Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ha nem lenne hajlított a pro az jönne be a jobb kamerák és a nagyobb akku miatt. Így a sima 30-as a nyerő nálam.
De csere úgyis leghamarabb jövőre lesz és játszik a Mi 9, oneplus 7 meg ez.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#52) akooos válasza roli543 (#49) üzenetére


akooos
veterán

Mi?

(#53) Quqesz válasza leslien (#47) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mivel nem terveztem ezt megvenni, de a mix4 mér édekelne esetleg majd, így luft lett... ;] :))

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#54) Zuzer


Zuzer
csendes tag

Ennyi pénzért még szarakodjon is a user? Maradjon csak Kína only...

(#55) utomi


utomi
senior tag

De most nehogy már elkezdjétek, hogy 1100€-ért még tök normális is, hogy én hackeljem fel a Google dolgait. Ami amúgy root nélkül nem is megy fel mert a system mappába kell bemásolni. Hivatalosan a HUAWEI nem ajánlhat ilyet mert a Google szénné perelné és hát ugye a Google akkor blokkolhatja ezeket a telókat amikor csak akarja. Szóval így sokat nem érnek.
Hardveresen egy Mate meg ne legyen már FHD amikor 6,5” és hol az emlegetett 90hz? Egyenként meg a Pro verzió 8g/128GB ami nekem karcsú a Note10+ 256gb/12gb-hoz képest. Ez a kijelző így meg totál érthetetlen. Már a hajlított is határ eset használhatóságban de ez így totál felesleges baromság és néhány Appot be is fog zavarni. A mono hangszóró megint elfogadhatatlan nekem.
A kamera nyilván megint bitang és vélhetően a videó is végre használható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#56) leslien válasza Quqesz (#53) üzenetére


leslien
nagyúr

remélhetőleg nem szállnak el az árakkal...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#57) Quqesz válasza leslien (#56) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kiderül, de sztem emelkedni fognak az biztos....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58) zoleeno1 válasza akooos (#52) üzenetére


zoleeno1
addikt

Sokan azt vélték felfedeznia kiszivargott képeken, hogy xenon vaku lesz rajtuk. Nem igy lett:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#59) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Máskor meg azon megy a picsogás hogy tele van a gugli vackaival a készülék , most ezen egy darab sincs , ez se jó :C

Ajánlom a Belga : Az a baj nótát ;]

(#60) janeszgol válasza #24536576 (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Szóval ha neked nem tört el az S9, akkor senkinek nem fog a Mate 30 Pro. Logikus. :U

(#61) roli543 válasza akooos (#52) üzenetére


roli543
őstag

ha a hátlapot megnézed, spekuláltak arra, hogy xenon villanó lesz benne.. mégsem

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#62) Rolie Polie válasza akooos (#52) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

Ha ránézett az ember első blikkre a képeken akár xenon vaku is lehetett volna.

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#63) gproject


gproject
aktív tag

komolyan nincs rajta gugli cucc? kell a francnak akkor. pedig vettem volna minden szinbol, igy viszont felejtos

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#64) Stevo80a


Stevo80a
kezdő

Namarmost a zoomja akkor rosszabb a P30 pro nal mert az 5x. Akkor mi ertelme a nagy csinnadrattanak???

(#65) Robert198231 válasza dilajoska1 (#30) üzenetére


Robert198231
csendes újonc

Neked fontos nekem nem. :DD
Nem vagyunk egyformák. Számomra csak felesleges szemét app az is.

(#66) #16514048 válasza utomi (#55) üzenetére


#16514048
törölt tag

De ha feleennyiért árulnák, akkor már "felhackelnéd"?
Vagy aki nem tudja/akarja ezt megcsinálni, de kellenek neki a gulglis dolgok, azok szerinted megvennék bármilyen olcsón is?

Továbbra sem gondolom, hogy Google nélkül kevesebbet kéne érnie.

(#67) Samott


Samott
addikt

Kar ezert a cegert, kar ezert a keszulekert. Kellett volna konkurencia a Samsungnak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#68) janeszgol válasza #16514048 (#66) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem is, így viszont valószínűleg a szolgáltatók nem fogják árulni. A cégek nem fogják beszerezni flottába (ma már ezeket a drága telókat flottában osztogatják). Szóval eléggé lecsökkent a célközönség.
De attól még lehet jó a telefon, és lehet kapós kisebb körökben.

