Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nocsak :D átkerült ide ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) cskamacska válasza Graphics (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Itt talán nem szólnak be neki hogy miért nem vett helyette GTX780Ti SLI-t. :)

Én mondjuk reménykedtem, hogy a PCI-os GT430 max egyszer szépen megfizethető lesz, lehet majd PhysX társkártyának is használni akár, erre 15k-s árnál tavaly szeptemberben eltűnt, és 20k fölött a GT610 jött helyette.
Közben mint kiderült, a driver tiltás után(amit megkerültek), már maga a PhysX is kezd úgy felépítve lenni, hogy társkártyák ne működjenek(ezzel a maradék Agiea supportnak is lőttek), a GT610 pedig pont már kevés hozzá, így ez kútba esett. :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3) vimes


vimes
senior tag

Az, hogy csak PCI slotban és nem PCI-E-ben van, az nem fogja vissza a kártya teljesítményét? Ebbe a gépbe ez a maximum, amit venni érdemes.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#4) Buci21 válasza vimes (#3) üzenetére


Buci21
addikt

a) a slot fogja vissza
b) a proci puncus hozza

szerintem.mindketto :D inkabb hasznalt AGPs kartya vagy uj konfig

(#5) Graphics válasza Buci21 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

18-ért ez sok... 40-ből kijön egy 1150-es félkoonf. Legyen 50, ha vinyo is kell...

És abbam az integrált APU-s megoldás megeszi ezt...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Buci21 válasza Graphics (#5) üzenetére


Buci21
addikt

vagy 8-ért valami AGP-s kártya :D

(#7) cskamacska válasza Graphics (#5) üzenetére


cskamacska
addikt

Ne, ne kezdjük ezt megint, hogy ti tudjátok Az Egy Igaz Utat, és mindenki más helikopter. :U

Anno a 775 konfigról nekem is nehézkes volt váltani, E7300 helyett nagyon erősen fontolgattam túlárazott négymagos C2D-re cserélődni, mert Phenom II nem volt igazából jobb, Intel Core meg veszett drága volt. Közben nem kell gépet szétverni, szenvedni a vétellel/eladással, egyszerűen bepattintom az újat, és jobb lesz, még a háttérképem sem változik közben, nem hogy szenvedjek egy hetet az új Win7/openSuSe belakásával. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8) Graphics válasza cskamacska (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindenkinek joga van irracionális döntéseket hozni, de nem kötelessége... ;]

A hozzá nem értés ékes példája jelen cikk tartalma, avagy tanulópénz ez tény, pár éve lehet én is belefutok hasonlóba, de azért vásárlás előtt mindig felmértem az adott hardverem korlátait.

Szakmai fórum pedig akad bőven

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Buci21 válasza cskamacska (#7) üzenetére


Buci21
addikt

4 magos C2D???? C2Q akart az lenni ;] megmondtad a faszát mester

(#10) cskamacska válasza Graphics (#8) üzenetére


cskamacska
addikt

Továbbra sem értem miért kell lenézni a másikat. Volt egy feladat, egy régi gépet legalább valamennyire használhatóvá tenni. Ez sikerült. A tapasztalatait pedig megosztotta velünk.
Lehetett volna olcsóbban, lehetett volna jobbat, de miért fáj, hogy valaki nem úgy járt el, Ahogyan Te Tetted Volna? :F
Én speciel örülök a cikknek, mert PCI vidkártyákról konkrétan alig találni valamit a neten, magyarul meg pláne nincs semmi, leszámítva frescho kiváló GT430 tesztjét. Egy n+1. i3 cikket sokkal jobban élveznél?

