Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) 7Heads Drago válasza nyisziati (#539) üzenetére


7Heads Drago
veterán

míg más öntötte a fejlesztésbe a milliárdokat
Ó a szegénykék. És ezért jutott ide az alma is??? Szinte ugyanazt akarják eladni egyre többért. Nem is eszek 1 hétig most rizst, hátha megérzi a gazdaságuk hogy rossz úton járnak. :)
Amúgy ha kicsit szétnéznél a világba rájönnél hogy az ipari lopás nem csak Kínára jellemző. És ezt se a Samu, se az Apple nem vette észre, sőt mivel a csőd szélén állnak nincs pénz ügyvédekre, meg perre se???
A kis buták. Hát írj már nekik... lelki támasz kell nekik biztos. :DD
Te most az általad imádott márkák/márkád vezetőit is hülyének tartod ennyire??
Végül is..... :D
Ha azt nézzük hivatalos tények, bizonyítékok nélkül félre tolták a Huaweit. Miközben mindent "úgy lopnak" szerinted. Ha lenne rá jogalapjuk már régen bíróságon lenne az ügy. Tudod kit etes.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#552) Victorio válasza nyisziati (#549) üzenetére


Victorio
aktív tag

Szerintem annak, hogy ki tör világuralomra egész jó fokmérője az, hogy hány saját országon kívüli katonai bázissal rendelkezik.
Kína: 4
USA: 72

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#553) Lami66 válasza joey04 (#494) üzenetére


Lami66
őstag

Kicsit csalódott vagyok. Tőled nem ilyen szinvonalú reagálást vártam. Gondolod, hogy ennyit várok el egy telefontól minimumnak?

(#554) #88470784 válasza joey04 (#550) üzenetére


#88470784
törölt tag

Helyesbítés: A telefon leendő vásárlói nem itt élnek ez itt a kisebbség.

(#555) nyisziati válasza Victorio (#552) üzenetére


nyisziati
veterán

USA = Pax Americana.
Kína : hát ezt inkább nem szeretném megtudni, ha már a saját országukon belül "sikerült" közel egymillió embert átnevelő táborba dugni.
Vesd össze: Rákosi és Recsk, vagy Sztálin és a Gulág. Nem értem, miért támogatod őket?

[ Szerkesztve ]

(#556) nyisziati válasza 7Heads Drago (#551) üzenetére


nyisziati
veterán

"Ha lenne rá jogalapjuk már régen bíróságon lenne az ügy."
Mármint kínaiakat bíróság elé citálni? Az év vicce. :DDD

"Tudod kit etes."
Trollokat valóban célszerű. De az igazuság kimondására néha szükség van, különben a hülyeség azt hiszi, igaza van.

(#557) zoleeno1


zoleeno1
addikt

És igen, megint sikerült egy huawei topikból kína/amcsi ellenes, politikai topikot összehozni... Sokáig tartott... :O

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#558) k-adi


k-adi
nagyúr

nyisziati ideje leparkoltatni ezt a témát.

(#559) Aryon87 válasza zoleeno1 (#557) üzenetére


Aryon87
félisten

Mondtam én :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#560) #22743424


#22743424
törölt tag

Most néztem lehet előrendelni az egyik webáruházban de valami iszonyat áron :Y

(#561) Aryon87 válasza #22743424 (#560) üzenetére


Aryon87
félisten

-

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#562) joey04 válasza #88470784 (#554) üzenetére


joey04
titán

itt végig arról van szó, hogy az eu-ban nem pálya így. Hogy te önkéntesen elvitted a témát arra, hogy nem itt veszik a legtöbben, meg minden érvet ezzel söpörsz le, az meg a te döntésed.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#563) zoleeno1 válasza #22743424 (#560) üzenetére


zoleeno1
addikt

En nem találtam igy hirtelen mobilról. Link?:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#564) #22743424 válasza zoleeno1 (#563) üzenetére


#22743424
törölt tag

[link] A sima M30 nem is olyan drága, de a pro
[link]

[ Szerkesztve ]