(#69) Robert198231 válasza #88470784 (#36) üzenetére


Robert198231
csendes újonc

Ott a pont!
Fúúú de útálom ezeket az appokat. :DD

WhiteWalker: Igaz is. Néhány embernek soha semmi sem jó. ;]

[ Szerkesztve ]

(#70) Quqesz válasza #16514048 (#66) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem az a sejtésem, hogy vmi készül a háttérben. Ugye ez egy bemutató, de a polcokra még nem került. Az kb 2-3 hét lenne. Mivel van eu-s ár lehet vmi alkudozás a guglival, hogy mégis csak lesz vmi, ami nem törvénysértő, de mégis használható(nem a saját áruházuk...)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#71) akooos válasza zoleeno1 (#58) üzenetére


akooos
veterán

Azt tudom, de sok tesztben miért írják akkor azt, hogy az van benne? Én még mindig úgy gondolom, hogy az :D
Mi a hosszú sáv, hanem xenon villanó?

Meg lett cáfolva hivatalosan?

[ Szerkesztve ]

(#72) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kíváncsi vagyok, hogy ez az stylus mit tud.

***

(#73) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Azon senki ne lepödjön meg ha esetleg az eu-ban majd vérszemet kapnak a politikusok és rájönnek hogy az Android müködik előre telepitett Google nélkül is.

(#74) #24536576 válasza janeszgol (#60) üzenetére


#24536576
törölt tag

Note9. És mikor írtam, hogy másnak nem törhet el? Vagy szerinted másnak összetört, nekem is összetörik? 🤦🏻‍♂️

(#75) 7Heads Drago válasza ollie (#72) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Na ez pl egy jó kérdés. Mert nem volt róla szó.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#76) #24536576 válasza #88470784 (#46) üzenetére


#24536576
törölt tag

Használd egészséggel, csak ne sírj ha baj lesz belőle.

(#77) vasi89


vasi89
addikt

Szépen ívelt felfelé a Huawei pályája, én sajnálom, hogy az USA hisztije így kicseszett velük de ez a nevetséges árazás sem segít a helyzeten. Ennyiért, google szolgáltatások nélkül nem lesz Európában aki ezt választja majd note 10 helyett. Jelenleg mate20pro-t használok de nekem ez volt az utolsó huawei telefonom, hiába vagyok 100%ig elégedett. A google-nél nagyobb adathalász és kémcég nem sok van.

(#78) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Kíváncsi leszek, hogy lesz-e a Telekomnál.

(#79) janeszgol válasza vasi89 (#77) üzenetére


janeszgol
félisten

+1 minden mondatodra, pláne az utolsóra.

LosBlancosrm, látom megaszondóként ébredtél.

[ Szerkesztve ]

(#80) h4h01


h4h01
senior tag

Az lett amit vártam! A telefon mint hardver nagyon király, valszeg nem lesz itthon. A google csomag hiányára mint végfelhasználó csak annyit tudok reagálni, h FckUMr.Donald!

A bemutatót szinte végig röhögtem :D Erős volt a kezdés is, hogy a tavalyi mate 20 széria kameraszigete egyedi volt, aztán odatolták az Iphone 11-hez :DDD Sírtam..A másik meg a slow motion volt, hogy egy qrva drága profi kamerával hasonlítják csak össze, mert a többi telefont egy lapon se lehet említeni..Rég röhögtem ennyit bemutatón..kb a 30%-át ha lehetett érteni, mert az amúgy tökre szimpi kínai csávó, kicsit törte az angolt :DDD ..
Az apple féle nagyon precíz incredible new design féle rideg fosunalmas bemutatóhoz képest ezen felüdültem :D

[ Szerkesztve ]

(#81) arn


arn
félisten

Nyugaton bukta.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#83) Aryon87 válasza Ateszpapa (#78) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg Telenyomornál (bár a Telekom jelenleg jobb sztem)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#84) akooos válasza h4h01 (#80) üzenetére


akooos
veterán

Jó neked, én végigszenvedtem a bullshitet amit kihányt szegény. Minden második szó után torokköszörülés, vivid colors, sophisticated ez, az....

