Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) Evgenii válasza hackeeeee (#100) üzenetére


Evgenii
tag

És az ilyeneket a Mac OS X se védi! :D

(#103) hackeeeee válasza Evgenii (#102) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, azoknak mindegy milyen OR van a gépükon...

Véleményem szubjektív...

(#104) Realradical válasza blattida (#97) üzenetére


Realradical
őstag

Jaj, anyám az emberek ennyire nem értik az iróniát? Na feladom, esetleg ha a következő hozzászólásom is olvastad volna lehet nem lennél "kiakadva" :U

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#105) hcl válasza blattida (#97) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezt nem én találtam ki, hanem valami eléggé elismert szakember :) Még a 90-es évekből származik :)

Az ilyen biztosra vett kijelentésekből szoktak lenni az utols mondatok, hogy "Á, a vipera nem így néz ki" ;]

@hackeeee (103) : Vagy AND, esetleg XOR :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#106) netpeti98


netpeti98
addikt

Ezért azzal a kijelentéssel hogy az avast! sokat lassít a régi gépeken vigyázzunk!
Nekem egy PIII s gépen is jó szolgálatot tesz,és az 5s óta fele akkora a gépigény.Egyedül mikor frissít az lassú egy kicsit.

Egyébként jó cikk,de azért ráférne egy kis javítás.

[ Szerkesztve ]

(#107) hackeeeee válasza netpeti98 (#106) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerencsés vagy.. :D

Majd amikor blokkolja az explorer.exe-t, és nem tudsz netezni, mert olyan kedve van, akkor is mond ugyan ezt.. :)

Nah meg amikor az avast közli, hogy tiszta a rendszer, aztán még a Security Essentials is sipákol folyamat, hogy vírus van, azért az már vicces.. :) Nah mindegy, kinek mi a jó...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#108) Evgenii válasza hackeeeee (#107) üzenetére


Evgenii
tag

Állítólag már javították! :)

(#109) hackeeeee válasza Evgenii (#108) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ezzel pár hónapja találkoztam... :)

Mellesleg a címet lehetne javítani... :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#110) netpeti98 válasza hackeeeee (#107) üzenetére


netpeti98
addikt

2008 óta használom.egyszer kellett vírus miatt újra rakni a gépet de akkor az ie-vel használtam.mióta Firefoxxal használom.2 riasztás volt böngészés közben de megfogta őket.
Na meg nem kattintgatok össze vissza.Ja meg az új verziókkal mindig várok egy kis időt ,hanem elolvasom mások véleményét róla és utána telepítem

[ Szerkesztve ]

(#111) hackeeeee válasza netpeti98 (#110) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én sem kattintgatok, és bőven elég az MSE, legalább még frissítés közben sem lassítja a gépet. :)

Aki össze vissza kattintgat, annak mindegy mit raksz fel, úgyis pár nap alatt szétfertőzi a gépét... :U

Véleményem szubjektív...

(#112) netpeti98 válasza hackeeeee (#111) üzenetére


netpeti98
addikt

igaz.szerintem ne vitatkozzunk erről.mindenki a tapasztalatai alapján választja ki nekem az avast jött be neked a mse.a böngészőktől is függ a vírusfertőzés veszélye.
mondjuk ez a kattintgatás nélkül is megfertőződhet a gép pl.:ha egy megbízható oldalra raknak fel vírust (egyszer jártam így)

[ Szerkesztve ]

(#113) hackeeeee válasza netpeti98 (#112) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem is kell kattintgatni..

Lásd pl. usb-s eszközökön terjeszkedő vírusok, ésatöbbi....

Véleményem szubjektív...

(#114) Evgenii


Evgenii
tag

"elolvasom mások véleményét róla és utána telepítem"
Ezen jót derültem! :) Az emberek véleménye szubjektív!
Most, ha Kis Pista használja egy gamer PC-n, eredeti játékokkal, akkor ott tényleg nem lesz vírus, mert nem torrentezik, nem warez, stb.!

Aztán vegyük Gipsz Jakab-ot, aki kontár, és a Google-el összespanolva rákap a warez/torrent ízére egy alap P4-esen. Nos, neki mondjuk a Kaspersky erősen letépi a ramokat az alaplapról, és a rootkitjei ellen se fogja védeni!

Szóval az, hogy kinek mi jó ténylegesen, azt egyénje válogatja!

Nekem régen F-Secure Client Security volt a kedvencem. Majd jött a PC Cillin. Amikor még a Nod32 gyerekcipőben járt, a PC Cillin már akkor szólt, hogy a rendszer nincs updatelve!
Viszont, volt vírusom ezek mellett!
Idővel áttértem a 4-es Nod-ra, ami csalódást okozott!