A szakmaisággal meg kár takaródzni, egyébként a szakmájukhoz kiválóan értő intelligens informatikusok tudnak akkora antiszociális bunkók lenni a neten(és jóval kisebb mértékben az életben), hogy egy egyszerű tanulatlan embert faragatlansági továbbképzőre kell járatni, hogy elérjék azt a szintet. :DDD Nézd meg pl Buci21-et, mennyire szeretne véleménytöbbségbe kerülni, kis lelkét biztos melengetné, ha kiderülne hogy neki Igaza Van. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#11) Buci21 válasza cskamacska (#10) üzenetére


Buci21
addikt

felhívtam a figyelmedet egy szakmai tévedésre, egy szakmai fórumon, úristen.... ellenben te személyeskedéssel jössz. én vagyok a faragatlan, jól mondod

(#12) Graphics válasza cskamacska (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D semmi lenézés nincs. :) de azért kis utánajárással sok sikert lehet elérni az internet adts lehetőségekkel.

Ennyi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Kovbob válasza Graphics (#12) üzenetére


Kovbob
senior tag

Nekem 30k volt gépre abból tudtam venni egy hangkártyát mert szeretek zenét hallgatni, maradt még egy kis pénz abból vettem ezt. Használtan meg nem akartam venni, mert kitudja mennyire megbízhatóak, meg akkor postával kellet volna szállítani vagy benzin pénzt kell kifizetni. Így meg ide hozták Újfaluba és van rá 2 év gari.
Amúgy meg rohadtul nem értem miért csináljátok úgy mintha a ti pénzetek lett volna, ahelyett hogy azt értékelnétek hogy legalább írtam róla egy szaros cikket.

[ Szerkesztve ]

(#14) Graphics válasza Kovbob (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Értékeljük. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Graphics válasza Kovbob (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gondolom a képen a VGA felett lévő hangkártyáról van szó

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Kovbob válasza Graphics (#15) üzenetére


Kovbob
senior tag

Igen, ASUS Xonar DS

(#17) #84490496


#84490496
törölt tag

A rövid tesztért részemről grat! :R
Ha van még kedved tesztelni,akkor azért egy régebbi/másik típusú agp-s karesszal összehasonlíthatnád ezt a konfigot ( csak hogy legyen mihez viszonyítani a PCI-os modernebb chip vs régi chip-AGP kombót) . Az,hogy ilyen játékokat nyomsz azon a vason,azért külön grat! ( Nem személyeskedni akarok,csak tényleg minden tiszteletem,hogy ezt a gépet így kihajtod).

A ki-mit venne / mit kellett volna részekre,kommentekre privát !![/B] vélemény :

Senki nem kérte,hogy eldöntsétek azt,hogy a kolléga mit vegyen.Nem azt kéne megmondani,hogy ő a saját pénzéből mit vesz,hanem azt,hogy az adott írás milyen volt! Ezen az elven nyithatnátok egy vitát egy vga-t tesztelő cikknél a cserebogarak hallhatatlanságáról is! Tök felesleges! ( Nem kicsit utálatos ez a fajta hozzáállás =>Akinek nem inge...... )

(#18) Kovbob válasza #84490496 (#17) üzenetére


Kovbob
senior tag

Örülök hogy neked tetszett. :) Másik AGP-s karim az nem igazán van, csak apum gépében azt a gépet meg nem akarom piszkálni mert ő nem szereti ha azt piszkálom :) , ami meg kikerült az ő gépéből az meg sokszor vörös képet ad, de működik úgyhogy írhatok majd arról is esetleg.

(#19) mcs


mcs
veterán

Most hozzám került egy Asus gyártmányú GT 610 PCI-Express kivitelben.
Daum DotPlayer lejátszóval a becses ,,Killa Sample" videó átlagosan 3% terhet ró az AMD Athlon II X3 450 processzoromra, és kifogástalanul megy. Szerintem a PCI slot lehetett a ludas a tesztben. :)
Régi játékokban (UT2004, NFS UG2/MW) kb. a GeForce 6600GT szintjét hozza, újabbakban pedig elvileg a 8600GT körül van, de majd megnyúzom olyanokkal is, hogy pontot tegyek az állítás végére. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) Andrewhouse válasza Kovbob (#18) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

Szia!

Grat a teszthez!

Szerintem régebbi játékokhoz abszolút elegendő.!

Ha kérhetnék egy szívességet hogy megtudnád mérni a kártyán a vastagságot? (már mint elején lévő hűtőtől a hátuljáig lévő hűtőig nekem egy elég speckó helyre kellene)

Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.