A 150k dolláros kamerával szemben is jobb a telefon videója, NYILVÁN a filmesek is 720p-ben forgatnak. Mit tudott mondani? Look vivid colors. Mintha ebből állna a fotózás/ videózás.

(#85) qltsar válasza utomi (#55) üzenetére


qltsar
addikt

Azt ne felejtsük el, hogy a Huawei beszűntette a BL unlock kód kiadást, ezt jelenlegi tudomásom szerint két nem hivatalos programmal, kb 10 EUR-nak megfelelő összegért lehet megvásárolni, de jelenleg sem az összes létező modellre, általában a legújabbaknak kell idő, amíg felkerülnek a listára.

De, ha fel is kerülnek, bele kell pusholni legalább a GMS-t valamint a Playstore-t a system/priv-app/-ba, és mivel 99%, hogy ehhez nem fog készülni TWRP sem más recovery, ezért kénytelen vagy ténylegesen rootolni, tehát már ott egy su a /system/bin alatt, symlinkelve az xbin-be --> safetyNET viszlát.

Ezen kívül ugye...a build.prop-ot is át kell írnod ahhoz, hogy Playstore-t átvágd, hogy nem is erről a készülékről használd.

TL;DR: EU piac szerintem felejtős így, és legalább az árcédulán meg kellett volna igenis mutatni, hogy Google nélkül kevesebbet kérünk. Stratégiailag nem értem viszont, hogy miért nem vártak még inkább, vagy arra, hogy rendeződjön a helyzet, vagy, hogy rárakják a saját OS-üket, addig meg szépen pusholni a dev-eket, hogy az appsotore-ukba elérhetővé tegyék a populáris alkalmazásaikat.

Illetve, hadd ne "hekkeljek" 300.000-ért már...

[ Szerkesztve ]

(#86) xZer0kidx válasza Stevo80a (#64) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A zoom rosszabb, a videós felbontás-fps szám meg jobb.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#87) h4h01 válasza akooos (#84) üzenetére


h4h01
senior tag

Lehet én vagyok perverz, de nekem tetszett!

(#88) aprokaroka87 válasza utomi (#55) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem a Google meg a Huawei megprobálja majd megoldani a dolgot.

Ha nagyon akarják meglehet az úgy oldani hogy ne kelljen system-ben mókolni.

(#89) vasi89 válasza Aryon87 (#83) üzenetére


vasi89
addikt

azonos csomagban a telenornál minden telefon olcsóbb mint a telekomnál.

(#90) ollie válasza #88470784 (#36) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem futnak állandóan a háttérben, főleg ha egyszer sem indítottad azokat. Viszont még le is lehet mindet tiltani, ami a felhasználó szempontjából olyan, mintha nem is lenne a telefonon.

***

(#91) #88470784 válasza #24536576 (#76) üzenetére


#88470784
törölt tag

Igen tudom nagy baj hogy nem használok google termékeket :(

(#92) Aryon87 válasza vasi89 (#89) üzenetére


Aryon87
félisten

Az igaz, de a kínálatuk igencsak vérszegény. P30Pro-m a telenortól van, 80k olcsóbban jutottam hozzá 5 hónappal ezelőtt, aminek örültem is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#93) zoleeno1 válasza akooos (#71) üzenetére


zoleeno1
addikt

Megcáfolva nem lett, de szerintem, ha az lenne, az ki lett volna emelve a bemutatón :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#94) nonsen5e válasza qltsar (#85) üzenetére


nonsen5e
addikt

Kinyitom a bootloadert, magisk-el patchelem az FF-ből gondolom továbbra is letölthető állományból extraktált recovery_ramdisk-et, majd fastboot-tal flashelem.

Legalábbis más TWRP/custom recovery nélküli Huawei/Honor-on is így van most.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#95) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Nevetséges ez a készülék ennyiért.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#97) Risard


Risard
aktív tag

Várjuk. Jöhet szolgáltatókhoz is.

(#98) Ateszpapa válasza zoleeno1 (#96) üzenetére


Ateszpapa
addikt

No, akkor eldőlt.

(#99) er2es


er2es
tag

A Porsche rs verzió jó is lenne a jelenleg laptopom helyett :)

(#100) *RLaci* válasza #88470784 (#36) üzenetére


*RLaci*
addikt

Törölhető,tiltható,kb. 3 perces metódus.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.