Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aelod


aelod
veterán

Majdnem 7"-nál járunk, és az akku csak 4200...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2) beyruth82


beyruth82
veterán

"Bár az vita tárgya, hogy az aktuális P vagy Mate Pro variáció számít-e a Huawei tulajdonképpeni éves csúcskészülékének..."
Persze hogy a mate hiszen az új kirin csúcsprocesszor is abban debütál :)

(#3) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Váltogatják rendesen a kijelző beszállítókat. LG, Samsung, BOE. Mondjuk szerintem az LG már egy darabig nem lesz opció nekik.

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Csak az emui miatt nem merem megvenni a mate 20 pro-t sem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jól nézne ki,ami a képen van,de ekkora batár péklapátot.Tíz év múlva TV méretűek lesznek? Mert ahogy látom,nem tudnak megállni a méret növelésével :U

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6) mjani1172


mjani1172
addikt

Na, félretettem 400 rugót, abbó talán kifussa, ahogy a mostani trendet figyelem. :))
Viccet félretéve, annyira drágák lettek a csúcsok, hogy én már nem adok értük ennyi pénzt, számomra egyszerűen irreális.

[ Szerkesztve ]

(#7) atike


atike
nagyúr

....aranyáron, tegyük hozzá...

(#8) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A méret és az érte kért zsé is vicc.
Nagyon benéztek valamit a gyártók. És ezt remélem a vásárlerő is meg fogja erősíteni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#9) Kokzor válasza HarleyCustom (#5) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ezek már nem az egykezes kategóriák. Valamiért berögzült a gyártóknál, hogy ha jön egy új modell, akkor növelni kell a kijelző méretét is. Persze egyre kisebb a káva és ekkora méretek is még kezelhetőek. Viszont nem tudom, hogy ekkora telefonnal lehetséges egyáltalán kényelmesen telefonálni. (beszéd hangszóróval)
Nálam az S10+ már azért a határ. (telefonálásnál) Annál nagyobbal nem tudom, hogy milyen lehet telefonálni, kihangosító nélkül.

(#10) Jack Oneill válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem eddig samsungom volt, most Mate 20csak...annyit mindok, mar nem valtanek vissza samsungra.

(#11) aelod válasza HarleyCustom (#5) üzenetére


aelod
veterán

Fali konzolra felrakod könyves polcnak ideális lesz pár év múlva. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12) HarleyCustom válasza aelod (#11) üzenetére


HarleyCustom
veterán

1-2 év...szoftveres támogatás hiányában másra úgy sem lesz jó. ;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#13) <Lacy85> válasza mjani1172 (#6) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az S8+-t még én is megvettem megjelenés után, de az S10+-t már én sem vagyok hajlandó.
Ha most kellene venni, akkor S9+ lenne. Jelenleg M-es csomagban 116 ezer.
Az S10-et majd akkor veszem, ha leesett 150 környékére. Vagy nyár környékén Note 9. Tavaly nyáron a Note 8 is 110 körül ment.
Új áron viszont felejtős. Semmi érdemi újítás, a ceruza viszont évről évre vastagabban fog.

Ha már Huawei:
Jelenleg a P20 széria fut marha jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#14) pilóta válasza mjani1172 (#6) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ezért kell ilyenkor megvenni a Mate 20-at. 140-ért megkapod, és mindent tud, amit egy telefonnak tudni kellhet. Mate 30-at majd akkor kell venni, amikor megjelenik a Mate 40... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#15) Narancskoma válasza pilóta (#14) üzenetére


Narancskoma
tag

Így van, az most elég jó bolt.

(#16) #10949376


#10949376
törölt tag

Sztem csak a kijelző fog nőni ,nem a mérete a telefonnak ,kávákat vékonyítanak.

(#17) kakuk.tamas válasza Kokzor (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

És szerintem a BOE a legjobb mind közül. A Samsung fényerőben, és fehér színben nincs a toppon. (Egy P30 Pro vs Mate 20 Pro hasonlításban).

Nekem BOE paneles Mate 20 Pro-m van (több mint fél éve), és néha még ámulok, és bámulok, hogy milyen színei vannak.