(#565) Ijk válasza Lami66 (#511) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó lenne ha egy hozzáértő leírná gyakorlatban mit jelent pontosan ez a google mentesség.
Engem speciel a banki applikációk érdekelnek, mert sok sikert pl. K&H app kiváltásához, már ha nem akarsz valami külső számlára pénzt utalgatni. De továbbmegyek a számlakezelés, limitmódosítás, bármilyen átutalás.
Második dolog pl. egy parkolásra adott app, pl. ha el is indul képes gps alapján belőni a helyzetet vagy nekem kell minden alkalommal kézzel bevinni a parkolóóra számát.
Ez csak két példa volt amit ha egy 50k-s telefonon meg tudsz csinálni egy 300 ezresen nem akkor megette a fene.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#566) Quqesz válasza zoleeno1 (#557) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:)) ez van....Mobilarena=ENSZ külpolitikai szakbizotság ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#567) zoleeno1 válasza #22743424 (#564) üzenetére


zoleeno1
addikt

Jahogy igy, azt hittem valamelyik magyar sufnigsmnél van elorendelesben:D Igen, elég agyament az ár... Ha megjelenne nálunk, hivatalosan, itt sem lenne olcsóbb.

Quqesz: kb:D

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#568) Victorio válasza nyisziati (#555) üzenetére


Victorio
aktív tag

A nagy Pax Americana keretében az USA az utolsó világháború óta az alábbi országokkal lépett háborúba:

1950 - Korea
1954 - Guatemala
1958 - Indonézia
1959 - Kuba
1965 - Belga Kongó
1961 - Vietnám
1964 - Laosz
1967 - Guatemala
1969 - Kambodzsa
1980 - Irán
1981 - El Salvador
1981 - Nikaragua
1983 - Grenada
1983 - Libanon
1986 - Líbia
1989 - Panama
1991 - Irak
1993 - Szomália
1995 - Bosznia
1998 - Szudán
1999 - Szerbia
2001 - Afganisztán
2002 - Yemen
2003 - Irak
2004 - Haiti
2007 - Pakisztán
2007 - Szomália
2011 - Líbia
2014 - Szíria
2015 - Irak

Ahogy nézem a listát, tényleg a béke élharcosai ;]

Amúgy azt, hogy Kínát, Rákosit, és Sztálint támogatom, a hozzászólásom melyik részéből sikerült kiolvasnod? :W

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#569) mjani1172 válasza Victorio (#568) üzenetére


mjani1172
addikt

És ez bármilyen szinten is kapcsolódik a Huaweihez, a telefonhoz, vagy egyáltalán bármi értelmes dologhoz?

(#570) safizoo


safizoo
tag

Ha a play rámegy, akkor minden rámegy ami eddig. Alá tudja ezt valaki támasztani? Mert szerintem így van.

(#571) doooo válasza Victorio (#568) üzenetére


doooo
veterán

Abszolút helytelen lista, főleg mert "háborúnak" nevezed ezeket, holott közel sem azok egyöntetűen. És főleg nem kétoldalúak. De mindegy is, ez már nagyon, nagyon off-topic! Ne folytasd, és akkor más sem fogja.

(#572) k-adi válasza safizoo (#570) üzenetére


k-adi
nagyúr

1. "Ha a play rá megy"
- Na igen, de hogyan megy rá, már itt elágazik a kérdés, ugyanis nem mindegy. De tegyük fel sikerül rávarázsolni a play-t valamilyen alternatív úton.

2. Rajta a play, namost mivan?
- Hurrá, örülünk, mehet az appok letöltése.......... vagy mégsem, mert nem engedi, nem megy, nem támogatott.......... De tegyük fel mégis sikerül rátölteni az appokat.

3. Rajta vannak az appok, de nem indul vagy utólag letiltották. Idejövök sírni, pedig előre megmondták, hogy kétes biznisz lesz. Adjak magamnak egy pofont?
- Igen.

Viccet félretéve, most mindenki az alábbi 2 esetbe reménykedik:
1. utólag mégis feloldódik a tiltás/gugli-donald hadjárat
2. marad a hadjárat, de a gugli rendszerek, play rámókolás után minden megy ahogy kell

Mivel senki nem jós, ezért ebbe ne is menjünk bele melyik az esélyesebb, stb.. de annyit azért leszögeznék, hogy egy 350-400ezres mobilnál nem kéne reménykedni semmiben sem, hanem egyszerűen működnie kéne mindennek. Alapból.

(#573) k-adi


k-adi
nagyúr

ezt csak ide berakom:

[link] 4 hónapnyi ingyen youtube premium snote10 mellé email promo

(#574) safizoo válasza k-adi (#572) üzenetére


safizoo
tag

Aliexpressen így árulják.

