Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

A PSP Go! is kényelmetlen volt, akkor ezzel is ugyanaz lesz a baja mindenkinek... nem tudom miért jó erőltetni ezt a formát.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) VD


VD
őstag

Ez egy photoshop-olt kép, nem valódi, lehet nyomokban nem fog hasonlítani erre.

Egyébként meg "nyálcsorgatós smiley" Nagyon kíváncsian várom!

(#3) AS válasza VD (#2) üzenetére


AS
félisten

Persze ennyi kép ps:
link
Ez nem PS,

Ja Android 2.3 lesz rajta nem 3.0.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz népszerű, illetve milyen hatással lesz ez a SonyEricssonra.

(#5) Morden24


Morden24
nagyúr

Kár, hogy nem azt a képet raktátok be, ahol a PS gombok helyett Xbox-osok vannak a felületen... :U
Egyébként ha megcsinálnák, remélem, hogy ez csak fotóbolt, mert egyszerűen ocsmány készülék.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) baliii


baliii
senior tag

Nem hiszem hogy kamu lenne, engadget-en csomo kép meg info van, érdemes megkeresni. Mindemellett érdekes lehet az érintős felület a gombok között, olyan, mintha 2 érintős analog stick akarna lenni :Y
Más: nekem a sima psp is ugyanolyan kényelmetlen mint a go, sőt, talán ott még rosszabb is az AS elhelyezkedése.Így talán kényelmesebb lenne...

(#7) David75


David75
őstag

gondolom úgy lesz hogy átirják a játékokat androidra és alapon nem futtatja a memoriakártyáról a régi psp játékokat.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#8) Morden24 válasza David75 (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Biztos minden fejlesztő boldog lesz.
Az egyik fele írhat át és optimalizálhat Androidra, a másik fele írhatja újra az irányítást.

Sectumsempra - For Enemies

(#9) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

ez már a hányadik ps phone hír egy nap alatt? :((( :O

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#10) Fr3eWar válasza idkfaiddqd (#9) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Szerintem a harmadik, de remélem nem lesz belőle semmi.

(#11) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

inkább csinánának az x10-hez egy "gamepadot", amibe bele lehetne tenni a telót...
még plsz akksi is férhetne bele.
Jobb megoldás lenne, nekem nem kéne olyan teló amin ilyen gombok vannak...:D, ráadásul így az analóg kart is nélkülözni kell:S

(#12) Duree


Duree
veterán

Azt hiszem ez nem nagyon kellene eröltetni,mert rondának ronda,meg értelmetlen dolognak tartom

duree54

(#13) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Android 3.0? Az igen... Nembaj SE-t ismerve úgysem lesz tovább frissítve :D

(#14) Probber válasza Duree (#12) üzenetére


Probber
őstag

Egy véleményen vagyunk.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#15) #71321344


#71321344
törölt tag

analóg kar nélkül fail, natív PSP játékok futtatása nélkül fail, kinézet fail. ha meg csak ilyen Ngage szerű dolgot akarnak összehozni, akkor nem értem a koncepciót. értelmesebb megoldásnak tartanám a PSP Go-t felruházni GSM/GPS modullal és kis pénzt költeni arra, hogy pár nem játék alkalmazást is fejlesszenek rá. oké, hogy új os kerülne az okos telefon piacra, de egy játék telefonra nem is nélkülözhetetlenek az üzleti alkalmazások.

btw a Go!-ba ugye érintős a kijelző?

(#16) GALARDO


GALARDO
addikt

Érdekes lesz várom már. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#17) Valzor


Valzor
aktív tag

Ennek a kütyünek nem látom értelmét :)

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#18) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Csak annyit mondok rá, hogy meglátjuk.

(#19) baliii válasza #71321344 (#15) üzenetére


baliii
senior tag

Szerintem a kezelőszervek közötti rész két darab egybeolvasztott érintős analog stick, legalábbis análkül semmi értelme sem lenne... Amúgy a GO-nak nem érintős a kijelzője.

(#20) parkr


parkr
őstag

én valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez sikeres legyen

(#21) plus44 válasza AS (#3) üzenetére


plus44
veterán

Még ha igaz is, mi értelme ennek a telónak? Mit játszanál rajta? Annyira nincs eleresztve a Market...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nekem tetszik. :C :U

PS4

(#23) DemonDani


DemonDani
addikt

az első beszámolók alapján 1 GHz-es Qualcomm MSM86553 processzort,
MSM8655 lesz az, egy 3as minusz :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#24) DemonDani


DemonDani
addikt

az első beszámolók alapján 1 GHz-es Qualcomm MSM86553 processzort,
MSM8655 lesz az, egy 3as minusz :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#25) joey04


joey04
titán

N-Gage
avagy hatalmas bukta...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) AS


AS
félisten

Még képek:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.