Végül a Norton 360v5 + Malwarebytes + Super AntiSpyware + Kaspersky TDSS + Sandboxie kombóval érzem azt igazán, hogy nincs a gép fogva - pedig nem nagy gépem van -, és mégis van egy jónak mondható védelmem, ami kiterjed azért erősen szinte mindenre!

(#115) netpeti98


netpeti98
addikt

Most ezt én nem igazán értem azzal mi a baj ha az ember elolvas egy-két véleményt a termékről amit használni akar?:D
Nem mondom hogy az avast azt legjobb.
Téma lezárva :))

[ Szerkesztve ]

(#116) netpeti98 válasza netpeti98 (#115) üzenetére


netpeti98
addikt

ja bocs most láttam elég hülyén fogalmaztam meg :B
még egyszer bocs

(#117) blattida válasza Realradical (#104) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem voltam kiakadva, de nekem a szövegkörnyezeted + mosolyjel kevés ahhoz, hogy iróniának vegyem azt, amit az avastról írtál. Béke.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#118) Karee11 válasza Evgenii (#114) üzenetére


Karee11
tag

"...Végül a Norton 360v5 + Malwarebytes + Super AntiSpyware + Kaspersky TDSS + Sandboxie kombóval érzem azt igazán, hogy nincs a gép fogva..."
Az elég durva, mivel nálam már maga a Norton 360 kiakasztja a gépet :D

Avastról meg annyit, hogy egy ismerősömnek a régi Dell P3-as 512MB ramos laptopjára telepítettem és nincs komolyabb lassulás. :K

(#119) hackeeeee válasza Karee11 (#118) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én arra inkább MSE-t tennék.. :)

Véleményem szubjektív...

(#120) Evgenii válasza Karee11 (#118) üzenetére


Evgenii
tag

Na akkor ott baromira nincs beconfigolva az OS!
Nekem egy alap gépem van! Értem ezalatt azt, hogy van benne 2 GB DDR1-es ram, dual core d840-es cpu, 512-es ati kártya, 250-es hdd, és ezen egy XP SP3 pro!
a Norton 20-30 MB-t eszik összesen! ha nagyon megerőlteti magát egy-egy ellenőrzésnél, akkor is 300 MB volt eddig a vége amire kiakasztottam!

szóval nem tudom, hogy nálad hol leledzik a hiba?!

de, ha gondolod, megkeresel privátban, és egyből elárulom hol a hiba! :D

(#121) Karee11 válasza Evgenii (#120) üzenetére


Karee11
tag

Azért valljuk be, hogy ha a te általad felsorolt programok egyszerre egy ilyen gépen, mint amit írsz normális sebességgel mennek, akkor megeszem a kalapom :DDD

hackeeeee, mint írtam jó pár hsz-el ezelőtt, elég sok gépre felraktam az Avast ingyenes változatát és én is évek óta használom, különösebb problémák nélkül. Előtte használtam AVG-t, NOD32-őt és Virusbustert (Win 95/98 korszak), de eddig ez az amivel meg vagyok elégedve. :))

(#122) hcl válasza Evgenii (#120) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Melóhelyen is a Symantec termékeket favorizálják. A telepítésük után bármilyen gép jól belassul, cserébe rendszeresek a vírusfertőzések is.
Az életbe többet közelükbe nem megyek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#123) Evgenii válasza Karee11 (#121) üzenetére


Evgenii
tag

Hol írtam, hogy egyszerre fut? :U

(#124) Evgenii válasza hcl (#122) üzenetére


Evgenii
tag

Még mindig használatfüggő! Ennyi erővel egy Mac OS X is gyenge ellenfél egy usernek... :)

(#125) hcl válasza Evgenii (#124) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nagyvállalati környezet, bekorlátozott userekkel, tűzfalak mindehol...

Mutogatni való hater díszpinty

(#126) hackeeeee válasza Karee11 (#121) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

98-as korszak, tyű... Akkor Én Mcafee-ztam. :D

Véleményem szubjektív...

(#127) hackeeeee válasza hcl (#125) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ott változó, sok helyen láttam/látok NOD32-t...

Véleményem szubjektív...

(#128) hcl válasza hackeeeee (#127) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ott jó lehet, ahol NOD van, mondjuk azt se szeretem, de még mindig jobb, mint a Symantec cuccai...

Mutogatni való hater díszpinty

(#129) Karee11 válasza hackeeeee (#126) üzenetére


Karee11
tag

Én már akkor sem szerettem kávézni ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.