein látszott, hogy nem túl emberes a 3d teljesítmény. Ettől függetlenül nem élvezhetetlen rajta a játék, de nem várható el egy galaxy s7 élmény tőle.

A rendeltetése seedbox volt, ezt remekül megoldja:)
Mitöbb, elkezdtem használni a kodi-t, movieshark és exodus pluginekkel...a laptopomat egész héten be se kellett kapcsolni, minden apró cseptő dolgot elintéztem a dobozon, az os pedig kifejezetten stabilnak és örömtelinek mondható, ami eddigi androidos tapasztalataimat illeti.

Külön öröm, hogy az egyes médiatartalmakat a ház összes tvje ("okostv-kről" van szó) le tudja játszani gond és kábelek nélkül.

(#6) Sandokansan

Sandokansan
csendes tag

Üdv!
KIII Android TV (s905, 2GB16GB, 1000MBits)
A cikk írója írja 500 GB-os lemezt kezeli.Én 3 darab WD MyBook Essential 3TB WDBACW0030HBK-EESN USB 3.0 merevlemezt dugtam rá,simán felismerte mindet,tökéletesen kezeli őket.Távkapcsoló egyszerűen tanítható,3-4 mp alatt a lakás összes tv-je működik vele.(hangerő föl-le,TV in váltás)
Én Logitech Wifis bill.,egérrel használom.Fogást elég nehéz találni a KIII-omon,a több terra anyagaimból nincs amit nem tudna...Kép hang minőség bőven kiváló. MED800X3D,MED600X3D WiFi,PopCorn, - ezekkel hasonlítva - bőven jól teljesít,nagyon jó masina.WiFi-je kiváló,8m falon át,és tökéletes!Kodi,Forkplayer,és még szinte végtelen alkamazási lehetőség...Nagyon elégedett vagyok a KIII-mal.

A nemzetközi helyzet egyre fokozódik.

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.