[ Szerkesztve ]

(#575) #40359168 válasza zoleeno1 (#510) üzenetére


#40359168
törölt tag

“...nalunk még mindig ott tartanak az emberek, hogy szarkinai és félnek tőle igazuk van” :D

(#576) #40359168 válasza 7Heads Drago (#551) üzenetére


#40359168
törölt tag

Az Apple a csőd szélén áll, mit szívsz, ember? :DD Pont ma frissült a nullkilométeresen 200€-ért, két év garival vásárolt SE-m iOS13-ra, szerinted azért szeretem használni, mert pont ezzel a minilogóval lehet villantani pont a németeknél?

(#577) HarleyCustom válasza 7Heads Drago (#551) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Gyere le a "szerről" haver, össze-vissza beszélsz :Y :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#578) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Én sem értek egyet a hétfejűvel, de tessék érezni a szarkazmust azokban a "kérdésként feltett" sorokban, srácok. :))

(#579) #88470784


#88470784
törölt tag

Az egyik cél országban készült a video ahová szánta a huawei.
[link]

(#580) zoleeno1 válasza #40359168 (#575) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ugyesvagy, mehetsz vissza az almatopikba:D

csiriba: első nekifutasnak biztato, de ahogy többen is irjak, kérdés mi lesz később.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#581) Macka


Macka
veterán

Szerintem elfelejtitek, hogy ez egy szakmai fórum, ahol a legtöbben tudjuk, tudjátok, hogy hogyan kell külön feltenni a google-szoftvereket, néhányan még el is rootolgatják a telefonjukat.
De...
A userek többségének lövése sincs erről, kifizeti, hazaviszi, használni szeretné, de nem tudja.
És ez egy ennyibe kerülő készüléknél nagyon gáz. Ennyi pénzért igencsak elvárható, hogy ne neked kelljen otthon mókolni az egésszel.

Találgatni meg, hogy mi hogyan, mikor lesz tiltva, vagy sem, felesleges. Meg kell várni az első teszteket. Amúgy pedig az is megeshet, hogy külön fel tudod tenni a google alklamazásokat, play-ből le tudsz tölteni appokat, elindul, fut, majd jön egy android rendszerfrissítés, aztán szevasz, onnantól semmi.

Ha magamból indulok ki, én ennyiért nem venném meg (telefonért amúgy sem adok ennyit, de azt most ne vegyük figyelembe), épp a bizonytalanság miatt.

[ Szerkesztve ]

(#582) 7Heads Drago válasza #22743424 (#564) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A Specs-et végignézve benne vannak az EU frekik is. Szóval ha változik a politika akár ide is jöhet még.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#583) 7Heads Drago válasza #40359168 (#576) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha nem tűnt fel ironikusan írtam. Nyilvánvaló hogy nem állnak ott.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#584) 7Heads Drago válasza Ijk (#565) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Annyira politika, meg egymás csépelése megy hogy egy rendes kérdésre meg a kutya se válaszol :D :D :D
Sztem a GPS megy.
Alkalmazás boltra meg csiribá az Aurorát ajánlotta. Ami elvileg egy Goggle klón. Persze engem is érdekelne hogy ez mit is jelent, mivel az eredeti google is teli van fertőzött letöltésekkel, akkor mit várjunk a klóntól...
A másik hogy ha a bemutatón már ment rajta a google. Kérdés hogy ezt hogy oldották meg.
Őszintén megmondva a vásárlással érdemes sztem kivárni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#585) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Nem lett rossz ez a kamera:)
Mate 30 pro vs IPhone 11 pro vs Note 10+
link

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#586) Ijk válasza 7Heads Drago (#584) üzenetére


Ijk
nagyúr

Volt Passportom, sok ggogle alkalmazás elment rajta amíg ki nem futottak az android verzióból, de play szolgáltatás nélkül sem a simple, sem a mobilfizetés helymeghatározása nem működött. Ezért is kérdezem.
Mobilbank ha jól emlékszem azért nem ment mert kifutott az is az android verzióból. De play hiánya miatt jópár app csak részegesen ment.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#587) Aryon87 válasza zoleeno1 (#585) üzenetére


Aryon87
félisten

Nemrég néztem meg, szépen elhúzott a másik kettő mellett. Az éjszakai rész az vicces volt:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#588) Lami66 válasza Ijk (#565) üzenetére