És szerintem se fog nőni a készülék fizikai mérete. Azt a +3 tizedet a kijelzőben a kávákból nyerik.
Én csak egyet kérek: hagyják meg a Mate 20 kamera elrendezését. Szerintem még mindig ez a legjobb.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) Jack Oneill válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


Jack Oneill
veterán

+1 ez a kamera elrendezes gyonyuru, az eddigi legjobb, amit lattam eddig.

(#19) Kokzor válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


Kokzor
aktív tag

A Mate 20 kamera elrendezése nekem is tetszik. Szerintem jobb, mint a P30 Pro elrendezése. Kár lenne dobni.

(#20) nozs23 válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


nozs23
addikt

és néha még ámulok, és bámulok, hogy milyen színei vannak.

Zöld? ;]

(#21) Jack Oneill válasza nozs23 (#20) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Valamivel nagyon kevered. A BOE nem zoldul. Elvetve volt par. Az LG kijelzos zoldul.

[ Szerkesztve ]

(#22) Ferithebest8 válasza nozs23 (#20) üzenetére


Ferithebest8
csendes tag

"Zöld?"
Korben Dallas, világjegy :D

[ Szerkesztve ]

(#23) nozs23 válasza Jack Oneill (#21) üzenetére


nozs23
addikt

Igazad van.

(#24) atike válasza Ferithebest8 (#22) üzenetére


atike
nagyúr

Leeloo Dallas, világjegy egészen pontosan... :DDD

(#25) Ferithebest8 válasza atike (#24) üzenetére


Ferithebest8
csendes tag

Jaaa tényleg :)

(#26) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

még mindig úgy gondolom, hogy középen lenne a legjobb helyen az a kameralyuk ...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#27) joey04


joey04
titán

Nem valami jó irány :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) koxx válasza Kokzor (#9) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kérlek sorold fel az utóbbi évek egy kézzel használható flagship modelljeit. Ez már rég nem az egykezes használatról szól.

(#29) judas13 válasza DraXoN (#26) üzenetére


judas13
addikt

Ha már van akkor szerintem is. Szimmetria a lényeg.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#30) pusszycat válasza judas13 (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Meg elég lenne egy 4mm átmerőjű,a samsungos 6-al szemben...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) DraXoN válasza judas13 (#29) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

jobbról-balról, alulról-felülről szimmetrikusan... így a célkereszt is megoldott egyes játékokban hardveresen...

nekem mondjuk semmi bajom az asszimmetriával ha jól van megcsinálva "valamin" (bármin ... szendvics, ház, frizura... stb.).. de a notch és leszármazottai... továbbra se kellenek... mondjuk én máig nem értem miért jó, hogy a képernyők sarka le van kerekítve... mondjuk .. "kisméretű" jó telefont se találok... szívesen vennék valamit 110x50(!) körüli méretben... de nincs ilyen... max. Palm Palm ... csak lenne kicsit jobb kamerája..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#32) Kokzor válasza koxx (#28) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Mondjuk nem tudom miért kérsz engem számon. De... S8, S9, S10E, S10, iPhone 8, iPhone X, iPhone Xs, Huawei P20 és még sorolhatnám.... (De erre jó a GSMArena keresője, ott végig lehet pörgetni.)
Ez mind egy kezes. Akinek nem, annak szimplán kicsi a keze.
Egyébként S10+ al is egy kézzel lapozgatva néztem pont a kommented. :DDD De azzal inkább biztonsági megfontolásból szoktam két kézre váltani, ha gépelek.

Remélem ötöst kapok a modi bácsitól. :D De legalább egy ajánlott plecsnit.

[ Szerkesztve ]

(#33) <Lacy85> válasza Kokzor (#32) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Kinek mi az egykezes.
Én kizárólag gépelésnél használom mindkét kezem, de ilyenkor is csak azért, mert így gyorsabban leírom, amit akarok.
Pedig S8+-t használok. :D

(#34) judas13 válasza pusszycat (#30) üzenetére


judas13
addikt

Igaz!
....
DraXoN

Én meg pont ellenkezőleg vagyok ezzel:)
A méretek tényleg elszabadultak ki tudja hol a határ. Igen régen meg pont a képernyô sarkosítása volt a nyerő.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#35) Juhaszatti válasza DraXoN (#26) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem pont szélen jön be. Bármi ami középen töri meg a kijelzőt, nagy notch, csepp notch, vagy ha ott lenne a lyuk...sokkal jobban vonzza a tekintetem mint oldalt. Számomra zavaróbb.

