Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Nem felejtettél el valamit hozzátenni az instrukciókhoz? Milyen rendszerre érvényes?
Szeretem a sötét témákat és jók is az Amoled -hez, de, tudomásom szerint, az Androidos Opera alá nem lehet kiegészítőket telepíteni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) Kovbob válasza Somatom (#1) üzenetére


Kovbob
senior tag

Hát azt lehet elfelejtettem, de igazából én se tudom pontosan hol lehet és hol nem használni. :D De én windowson használom operával. A böngészők asztali verzióival meg gondolom mndnél létezik hozzá kiegészítő amivel máködésre bírható. Androidon meg nem tudom mi a helyzet, a droidos opera nem támogat kiegészítőket, de a többit nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#3) Somatom válasza Kovbob (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Nem igazán, vagy csak én nem látom. Telón, tabon és PC -s Androidon is asztali kliens módot használok, úgyhogy pont ugyanolyan elrendezésben jelenik meg a PH, mint a képeiden.
De, majd utánanézek, hogy mi ez a Windows. Remélem, hogy a Google, vagy a Wikipedia hoz rá valami találatot! :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) Kovbob válasza Somatom (#3) üzenetére


Kovbob
senior tag

Jó igaz pc-s androidra, meg a tabletekre nem gondoltam :D Androidon szerintem csak firefoxot használva lehet hasznáéni, az azthiszem támogatja a kiegészítőket.

[ Szerkesztve ]

(#5) Somatom válasza Kovbob (#4) üzenetére


Somatom
veterán

Telón is asztali módot használok. Gyűlölöm a mobilos nézetet.
Szerencsére, a Firefox régóta a szívem csücske, ezért, hiányosságai ellenére, minden eszközömre telepítem. Úgyhogy jelentem, igen, az Androidos Firefox alatt is működik a témád! :C :R

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) Kovbob válasza Somatom (#5) üzenetére


Kovbob
senior tag

Örülök, hogy sikerült :) Remélem tetszik. Összedobtam egyet hardveraprohoz is, mindjárt feltöltöm azt is :D

[ Szerkesztve ]

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha mobilon is megy (sőt, ott lenne értelme), az király! Köszi.
A Dark PHról nekem a csalós topic jutott az eszembe. :D

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) Somatom válasza janeszgol (#7) üzenetére


Somatom
veterán

Kell hozzá az a Stylish kiegészítő. Ha a mobilos böngésző nem pluginozható, vagy nincs hozzá Stylish, akkor nem fog működni. Pl. Firefox -szal működik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) Kovbob válasza janeszgol (#7) üzenetére


Kovbob
senior tag

Igen gondoltam rá, hogy kicsit lehet megtévesztő a neve, de így rövidebb :D Én mondjuk PC-n is szeretem a sötét témákat, este nem süti ki a szemem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.