Lami66
őstag

A guglimentesség még nem a világ vége, hiszen nem globál verziós kínai telefonok akadnak errefelé szép számmal, azokon sincsenek gugli cuccok. Csakhogy ez gugli által tiltott telefon, ilyen még nem volt idáig. Ezért mindenki csak találgat, hogy ezen a telefonon milyen korlátokkal, kompromisszumokkal szembesül a telefon használója. Biztos lesznek bátor önkéntesek, akik majd próbálgatják mit lehet és mit nem lehet kihozni ebből. A nem gugli alkalmazásokat miért
kellene kiváltani (pl. K&H app)? Még az is lehet, hogy problémamentesen tud működni ezen a telefonon is. Csak nem a play áruházból kell letölteni.
A parkoló app már problémásabb lehet, ha a guglitérképet használja, akkor nem fog működni. Ha nem guglitérképet használ hanem pl topmap, naviguide, akkor működni fog.

(#589) 7Heads Drago válasza zoleeno1 (#585) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Na kapnak tőlem egy évet, hogy megoldják ezt a szarságot ami van és lemenjen a telo ára.
Hát nekem nagyon úgy tűnt hogy most már a videó is rendben van náluk. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#590) zoleeno1 válasza 7Heads Drago (#589) üzenetére


zoleeno1
addikt

Jaja, front kamera stabilizációban jobb a másik 2, de egyébként, ez alapján a video alapján, nagyon rendben van.
En csak 6 hónapot adok nekik:D

Aryon87: igen, ott rommá verte őket:)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#591) Lami66 válasza zoleeno1 (#590) üzenetére


Lami66
őstag

Tőlem kapnak 2-3 évet, addig p30-on várom a fejleményeket.

(#592) atike válasza Lami66 (#591) üzenetére


atike
nagyúr

Nálam ugyanez... :)

(#593) 7Heads Drago válasza zoleeno1 (#590) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Egyetlen este alatt megkaphatja a Google-appokat a Huawei Mate 30 Pro
A Huawei készen áll rá, hogy azonnal frissíti a Google szolgáltatásaival a csúcsmobilt, amint Amerika és Kína megegyeznek a gyártóról. [link]
Nem láttam a topikban és gondoltam nem árt ha berakom.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#594) 7Heads Drago válasza zoleeno1 (#590) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sorry befagytam
A frissítés meg klónozta magát. :)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#595) <Lacy85> válasza Aryon87 (#587) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ohh. Ugyanazt a videót néztük?
Az iPhone videói kb. végig sokkal élesebbek voltak, és sokkal több részlet is volt rajtuk.
A Mate 30-é kb. olyan, mintha köd effektet húztak volna rá.

(#596) 7Heads Drago válasza zoleeno1 (#590) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ehhez képest:
Már másképp értékeli a csúcsmobilok kameráit a DxOMark [link]
A legtöbb Samsung felhasználó is panaszkodik a Note10 plus-ra hogy még a Note 8 plus kamerája is jobb volt ettől. Érdekesek a pontok. Kicsit olyan ez az egész, mintha erre is hatással lenne Trump. Nekem nincs viszonyítási alapom. Pedig a sima note 10 bejönne nekem is.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#597) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#595) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ő sztem nem a videó részt nézte

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#598) Lami66 válasza atike (#592) üzenetére


Lami66
őstag

Bár a statisztikám szerint elég kicsi az esélye, hogy a p30 után ismét Huawei telefont veszek. '97 óta nem volt olyan, hogy kétszer egymás után ugyanattól a márkától vettem volna telefont, de volt pár visszatérő márka. Nálam csak egy márka van kizárva, a többi mind ugyanolyan eséllyel indul, akár másodvonalbeli kínai márka, akár a mindenható Samu. Nem márkát veszek, nem kezelőfelületet veszek, hanem az éppen aktuális szempontok szerint a legmegfelelőbbnek gondolt eszközt.

(#599) Aryon87 válasza 7Heads Drago (#597) üzenetére


Aryon87
félisten

EclipseGT:
Nem biza, a fotózáson képesség érdekel, mint a video. Láttam, 4k-ban nem razkodik azt jovan. Nekem a P30Pro 4k videozasa is bőven megteszi, nem filmet gyártók vele.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#600) atike válasza Lami66 (#598) üzenetére


atike
nagyúr

...és folyamatosan változnak a szempontjaid...? Nem lehet könnyű úgy venni telefont...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.