(#36) Kokzor válasza <Lacy85> (#33) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Én inkább csak azért, mert még nem merek olyan merész lenni vele, hogy mindent egy kézzel. Drága móka a kijelző csere. Elég csúszós a gyári Clear Cover. Talán még jobban csúszik, mint alapból tok nélkül. Majd le kell cserélnem ezt a tokot.

(#37) koxx válasza Kokzor (#32) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Áh ez nem számonkérés volt.
Ja, hogy ezek egykezesek :D bár kézméret függő.

(#38) Kokzor válasza koxx (#37) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Nekem szerintem átlagos méretű kezem van. iPhone X nálam bőven egykezes volt. Nagyon kényelmes volt használni, de nekem kicsi volt a kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#39) <Lacy85> válasza Kokzor (#36) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Javarészt nekem is clear cover van rajta. Tényleg nagyon csúszós. Viszont ez jön be a legjobban, mert olyan, mintha nem is lenne rajta semmi.

(#40) ORCA58


ORCA58
addikt

Szerintem az e kamera lyuk sokkal rondább, mint a kis csepp notch. Ha így nőnek a telefonok előbb utóbb kereke és húzó fogantyúja is lesz, mint a bőröndöknek.
Arról, hogy zsebben hordjuk le kell mondani.
A megoldás, retikül kell hozzá, és ez majd kitermel egy új iparágat, a férfi retikül gyártást. :D

(#41) pusszycat válasza ORCA58 (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van már férfi retikül,úgy hívják,h akta táska. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#42) Kokzor válasza pusszycat (#41) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Vagy inkább hasitasi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) pusszycat válasza Kokzor (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

remélem ez csak concept, mert nagyon randa :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#44) Kokzor válasza pusszycat (#43) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Pedig ezt tényleg meg lehet vásárolni. :D Egyik magyar webshopban, ahogy láttam 4.000 Ft.

(#45) pusszycat válasza Kokzor (#44) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fúj. Hogy mutatna ez az én sima szőrtelen hasamon. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#46) Kokzor válasza pusszycat (#45) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Egyik kínai webshopban láttam hasonló pólót is, szóval a probléma megoldható. :D

[ Szerkesztve ]

(#47) persil válasza HarleyCustom (#5) üzenetére


persil
nagyúr

Ilyenkor erdemes visszaolvasni a par evvel ez elotti oriasmobilok alatti kommenteket. Azok szerint mar manapsag is boven tv meretuek kellene, hogy legyenek a telok.
Csak nezd meg az akkori meme-eket.

Nem lesz itt semmifele tv meret, meg egyeb baromsag, egyszeruen probaljak maximalizalni a kijelzot nagyjabol hasznalhato haz meret mellett. Ahogy a kijelzo no, ugy "csokken" a keszulekek haza.(aranyaiban persze, nem felreertendo)
Nyilvan nem kotelezo megvenni a 6.7es cuccokat, ha tul nagy valakinek, de erdemes eszben tartani, hogy sok mai 6 inch folotti telo konkretan kisebb, mint a korabbi 5.5 inch-esek.
Akinek viszont kifejezetten kis keze van, vagy egyeb okbol egyszeruen nem szereti a nagy kijelzon, azokat meg tudom erteni, hogy mergesek, mert tenyles keves - normalis - kismeretu keszulek van.
De teny, hogy nagy kijelzon jobb a tartalomfogyasztas.

En spec a mate 20-at is javareszt egykezzel hasznalom, pedig egy 170 centis torpe vagyok :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#48) kromatika


kromatika
veterán

Várandós a "kicsike"

(#49) Jakesz válasza kromatika (#48) üzenetére


Jakesz
őstag

Igen? Fiu vagy lány lesz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.